در حال توسعه iOS Mobile Apps؟ در اینجا 15 آموزش Swift برای شما به سرعت به سرعت

ویراشگر همکار : خسیمیم
در حال توسعه iOS Mobile Apps؟ در اینجا 15 آموزش Swift برای شما به سرعت به سرعت

Swift زبان برنامه نویسی اپل است که در میان انجمن های iOS بسیار محبوب است. اپل اعلام کرد انتشار 4 سال پیش زبان برنامه نویسی Swift این یکی از آزمایشهای زیادی بود که برای جایگزینی دوره بعدی زبان Objective-C انجام شد.
از آن به بعد، بسیاری از آموزشهای اپل سویفت وجود دارد که برنامه نویسان آن را در اینترنت منتشر کرده اند. اگر چه بسیاری از آنها آزاد هستند، مشکل این آموزش ها این است که اکثر آنها بسیار خوب نیستند، به خصوص در مراحل اولیه Swift.
با این حال، شما نیازی به نگرانی ندارید، زیرا ما در Tutorials Swift بهترین ها را جمع آوری کرده ایم. مطمئنا چیزی از این آموزش ها ارزش یادگیری را پیدا خواهید کرد.

1. آموزش Swift برای مبتدیها


Swift آموزش برای مبتدیان


در این آموزش، شما برخی از جنبه های ساده از روش جدید برنامه نویسی iOS را یاد خواهید گرفت.

2. زبان برنامه نویسی Swift


The زبان برنامه نویسی Swift


این یک آموزش رایگان کتاب الکترونیکی است که توسط اپل رسما منتشر شد. همانطور که Swift یک زبان برنامه نویسی جدید است، الگوهای برنامه نویسی امن را سازگار می کند و تمام ویژگی های مدرن را به کار می گیرد تا برنامه نویسی را آسان تر و انعطاف پذیرتر کند. این کتاب یک راهنمای دقیق در مورد تمام ویژگی های زبان است. شما می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

3. راهنمای نوازنده مطلق مبتکر Swift


Swift Tutorial یک شروع سریع


برای یادگیری این آموزش، به جدیدترین نسخه Xcode نیاز خواهید داشت. در هنگام یادگیری این آموزش هیچ تجربه قبلی در مورد Swift یا Objective-C وجود ندارد. با این حال، اگر شما تجربه برنامه نویسی قبلی داشته باشید، مطمئنا مفید خواهد بود. این آموزش به شما از ویژگی های Swift با استفاده از نمونه های کد به شما آموزش می دهد.

5. توسعه برنامههای iOS8 با استفاده از Swift


توسعه برنامه های iOS8 با استفاده از Swift


این یک آموزش بسیار مفید برای همه کسانی است که زمان ندارد اما میخواهد زبان را یاد بگیرد. اگر چه این آموزش برای کاربران متوسط ​​سطح بهتر است، اما همه چیزهای اساسی را که باید به یاد داشته باشید، می دهد. این آموزش در مورد ساخت برنامه های جدید با استفاده از زبان Swift است.

6. درک اختیاری در Swift


درک گزینه های موجود در Swift


اختیاری یک ویژگی بسیار قدرتمند است که در زبان Swift موجود است. اختیاری به شما در صرفه جویی در زمان زیادی کمک می کند و برنامه نویسی را قابل خواندن و کارآی می کند. این آموزش به شما این امکان را می دهد که به آسانی مشکلاتی را که می توانید هنگام برنامه نویسی حل کنید، حل کنید.

7. صفحه تقلب Swift و مرجع سریع
Swift زبان برنامه نویسی برای iOS و توسعه OS X است. این با هدف Objective-C ایجاد شده است. این قدرتمند، امن و مبتنی بر تکنیک های مدرن است. این آموزش به شما چیزهایی را درباره Swift از جمله مبانی، جریان کنترل و توابع مهم یاد می دهد. این آموزش برای همه افرادی که به دنبال زبان هستند بسیار مفید است.

9. گرفتن REPL در iOS8 Swift و ترمینال


گرفتن REPL


این یک آموزش سریع است که شما را به چگونگی دریافت Read-Eval-Print-Loop با استفاده از Swift و Terminal می دهد. شما می توانید از نحو Swift برای ارزیابی و تعامل با برنامه در حال اجرا خود و یا نوشتن کد جدید در یک محیط مانند اسکریپت استفاده کنید.

10. یک صفحه کلید سفارشی در iOS 8 با استفاده از Swift


Object متن زیر در Swift


علامت اختصاری کلید های میانبر برای دسترسی به عناصر از یک مجموعه، دنباله یا لیست است. این آموزش بسیار مفید است برای یادگیری نحوه اشتراک اشتراک در Swift. دو مثال در این آموزش توضیح داده شده است.

12. چگونه یک Tableview ساده با iOS 8 و Swift


Swift Cheat Sheet


Swift Cheat Sheet یک راهنمای کوتاه برای استفاده از زبان برنامه نویسی جدید اپل است. این راهنمای با هدف آموزش همه ویژگی های کلیدی زبان Swift از جمله رشته ها، آرایه ها، لغت نامه ها، و کنترل جریان است. شما می توانید این را به صورت آنلاین بخوانید یا شما می توانید فایل را به صورت PDF، EPUB یا MOBI دانلود کنید.

src = "9.jpg
مقالات مرتبط