بهینه سازی پست های قدیمی برای جستجوگرها

2018/10/14
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
 بهینه سازی پست های قدیمی برای جستجوگرها
ممکن است طی چند سال گذشته بسیاری پست عالی ارسال کرده باشید که هنوز از موتورهای جستجو  ترافیک دریافت می کنند.  شاید شما با آخرین تغییرات الگوریتم Google تحت تاثیر قرار گرفتید و برخی از ترافیک را از دست دادید؟ شاید شما متوجه شده باشید که سایت شما  تحت تاثیر این مسائل قرار گرفته است.  یک سوال باقی می ماند: چگونه می توانم بهینه سازی پست های موجود وبلاگ خود را انجام دهم؟ نکته مهم جستجوگرها : مطمئن شوید مقالات شما بهروزرسانی شده است!  مفهوم "محتوای همیشه سبز" شنیده اید؟ بهتر است که محتویاتی را بنویسید که هرگز قدیمی نشود اما در واقع تقریبا غیرممکن است.
همه چیز خیلی سریع تغییر می کنند، فن آوری های جدید ، زبان های برنامه نویسی در حال تغییر، هر روز  و هر روز تغییر می کنند! اما شما باید بر روی آنها کار کنید!  در حالی که می توانید مقالات جدیدی را بنویسید،یا ویرایش و بروز رسانی پست هایی که رتبه بندی خوبی   دارند بهتر نیست! 
چطور این کار را انجام می دهید؟ چه ابزارهایی می توانید برای ویرایش پست و بهینه سازی ساده تر و سریعتر از آن استفاده کنید؟
خوب، اجازه دهید به برخی مسائل رایج برای بهینه سازی پست های قدیمی اشاره کنم:

چگونه محتوا را به روز رسانی می کنید؟


اگر پست های زیادی را نداشته باشید، ممکن است برای شما مسئله ای نباشد، اما در صورتی که در گذشته 100، 200، 1000 پست ارسال کرده باشید، کار کمی سخت است. با این حال اگر بخواهید در زمان صرفه جویی کنید  نیازی نیست تمام مقالات خود را به روزرسانی کنید، باید به Google Analytics (یا هر وسیله دیگری که برای نظارت بر ترافیک خود استفاده می کنید) نگاهی بیندازید و ببینید کدام پستتان بیشترین ترافیك را دریافت می كند . با استفاده از Google Analytics شما می توانید به راحتی این اطلاعات را به صورت یک سند XLS یا PDF دریافت کنید.

در اینجا چند مرحله آسان برای دریافت اطلاعات خود از Google Analytics وجود دارد:


فرود صفحه google analytics width =


از آنجا که این صفحات بیشترین ترافیک را به وب سایت شما می آورند (و معمولا این ها جدیدترین صفحات نیستند)، این موضوع  تصمیم به روز رسانی آن پست ها را برای شما آسان تر می کند و البته برای بهبود تجربه بازدیدکنندگان شما!


 لیست اقدام روشن برای بهینه سازی مقالات قدیمی،بشرح زیر است.

شماره 1: برخی نکات، تکنیک ها و تغییر  تاریخ 


انواع مختلفی از محتوای وجود دارد و هر نوع نیاز به یک رویکرد متفاوت دارد، اما اجازه دهید خلاصه کنم. اساسا شما دو مسیر دارید که می توانید انجام دهید:

  1. تغییرات کوچک هستند و در عرض چند دقیقه می توانید پست را به روز کنید و همه چیز خوب است
  2. تغییرات بزرگ هستند و  ایجاد پست جدید در مورد همان موضوع آسان تر است.
گام اول بسیار جذاب خواهد بود زیرا زمان زیادی نیاز ندارد، اما متاسفانه معمولا ما باید مسیر دوم را بگیریم. ما هنوز باید اطلاعاتی را در پست های قدیمی به روز کنیم که واقعا دیگر مناسب نیستند.  در واقع بهتر است یک پست جدید بنویسید  فقط فراموش نکنید این مقالات را به یکدیگر متصل کنید.

شماره 2: رفع لینک های خراب


در پست های قدیمی شما اغلب برخی از لینک های خراب که هیچ سرچشمه ندارند و باعث بدتر شدن تجربه کاربر می شوند ایجاد می شود. در این پست فرض می کنم شما از وردپرس استفاده می کنید و با لیستی از پلاگین های مفید و ابزارهای آنلاین می توانید  لینک های شکسته   را پیدا کنید.
Link Sleuth سایت را   برای لینک های شکسته بررسی می کند. تأیید پیوند بر روی لینک، تصاویر، فریم ها، پلاگین ها، پس زمینه ها،  تصویر محلی، شیوه نامه ها، اسکریپت ها و اپلت های جاوا انجام می دهد. یک لیست  از URL های که می توانید بر اساس معیارهای مختلف مرتب شده باشد را نشان می دهد. 


این محبوب ترین مرورگر  یافتن لینک شکسته است، اما تنها برای ویندوز وجود دارد. 


Xenu


ScreamingFrog مورد علاقه من است، زیرا من یک کاربر مک هستم. رابط برنامه کمی بهتر است و پردازش  در مقایسه با سایر نرم افزارها بسیار سریع است.
 Spider SEO یک برنامه دسکتاپ کوچکی است که می توانید بر روی رایانه یا Mac خود نصب کنید که لینک ها، تصاویر، CSS، اسکریپت ها و برنامه ها را از دیدگاه SEO جستجو می کند. عناصر کلیدی صفحه اصلی را برای جستجوگرها به نمایش می گذارد، آنها را در نواع زبانه ها ارائه می دهد و به شما اجازه می دهد تا مسائل مربوط به SEO  را فیلتر کرده و یا داده ها را از طریق اکسپورت به اکسل با هم مقایسه کنید. 


فریاد قورباغه


لینک Checker به دنبال مسائل مربوط به لینک ها و اشیاء  در یک صفحه وب،  CSS  می باشد. این گزینه است که می توانید بصورت  آنلاین استفاده کنید، اما  پردازش داده ها و نتایج  بسیار کندتر نمایش داده می شود.


W3C Link Checker


من حدس می زنم شما همچنین می خواهم افزونه وردپرس برای این کار داشته باشم، بنابراین یک پلاگین بسیار محبوب و به تازگی به روز رسانی شده با بیش از یک میلیون دانلود پیدا کردم.


این افزونه وبلاگ شما را نظارت خواهد کرد، به دنبال پیوندهای خراب خواهد بود و به شما اطلاع خواهد داد. من توصیه می کنم برای استفاده از این پلاگین برای نظارت کلی و بررسی پیوند استفاده کنید، اما برای روند پاکسازی مقاله قدیمی توصیه نمی شود. ویژگی های خاصی دارد، اما برای کار ما کارآمد نیست.


بررسی کننده لینک شکسته


در اینجا شما با این ابزار می توانید لینک های شکسته ای را در پست ها پیدا کنید. به روز رسانی این پیوندها می تواند کمی وقت گیر باشد.این یک فرآیند است که شما باید انجام دهید.

شماره شماره 3: تمیز کردن قسمت نظرات از هرزنامه


خوب، این یک مسئله واقعا بزرگ است - بدون توجه به آنچه شما انجام می دهید، هنوز نظریات اسپم وجود دارد که  حتی بهترین پلاگین ها نمی توانند آنها را شناسایی کنند. من توصیه می کنم نظرات را در پست های قدیمی ببندید،  بازدیدکنندگان تمایل دارند نظر های ارزشمند را در پست های جدید   قرار دهند.

متاسفانه پس از تحقیق گسترده من نمیتوانم هیچ پلاگین را پیدا کنم که بتواند اسپم موجود را پاک کند. من یک پلاگین پیدا کردم که نظرهای موجود را بررسی می کند، اما از سال 2009 به روز نشده است. برخی از نکاتی که من پیشنهاد می کنم: 
  1. بعد از 60 تا 90 روز، نظرات   را   ببندید.
  2. در ابتدای این پست من به شما توصیه کردم که یک لیست  از محبوب ترین مقالات ماهانه از نتایج تجزیه و تحلیل، به یاد داشته باشید؟ از این پست ها در داشبورد وردپرس بازدید کنید و نظرات آنها را بررسی کنید. از آنجایی که آنها محبوب ترین صفحات هستند، احتمالا شما بیشترین نظرات هرزنامه را پیدا خواهید کرد که در تلاش برای صدمه زدن به رتبه بندی شما است. فقط مقالات پربازدید را از نظرات و لینک ها پاک کنید.


خوب، در حالی که پلاگین های خوب برای بررسی نظرات اسپم وجود ندارد، خوشبختانه پلاگین هایی بسیار جذاب وجود دارد که کارهای عالی انجام می دهند تا مطمئن شوید اسپم نیست! برای اطمینان از اینکه هرزنامه جدیدی را دریافت نکنید، میتوانید تنظیمات داخلی وردپرس را بهبود ببخشید و از چند پلاگین مفید برای مراقبت از آن استفاده کنید.


اینجا تنظیمات بحث وردپرس من است:


تنظیمات بحث


چه چیزی در اینجا وجود دارد؟

چه پلاگین های AntiSpam شما باید استفاده کنید؟


واقعا مهم نیست، حتی با تمام انتقادات در مورد این افزونه ، من هنوز هم فکر می کنم که این پلاگین باید باشد. 
Akismet wordpress plugin


اگر به هر دلیلی از Akismet نفرت دارید، می توانید آنتی اسپم زنبورعسل را جایگزین کنید. این سیستم از سیستم مشابهی به Akismet استفاده می کند، اما به جای ارسال نظر به Akismet، شما به Honey Pot که جامعه مبتنی بر آن است ارسال می کنید.


شما می توانید API را به HoneyPot بیافزایید و با گزارش دادن به اسپمرها و گزارش های هرزنامه دیگران مبارزه کنید.
زنبور عسل


پلاگین بسیار ساده، اما به جای CAPTCHA های کلاسیک، یک چک لیست منحصر به فرد دارد. اسپمرها ابزارهایی دارند که به شکستن کلاهک کمک می کنند، اما آنها باید تلاش بیشتری برای چک کردن این جعبه چک کنند. 
Gasp


اگر هنوز در وبلاگ خود CAPTCHA می خواهید، این پلاگین محبوب ترین آن است. این پلاگین روش های ضد اسپم CAPTCHA را  در قالب نظرات، ثبت نام، رمز عبور گم شده، ورود به سیستم یا همه موارد اضافه می کند. برای WP، WPMU و BuddyPress.


Si پلاگین وردپرس captchaشماره 4: بهبود  پست های قدیمی


احتمالا، اگر پست های شما به خوبی رتبه بندی  شود، شما SEO را درست انجام دادید. خیلی کار زیاد نیست که بتوانید برای مقالات قدیمی انجام دهید، زیرا مقالات در حال حاضر برای کلمات کلیدی خاص رتبه خوبی دارند. اما شما هنوز هم می توانید چک کنید که کدام کلمات کلیدی مقالات شما رتبه دارند. اگر می خواهید بدانید چه کلمات کلیدی ترافیک را به پست های مشخص ارسال می کنند مطالب زیر را می بینید.


در صورت داشتن Google Analytics این مراحل را دنبال کنید:


کلمات کلیدی


SEO پلاگین های پیشنهاد شده برای انتخاب وردپرس بهینه سازی


من مطمئن نیستم که کدام پلاگین های SEO شما از حالا استفاده می کنید، اما در اینجا چیزی است که من پیشنهاد می کنم. در گذشته من از افزونه ی All in One SEO استفاده می کردم، اما چند ماه پیش من به Yoast WordPress SEO افزوده شدم و هرگز بیشتر راضی نبودم!


بهبود وردپرس جستجوگرها: نوشتن مطالب بهتر و بهینه سازی سایت وردپرس با استفاده از پلاگین وردپرس SEO توسط Yoast.


با استفاده از این افزونه شما می توانید محتوای جدید و موجود خود را با تنظیم سرفصل های SEO، کلمات کلیدی، متا توضیحات بهینه سازی کنید. این افزونه واقعا کمک می کند تا پست های شما و کل وب سایت وردپرس را برای جستجوگرها آماده کنید.


من هیچ راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از این افزونه نمی دهم زیرا تمام تمرین هایی که شما نیاز دارید در خود داشبورد وردپرس قرار گرفته است!
Yoast seoمقالات مرتبط