نحوه شناسایی و رفع لینک های شکسته در وب سایت شما

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
نحوه شناسایی و رفع لینک های شکسته در وب سایت شما

اگر شما در حال استفاده از یک وب سایت هستید، مطمئنا کارهای زیادی انجام داده اید تا یک منبع با ارزش باشد. با این حال اگر شما نمی توانید پیوندهای خراب را رفع کنید، می توانید تمام کارهای سخت شما را نابود کنید.


مشکل لینک های شکسته می تواند با لینک های خروجی خیلی بدتر باشد. شما با تغییر در وب سایت مرتبط شما مطلع نخواهید شد. بنابراین، باید روزانه چک کنید تا ببینید آیا تمام پیوندهای شما هنوز هم کار می کنند.


برای جلوگیری از هر یک از این موارد، شما باید لینک های شکسته را در کل سایت خود بررسی کنید. اگر شما تعجب می کنید که چگونه از این جلوگیری کنید، ما برای شما راه حل داریم!

چرا لینک های خراب بد هستند


Depositphotos_18202977_m


لینک های شکسته می تواند تاثیر بزرگی در جستجوگر سایت شما داشته باشد. اگر همه لینک ها در سایت شما کار می کنند، سایت را در موتورهای جستجو بیشتر قابل دسترسی خواهد کرد. اما اگر شما این پیوندها را اصلاح نکنید، سایت شما در بهینه سازی موتورهای جستجو منفی خواهد بود.

چگونه لینک ها شکسته می شوند؟


دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است یک پیوند شکسته شود:

چگونه لینک های شکسته را پیدا کنید؟


Depositphotos_15556835_m


خبر خوب این است که شما نیازی به انجام هر کاری برای پیدا کردن لینک های شکسته ندارید. پیدا کردن آنها چیزی نیست که بتوانید دستی انجام دهید؛ با این حال، شما میتوانید آنها را خودتان ثابت کنید!


تعداد زیادی پلاگین در دسترس هستند که لینک های داخلی و خارجی را بررسی می کنند.

تجربه وبلاگ خود را با استفاده از لینک های Un-Broken


رفع لینک های شکسته می تواند در افزایش تجربه وبلاگ شما مفید باشد. اگر از بعضی پلاگین ها برای بررسی پیوندهای شکسته استفاده می کنید، از همه جلوتر خواهید بود.


شما ممکن است فکر کنید فقط محتوای قدیمی را حذف کنید، اما اگر بتوانید به سادگی آن را با استفاده از افزونه ها به روز کنید، مطمئن شوید که سایت شما توسط همه مورد علاقه شماست.


با به روز رسانی لینک های خرابکارانه، شما جای خود را در نتایج جستجو SEO. یک رویکرد خوب این است که لینک هایی را که از سایت شما خارج شده اند بررسی کنید. نگه داشتن آنها به روز رسانی به شما کمک خواهد کرد تا تجربه سایت خود را افزایش دهید و ترافیک بیشتری را به وبلاگ و وب سایت های خود برسانید.
Depositphotos_9704898_m


موتورهای جستجو اکنون در حال پیشرفت هستند؛ آنها تنها صفحات را در نتایج خود تبلیغ می کنند که توسط کاربران مورد علاقه هستند. لینک های شکسته به عنوان تجربه بد توسط بازدید کنندگان محسوب می شوند که می تواند بر روی جستجوگرها تأثیر بگذارد. اگر یک صفحه با تعداد زیادی لینک های خراب وجود دارد، احتمال بیشتری برای رتبه بندی منفی از موتورهای جستجو مانند گوگل وجود دارد.
بیشترین شیوه جستجوگرها برای هدایت لینک های شکسته 301 تغییر مسیر است.
تغییر مسیر 301 به موتور جستجو می داند که صفحه بعد به مکان دیگری منتقل شده است. این به شما کمک می کند که خواص جستجوگرها را برای صفحات قدیمی به تمام صفحات جدید منتقل کنید.


برای قرار دادن مسیر 301 در محل، شما باید دسترسی به فایل .HTACCESS که در سرور وب سایت شما قرار دارد را داشته باشید. با این حال، این فقط برای لینکهایی است که به صفحات وب سایت شما اشاره دارند که مکانها را نقل مکان کرده اند.


در پست امروز، ما دارای برخی از پلاگین های مفید است که کمک خواهد کرد که شما برای بررسی لینک های شکسته در سایت خود. همچنین، شما برخی از نکات SEO را برای خلاص شدن از لینک های شکسته در سایت خود را در راه سریع و آسان دریافت کنید. پس شروع کنید!


در اینجا چند پلاگین مفید است که ما برای شما برای بررسی لینک های خراب وارد شده ایم: 1. لینک زدن Xenu
xenu1


پیوند Sleuth Xenu یک پلاگین رایگان برای ویندوز است که تمام سایت را برای یافتن لینک های شکسته اسکن می کند. شما فقط باید یک URL را ارائه دهید و بقیه را برای شما انجام خواهد داد. این افزونه اسکن کامل را برای بررسی: ::

اجرا می کند
علاوه بر پیدا کردن لینک های خراب، Xenu همچنین می تواند در پیدا کردن مطالب تکراری، از دست رفته متن alt، عمق صفحه، ساختار سایت، و غیره مفید باشد.

2. جادوگر قورباغه


screaming-frog1


در تصویر از از با فریاد قورباغه را
تگهای


این پلاگین برای PC، Mac یا Linux در دسترس است. این را می توان به راحتی نصب کرد. این شبیه Xenu است؛ شما باید یک URL را بدهید و افزونه کل سایت را برای شما اسکن نماید. فریاد قورباغه برای بهینه سازی سایت در نظر گرفته شده است و در عمق برای عناصر صفحه مانند تگ های عنوان و مانند آن می رود. شما در زیر گزارش خواهید شد:


افزونه را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید، اما نسخه رایگان دارای محدودیت 500 URL است. همچنین نسخه Lite به شما اجازه دسترسی کامل به پیکربندی را نمی دهد. شما می توانید نسخه کامل را برای 99 پوند در سال خریداری کنید که تمامی محدودیت ها را حذف می کند.

3. W3C Link Checker


w3c


W3C یک پلاگین مفید دیگر برای بررسی هر یک از لینک های شکسته در وب سایت های شما است. همچنین، توصیه هایی را بر اساس نتایج تشخیص داده می شود.


شما باید محدودیتی را که عمیق جستجو انجام می شود تعیین کنید و یا دیگر، آن را ادامه خواهد داد. پیوندهای کنترلی به مسائل مربوط به: >>

نگاه کنید
شما می توانید پلاگین را دانلود کنید و بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید تا همه پیوندهای شکسته ای که در سایت شما هستند را چک کنید.


هنگامی که شما پاسخ این سؤالات را می دانید، به راحتی می توانید بهترین پلاگین را که می توانید برای بررسی لینک های شکسته در سایت خود استفاده کنید را انتخاب کنید.

Conclusion


هر زمانی که برای مقاله ای در یک خبر خبری می رود، می تواند ناامید شود و متوجه شود که لینک به مواد دیگر شکسته شده است.


این پست به معنای اهمیت لینک های شکسته و چگونگی پیدا کردن آنها از طریق پلاگین های مختلف است. ما همچنین به اشتراک گذاشتن اهمیت لینک ها برای بهبود رتبه بندی در نمودارهای جستجوگرها می پردازیم. امیدواریم مفید واقع شود. لطفا آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اگر دوست دارید چیزی را اضافه کنید، در قسمت زیر نظر دهید.

src = "36.jpg
مقالات مرتبط