۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
 ۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ

با نورپردازی می توانند کارهای هنری خود را بیش از پیش تقویت کنند .شما می توانید آنها را برای آماده سازی عکس ها ویرایش کنید یا صحنه های کاملا جدید را از ابتدا ایجاد کنید. 


1. Space Lighting Effect Poster in 10 Steps

در این آموزش فتوشاپ، به شما نشان داده خواهد شد که چگونه یک صحنه فضایی با اثرات نورپردازی در 10 مرحله آسان ایجاد کنید.


فتوشاپ فتوشاپ آموزش نقاشی انتزاعی روشن

2. ویندوز ویستا Aurora Effect آموزش فتوشاپ


در این آموزش، خواهید دید که چگونه برای خود تصویر زمینه ویندوز ویستا ایجاد کتید. 
Windows-Vista-aurora-abstract-lighting-effects-tutorials

3. اثر بوکه دیجیتال بسیار معروف در فتوشاپ


این آموزش به شما نحوه ایجاد یک اثر دیجیتال بوکه در فتوشاپ را نشان می دهد. این فرایند بسیار آسان است و ما از موتور فوق العاده قدرتمند Brush Engine، یکی از جالبترین چیزها در فتوشاپ استفاده خواهیم کرد.


عالی دیجیتال-بوکه-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های آموزشی-آموزش

4. ایجاد تصاویر متحرک با برس


در این آموزش خلاق فتوشاپ، شما سعی می کنید پیش نمایش انتزاعی زیبا که Axeraider70 برای Brush Pack 3 خود ساخته اید، باشد. این به مبتدیان ایده خوبی در مورد چگونگی استفاده از این منابع عالی برای ایجاد پوستر های عالی خود می دهد.


تصویر زمینه -brushes-abstract-lighting-effects-tutorials

5. محیط برنامهنویسی پوستر


یاد بگیرید چگونه با استفاده از فتوشاپ صحنه فضای واقعی را از ابتدا ایجاد کنید.


فضا -محیط زیست-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های ویژه-آموزش

6. آموزش Light و Glow Effect در فتوشاپ


این آموزش اثر فتوشاپ ایجاد چند اثر مختلف نور و تابش در فتوشاپ را پوشش می دهد. اثرات در نتیجه عبارتند از دود، مسیرهای پیاده روی، زلزله، ستارگان و اثرات بوکه. خوشبختانه هر یک از این اثرات در فتوشاپ بسیار ساده است.


روشنایی آموزش فتوشاپ آموزش نقاشی انتزاعی

7. ایجاد پوستر شگفت انگیز نایک در فتوشاپ


در این آموزش آسان شما برخی از تصاویر را استفاده می کنید و با حالت های مخلوط و تنظیمات رنگ بازی کنید تا Nike Ad Cool را در فتوشاپ ایجاد کنید.
شگفت انگیز -ad-abstract-lighting-effects-tutorials

8. ایجاد پوستر فضایی هندسی تاریک و سیرال با استفاده از فتوشاپ


این آموزش به شما نحوه ایجاد یک پوستر انتزاعی با استفاده از اشکال هندسی، ماسک و برخی از فیلترها را در فتوشاپ اعمال می کند. فایل PSD لایه ای گنجانده شده است.


 تاریکی-سورئال-هندسی-فضا-پوستر-فتوشاپ

9. یک برف سرد برف را بشویید. بخش انتزاعی مضمون


در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک قطعه بزرگ برفی تیزهوش ایجاد کنید. شما یاد خواهید گرفت که چطور ترکیب قطعه را برنامه ریزی کنید، عناصر را به ترکیب اضافه کنید، نحوه بازیابی قطعه خود را برای تولید عناصر بیشتر برای قطعه، چگونگی ترکیب ابزار قلم با یک طراحی و در نهایت چگونگی پایان دادن به آن لحن را تنظیم کنید تا آن را بزرگ کنید.
استفاده از make-photos-sparkle-abstract-lighting-effects-tutorials

11. آموزش تصویربرداری پوستر داغ در فتوشاپ


این آموزش به شما نحوه ایجاد یک تصویر با استفاده از نور و تکنیک های جرقه را نشان می دهد. این اساسا تکنیک های مختلفی از آموزش های مختلف را مخلوط می کند و بهترین آنها را دارد.


فتوشاپ درخشان، داغ دخترانه آموزش جلوه های نور پس زمینه

12. <هدف = "_ خالی" href = "https://design.tutsplus.com/tutorials/give-a-photo-a-complete-glamour-makeover-with-stunning-light-and-3d-effects--psd -6879 "> یک عکس پر زرق و برق کامل با نور خیره کننده و جلوه های سه بعدی


این آموزش به شما می آموزد چگونه عکس منظم و هر روز را به یک شگفتی شگفت انگیز تبدیل کنید. در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک چهره مدل را مجددا استفاده کنید و موهای خود را به راحتی دستکاری کنید. علاوه بر این، با افزودن نور جذاب و جلوه های سه بعدی، بوم را افزایش دهید. این آموزش نیاز به مهارت های قابل توجه قلم ابزار دارد، اما با پشتکار و اشتیاق برای طراحی، شما قطعا قادر خواهید بود برای دستیابی به نتایج عالی.
 Give-photo-complete-glamor makeover-stunning-abstract-lighting-effects-tutorials

13. اثر روشنایی فتوشاپ شگفت انگیز در 10 مرحله


یاد بگیرید چگونه به ایجاد یک زیبا "من یک قهوه" تصویر زمینه در فتوشاپ. شما با استفاده از برس های پایه و برخی از اثرات مخلوط می کنید.


شگفت انگیز -steps-abstract-lighting-effects-tutorials

14. متن فوق العاده واقع گرایانه آب در Cinema 4D و فتوشاپ


این آموزش به شما نحوه ایجاد یک اثر متنی آب را نشان می دهد. اگر چه ممکن است پیچیده باشد، این یک اثر بسیار ساده است. شما نیاز به استفاده از Illustrator برای متن و سپس Cinema 4D برای ساختن یک متن 3D و فتوشاپ برای ترکیب سه بعدی با برخی عکس های واقعی برای ایجاد یک نتیجه خوب و واقع بینانه خواهید داشت.


پیشرفت موضوعات-قابل توجه-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های ویژه-آموزشی

16. تقویت گرافیک خود را با خطوط انتزاعی انرژی


در این آموزش، شما نحوه ایجاد برخی از خطوط پر انرژی که می توانید برای ایجاد خلاقیت های دیجیتال پر جنب و جوش استفاده کنید. اثراتی مانند این برای افزایش ترکیبات انتزاعی عالی هستند.


زرق و برق دار - شیشه ای - متن - abstract-lighting-effects-tutorials

18. ایجاد طرح خلاصه با الگوها در فتوشاپ


این پیاده روی را دنبال کنید تا دوباره این طراحی دقیق را با هیچ چیزی بیشتر از اثرات شیب و الگوی مجدد نکنید.
ایجاد الگوها-گرادیان-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های آموزشی-آموزش

19. نحوه طراحی پوستر خلاصه در فتوشاپ و تصویرگر


در این آموزش، شما با استفاده از ابزار قلم و شکل ابزار در Illustrator، با استفاده از این شکل ها برای ایجاد تصویر زمینه انتزاعی در فتوشاپ، با استفاده از تکنیک های مختلف ترکیب رنگ، بافت ها و ابزارهای تبدیل، شکل های انتزاعی ایجاد خواهید کرد.


طراحی تصویر زمینه-فتوشاپ-تصویرگر-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های ویژه

20. چگونه به ایجاد یک اثر روشنایی IES واقع در فتوشاپ


این آموزش به شما نشان می دهد چگونه یک اثر روشنایی IES (photometric) را ایجاد کنید. شما از فتوشاپ CS4 و همچنین بعضی از افزونه ها و نرم افزار رایگان استفاده خواهید کرد.


Create-realistic-ies-abstract-lighting-effects-tutorials

21. اثرات نورپردازی Abduzeedo 2010 در فتوشاپ


در این آموزش، نحوه ایجاد آرم جدید Abduzeedo 2010 را مشاهده خواهید کرد. این یک نوع اثر مانیتور/هلوتون است که با نور و دیگر اثرات نور ترکیب شده است. شما با حالت Blend Mode و Blurs بازی خواهید کرد. کل فرآیند کاملا ساده است و برای رسیدن به نتیجه مشابه بیش از 20 دقیقه طول نمی کشد.
Abduzeedo-light-photoshop-2010-abstract-lighting-effects-tutorials

22. طراحی Lightbulb انتزاعی


این آموزش یک زن و شوهر از تکنیک های ساده را پوشش می دهد که در صورت استفاده از آن می تواند به شما کمک کند اثر نورانی عالی را به دست آورید.
نقاشی-abstract-lightbulb-abstract-lighting-effects-tutorials

23. ایجاد ساده، با این حال خطوط طیف کاملی از سخنرانی زیبا در فتوشاپ


این آموزش روش متداول برای طراحی خطوط طیف انتزاعی ساده و در عین حال ظریف در فتوشاپ را به شما نشان می دهد. شما خواهید دید که چقدر آسان است که این اثر زیبا را به دست آورید و می توانید از طیف وسیعی از موارد از جمله زمینه های سرصفحه سایت، آرم ها یا عطر و طعم اضافی برای دستکاری عکس خود استفاده کنید.


ایجاد -Composition-abstract-lighting-effects-tutorials

25. ساخت "لغزش ثابت"


این آموزش شما را از طریق فرآیند خلاقانه ایجاد جلوه های نور جالب و کاربردی در کار شما می گیرد. این بیشتر توصیف فرایند ساخت این تصویر است، از یک قدم دقیق به گام تا نحوه ی انجام این کار. این به شما راهنمایی خوبی در مورد چگونگی مقابله با یک تصویر مانند این را می دهد و جلوی جریان کلی را پوشش می دهد.
ساخت-ثابت-لغزش-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های آموزشی-آموزش

26. ایجاد یک پوستر انفجاری در Cinema 4D و فتوشاپ


در این آموزش، شما یک قطعه انتزاعی انفجاری به نام «انسان چیست؟» شما باید از Cinema 4D برای ایجاد اثرات انفجاری استفاده کنید. سپس عناصر 3D را به فتوشاپ برای کامپوزیت و نورپردازی نهایی وارد کنید.


فتوشاپ مواد منفجره سینمایی

27. سریع و سیار موثر، ایجاد ستاره و موتوری در فتوشاپ


در این آموزش، شما نحوه ایجاد سیاره، ستاره و شهاب سنگ را در فتوشاپ به شیوه ای سریع و موثر خواهید آموخت. این آموزش سطح متوسط ​​است، بنابراین برخی از مراحل می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد، اما نتیجه آن ارزش آن است.


 سریع-موثر-سیاره-ستاره- meteorit-impact-creation-abstract-lighting-effects-tutorials

28. چگونگی ایجاد آثار هنری عریض از طریق Brushesets سفارشی و اثر ذرات


در این آموزش، شما می توانید مراحل مورد نیاز برای ایجاد این آثار هنری انتزاعی را از طریق براش های سفارشی و اثرات ذرات در فتوشاپ دنبال کنید. سپس شما خواهید آموخت که چگونه برس های خود را بسازید و از آنها برای اضافه کردن اثرات ذرات به تصویر برای اضافه کردن آن استفاده کنید.


 Create-great-artwork-custom-brushset-particulate-abstract-lighting-effects-tutorials

29. ایجاد پوستر زیبای چینی فانتزی


در این آموزش، شما می خواهید خلاقیت با لایه بندی، نورپردازی و بافت برای ایجاد قطعه انتزاعی فوق العاده داشته باشید. به طور خاص، شما قصد استفاده از تکنیک های غیر معمول را برای ساخت پوستر فین برای گروه کد امگا خواهید داشت، برای دیدن آنچه که در اینجا آموزش داده می شود، بسیاری از برنامه های مختلف را می بینید.


فانتزی-فن-پوستر-انتزاعی-نورپردازی-جلوه های ویژه-آموزش

30. محاسبه و رنگ آمیزی


این آموزش فتوشاپ به شما نحوه ایجاد یک کانال آلفا را با استفاده از محاوره محاسبات نشان می دهد و از آن برای گرفتن یک اثر عکس کاملا انتزاعی رنگی استفاده خواهید کرد.


محاسبات -colorization-abstract-lighting-effects-tutorials


به ما اطلاع دهید اگر چیزی از دست رفته ای عالی داشته باشیم و خوشحال خواهیم شد که مقاله را به روزرسانی کنیم. شما قطعا باید ایده های پوستر بیشتری را در فتوشاپ در حال حاضر داشته باشید!

src = "26.jpg
مقالات مرتبط