مگ بات چیست؟

مگ بات چیست؟

مگ بات یک هوش مصنوعی تولید محتوا است که با گردآوری و ویرایش محتوا از سراسر وب برا اساس الگوریتم های شبکه عصبی و یادگیری ماشین سعی در ایجاد یک محتوا دارد

هوش مصنوعی بی تردید آینده ما را تسخیر می کند . در حال حاضر نیز در زندگی روزمره ما نقش مهمی ایفا می کند. شرکت گوگل و نتفلیکس و بسیاری از شرکت های مشابه از هوش مصنوعی به شکل گسترده در خدمات خود استفاده می کنند.

اما جایگاه هوش مصنوعی در تولید محتوا کجاست؟ جالب است بگویم در حال حاضر نیز بخش زیادی از مقالات حوزه تکنولوژی روزنامه واشنگتون پست توسط هوش مصنوعی تولید میشود. به عنوان مثال این مقاله Heliograf نگارش یک ربات نرم افزاری می باشد.

از اینرو ما بر آن شدیم هوش مصنوعی مگ بوت را با هدف تولید محتوای فارسی راه اندازی نمایم . مگ بوت با استفاده از شبکه عصبی ۳ سطحی و یادگیری ماشین محتوا تولید می کند اما با توجه به نبود پایگاه دانش اولیه جامع و کامل فارسی از سیستم ایندکس گذاری گوگل که مبتنی بر متون انگلیسی می باشد استفاده نموده ایم. هر مقاله تولیدی در مگ بوت پس از ویراش توسط کاربران و دریافت بازخورد موجب کامل تر و هوشمند تر شدن هوش مصنوعی مگ بوت می شود. در مسیر تکامل هوش مصنوعی مگ بوک شاید نیاز به دریاقت بازخورد از هزاران مقاله می باشد.
با توجه یه اینکه بیشترین حجم محتوایی وب در رابطه با آموزش خوب وب می باشد. برای دریافت نتایج بهتر تنظیمات اولیه هوش مصنوعی را بر تولید محتوای آموزش وب و تکنولوژی های مرتبط گذاشتیم.
از این رو دست یاری کاربران فارسی زبان را می فشاریم تا در این پروژه ملی ما را یاری رسانند . هر گونه پیشنهاد و انتقادی رو با ما به آدرس پست الکترونیکی info@magbot.ir در میان بگذارید