راهنمای ساخت یک وبلاگ

2018/09/28
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
راهنمای ساخت یک وبلاگ

یک وبلاگ بیشتر احساس یک احساس نسبت به یک موضوع خاص است. می تواند به عنوان وسیله ای برای به اشتراک گذاشتن ایده ها  شما باشد - شخصی یا عمومی. کسانی هستند که برای پول وبلاگ می زنند، کسانی هستند که در مورد زندگی روزمره خود وبلاگ می نویسند. این بستگی به نحوه استفاده از یک وبلاگ دارد.چند یادآوری در مورد وبلاگهای با میزبانی پولی و رایگان:


خوب میزبانی به این معنی است که شما یک نام دامنه www.yourname.com دارید، در حالی که یک وبلاگ رایگان مانند namen.blogspot.com است. در هر صورت، ما در این راهنما به وبلاگهای خود میزبان تمرکز خواهیم کرد.
 


وردپرس -themes-for-blogs


free-wordpress-themes-for-blogs


خوب با فرض نصبت کردن وردپرس توسط شما یا یک متخصص شروع می کنیم .
نصب تم وردپرس آسان است، همه کاری که باید انجام دهید این است که به داشبورد خود وارد شوید و مکان نما خود را بر روی "ظاهر" قرار دهید و  روی پنجره کشویی  بر روی "تم ها" کلیک کنید
پس از کلیک روی "تم ها" یک صفحه جدید ظاهر خواهد شد. به طور پیش فرض دو تم برای نصب جدید را ببینید. برای نصب یک تم جدید WordPress، شما باید بر روی "Install Themes" کلیک کنید.
حالا شما دو گزینه دارید:


برای آپلود کردن با نصب، البته باید فایل های تم وردپرس را دانلود کنید. پس از انجام این کار، روی آپلود کلیک کنید.
گام های بعدی بسیار ساده خواهد بود:


تم جدید WordPress شما آماده است!


برای تنظیم هر افزونه، برای هر یک از آنها یک دستورالعمل گام به گام وجود دارد؛ زیرا نویسندگان این پلاگین ها خود یک راهنمای را نوشته اند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که پیوندها را دنبال کنید و راهنماها را بخوانید - عمیق و نکته به نکته!


بهترین پلاگین SEO برای وردپرس برای افزایش ترافیک وب سایت شما از موتورهای جستجو چیست؟.  چگونه افراد وب سایت شما را بر اساس محتوا و بر اساس جستجوها پیدا می کنند. بر اساس محتوای متن و کلمات کلیدی که استفاده می کنید، مردم شما را راحت تر می یابند.


همه چیز از، کلمات کلیدی، عنوان و URL صفحه، شروع می شود. تمرکز را در موتورهای جستجو تقویت خواهد کرد. افزونه به طور مستقیم به شما می گوید که باید چه کاری انجام دهید، مخصوصا در برگه تجزیه و تحلیل صفحه. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید.
مثال فوق یک رویکرد ساده به چیزهاست تا به شما یک ایده از نحوه کار آن دهد. در حقیقت، اگر می خواهید در موتورهای جستجو  وبلاگ خود را بیابید، باید با تحقیق کلید واژه را   انتخاب کنید و کلید واژه کامل را برای شما پیدا کنید.
sharebar plugin


دکمه های رسانه های اجتماعی امروزه برای وب سایت ها برای ارتقاء در سایت های رسانه های اجتماعی ضروری است. اگر شما این نوار شناور را در کنار پست وبلاگ خود ندارید، مردم چگونه پست شما را به اشتراک بگزارند؟ این غیر مخرب است و وبلاگ شما را آهسته   نخواهد کرد. من برای وبلاگهایم استفاده میکنم!


 عکسبرداری 2013-06-20 در ساعت 2.28.53


LinkWithin برای وبلاگ های با ده ها تا صدها پست مفید است، زیرا ریز عکسها از پست های مرتبط در انتهای هر پست وبلاگ نمایش داده می شود. این به خوانندگان شما کمک خواهد کرد که بیشتر مطالب وبلاگ شما را کشف کنند!


disqus


 سیستم نظرخواهی وردپرس پیش فرض است. با استفاده از Disqus، شما می توانید بحث های بیشتر را با فعال کردن ویژگی های متعدد، و   commenters  را تشویق کنید.


تقریبا همانطور که با تم های وردپرس کار می کنید، فقط باید روی Plugins ها شناور و سپس بر روی "افزودن جدید" کلیک کنید.


برای آپلود یک فایل زیپ، روی «آپلود» کلیک کنید.
پس از انتخاب فایل و نصب آن پس از این همه کاری که باید انجام دهید این است که بر روی "نصب در حال حاضر" و "فعال کردن" کلیک کنید.
برای نصب با استفاده از صفحه جستجو ، به سادگی با کلیک بر روی "جستجو" و تایپ آنچه که شما دنبال آن هستید.

مت مولنweg یک توسعه دهنده بنیانگذار وردپرس است. در وبلاگ خود، مت به افکار خود در مورد دنیای آنلاین می پردازد.


matt mullenweg وردپرس وبلاگ


پاتریک مک نیل یک توسعه دهنده، نویسنده و معلم است. او مالک طراحی وبلاگ Meltdown و نویسنده کتاب The Idea Book of Web Designer است.


patrick mcneil blog wordpress width =


شما نمی توانید مطمئن باشید که چه اتفاقی برای وب سایت شما رخ خواهد داد، بنابراین پشتیبان گیری از پایگاه داده و فایل های خود را در یک مکان جداگانه به جز سرور بسیار توصیه می شود. این برنامه رایگان و اتوماتیک است!
منابع:


مراحل:


جزئیات FTP خود را در اینجا پیدا کنید:


build یک ftp وبلاگ


 FileZilla به نظر می رسد. برای پیدا کردن سایت خود روی public_html کلیک کنید.


ftp ساخت یک وبلاگ در حال حاضر 


آسان  است؟ فقط مطمئن شوید  رمز عبور خود را به کسی نگوید! این اساسا مغز وبلاگ شما است!


فیس بوک مانند جعبه


آیا می خواهید این نوار کناری  را داشته باشید؟ 


 تمام زمینه های لازم را پر کنید و چک کنید/چه چیزی را که لازم دارید را چک کنید.
مانند جعبه فیس بوک


پس از تنظیم آن، بر روی Get Code کلیک کنید. پنجره ظاهر می شود و شما فقط باید کد را کپی کنید.
 قضاوت نکن من تنبل هستم، بنابراین من معمولا از نسخه Iframe استفاده می کنم. با استفاده از HTML5 ، کد را در دو مکان مختلف وارد کنید، اما با نسخه Iframe فقط باید آن را به عنوان یک ویجت در نوار کناری خود قرار دهید.


جعبه مانند جعبه را در وب سایت وردپرس نصب کنید


خودشه! شما به زودی فیس بوک را مانند جعبه در نوار کناری مشاهده خواهید کرد.


مقالات مرتبط