تاریخچه ویژوال دودل های گوگل

تاریخچه ویژوال دودل های گوگل

مفهوم گوگل از زمان آغاز آن کمی تغییر کرده است. Google یک ابزار بسیار کاربر پسند و بسیار مفید برای جستجوهای آنلاین است. ما می دانیم آنچه از Google انتظار داریم: یک نوار جستجو برای وارد کردن کلمات کلیدی لازم و سپس در یک کلیک تنها، نتایج مربوطه بازگردانده می شوند. این سایت ساده و ممتاز است، پس هر زمانی که یک Google doodle متولد می شود، می تواند هر لحظه هورمون را دریافت کند.


گوگل doodle، در چند کلمه، نسخه های اصلاح شده لوگوی کلاسیک Google هستند. آنها اغلب در تعطیلات خاص و یا برای رویدادهای به یاد ماندنی دیده می شود.


همچنین ممکن است بخواهید درباره سابقه Adobe Photoshop ، Apple ، فرم وب ، Google Doodle ، خرید آنلاین" یا شبکه های اجتماعی .


اولین دودل بود در واقع در سال 1998، به جشن جشن تولد مرد افتاد. یک عدد چوب در پشت "O" در گوگل وجود دارد. این نشان می دهد که بنیانگذاران گوگل در این جشن شرکت کرده و شرکت کردند. طراحی به کاربران گره خورد که بنیانگذاران خارج از دفتر بودند.
دودلهای Google یک ضربه بزرگ شد و بیشتر در سایر تعطیلات ظاهر شد: کریسمس، روز ولنتاین، شکرگذاری، عید پاک، فقط برای نام چند.


به زودی دودل ها از رویدادهای کمتر شناخته شده مانند: روز "Pi"، روز تولد هانس کریستنسن، سالگرد خیابان سیزم و حتی اختراع بارکد شروع شد.


گوگل یک شرکت با حس شوخ طبعی است. هر روز ماه مبارک رمضان، گوگل کلاهبرداری و فریاد را که گاهی اوقات احمقانه است، گاهی پوچ و همیشه خنده دار می کند.
یک شوخی در سال 2007 معرفی Google TiSP است که یک روتر بی سیم است که از طریق توالت می شود. علاوه بر این، گوگل وعده داده است که TiSP 24 ساعته است، پشتیبانی فنی سایت در صورت تهیه پشتیبان، کاهش مصرف انرژی و & amp؛ دستمال مرطوب داده.
یکی دیگر از شوخی های جدی در ماه آوریل سال 2006 بود. با مقدمه ای منتشر شد: دوستیابی یک مشکل جستجو است. آن را با Google Romance حل کنید. ابزار جستجوی موتور برای جستجو Soulmate استفاده می شود، بنابراین کاربران می توانند یک تاریخ متناظر داشته باشند.

Interactive and Flashing Doodles


به تازگی، Google Doodle تعاملی رفته و بنابراین سرگرم کننده تر شده است. اولین دودل تعاملی، یک نمایش اسلاید کابلی از آبنبات هالووین بود.


از آن زمان، بسیاری از آیکون های منحصر به فرد مانند یک بازی، یک فیلم کوتاه و بیشتر، همه در صفحه Google وجود دارد.


یک مثال از آرم ذره ای Google است که در آن ذرات از مکان نما هر زمانی که حرکت می کند، حرکت می کند.
دودل بازی Pacman Google یک بازی سرگرم کننده است که بازی Pacman را بازی می کند. اگر از وقت آن رسیده بودید که در وبسایت قرار داشت، 22 مه 2010، شما می توانید بازی کنید و بازی کنید اینجا
گوگل جیم هانسون را 75 ساله خود در تاریخ 24 سپتامبر 2011 با یک دودل واقعا خنده دار گوگل جشن گرفت. این یک ابله بسیار زیبا است، جایی که شما می توانید نشانک خلخال خود را ایجاد کنید ..


احتمالا مورد علاقه من از تمام Google Doodles لایو پل گیتار یکی است. دودل لس پل دایره 96 روزه لس پل را به یاد می آورد. دودل فوق العاده سرگرم کننده است، قابل پخش است و شما می توانید آهنگ های خود را با آن ایجاد کنید و ضبط کنید.

برخی از بهترین دودل های Google


در اینجا بهترین دودل های Google از سال 2001 تا 2011 است.


ادای احترام به دیلبرت، کمیک معروف جشن هر مرد کارگر. ابله گوگل روز پنج شنبه از روز دوشنبه تا جمعه، با هر روز از ویژگی های خنده دار کمیک اجرا می شود.


13 مارس روز تولد 124 ساله یکی از معتبرترین دانشمندان جهان، آلبرت انیشتین را جشن می گیرد.
گوگل در بریل برای یک روز، در جشن تولد لوئیس بریل.
لوگوی Scream در روز 12 دسامبر، همچنین روز تولد ادوارد مانچو برجسته شد.
جشن اختراع اولین لیزر ::
خلاق Google Doodle با "L" هنوز هم در بالای صفحه آویزان است. این برای 25 سالگرد تتریس بود.
14 مارس یا 3/14 روز یک روز بزرگ برای نویسندگان ریاضی در سراسر جهان است. این روز Pi است که جشن "عدد کامل" است که 3.14 است (یا دقیق بمانید 3.14159265).


چه کسی می تواند Flintstones را فراموش کند؟ در 30 سپتامبر 2010، گوگل پنجاهمین سالگرد این کارتونی را به عهده داشت.
گوگل روز تولد بروس لی را با این ادای احترام ویژه جشن گرفت.
جشن اختراع ساندویچ یخ، که دقیقا همان 119 سال پیش ساخته شده است. یام!
دودل Google برای روز ولنتاین 2011 توسط الهام از مجسمه مشهور رابرت ایندیانا است. مجسمه اصلی در 70 سالگی در موزه هنر ایندیاناپولیس نمایش داده شده است، اما اکنون مجسمه سازی در تمام انواع رسانه ها و رنگ ها تکثیر شده است و در سراسر جهان نمایش داده شده است.


به افتخار روز ولنتاین چینی در سال 2011، گوگل در کشورهای انتخاب شده جشن تعطیلات را جشن گرفت: در چین، هنگ کنگ، سنگاپور، برونئی و تایوان.
در طول تعطیلات، گوگل یکی دیگر از دودل های تعاملی واقعا عالی را ایجاد کرد. ابله با الهام از نورهای رشته، گردنبند و آیکون های کریسمس محبوب است. هو، هو، هو!
دودل Google به افتخار خانواده آدامز مشهور و خسته کننده به افتخار 100 سالۀ تولد چارلز آدامز.

Doodle Your Google Now


این مردمی است! امیدوارم از این مجموعه لذت ببرید و برای روزهای آینده الهام بخش لوگو شوید! src = "164.jpg
مقالات مرتبط