هزینه طراحی سایت در بازار جهانی سال 2021

1400/02/27
MAGBOT +
هزینه طراحی سایت در بازار جهانی سال 2021

هزینه طراحی وب سایت  شما  چقدر است؟

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی شما ست که در اختیار دارید. مرکز اصلی استراتژی بازاریابی  شما و اولین سکویی است که شما می خواهید قبل از خرید یا حتی صحبت با یک مشتری توسط او جستجو و مشاهده شود.

اکنون که اکثر مشاغل ارزش بازاریابی دیجیتال را درک می کنند ، وب سایت های تجاری در کل در حال رشد و گسترش هستند.  آنها سریع تر ، درخشانتر ، سازگارتر با تلفن همراه و انتظار می رود مفیدتر نیز باشند. برای مصرف کننده عالی است اما کار بازاریابی و رقابت را برای شما دشوارتر می کند.

در این شرایط ، همه ما مجبور هستیم که بازی خود را پیش ببریم اگر بخواهیم از رقبای خود جدا پیشی بگیریم، ما را به یک پروژه اجتناب ناپذیر هدایت می کند که همه مشاغل مدرن در یک نقطه با آن روبرو خواهند شد - طراحی وب سایت.
اگر یک وب سایت پیشرفته و سفارشی مدنظر داشته باشید ، هزینه طراحی وب سایت می تواند از چند صد دلار بیشترباشد.

از آنجا که مشاغل اغلب نمی دانند که چقدر باید برای طراحی وب سایت پرداخت کنند و چه انتظاری برای پول پرداختی خود داشته باشند،
ما تصمیم گرفته ایم یک بار و برای همیشه به این سوال پاسخ دهیم.

چرا هزینه های طراحی وب افزایش یافته است

مانند هر چیز دیگری ، قیمت طراحی سایت تا حد زیادی به عرضه و تقاضا  وابسطه است. وقتی اینترنت نسبتاً جدید بود ، مشاغل نمی دانستند که وب سایت واقعاً چقدر ارزشمند است ، بنابراین حاضر نبودند هزینه بالایی بپردازند.

امروزه وب سایت یکی از اولین ملاحظاتی است که یک کسب و کار هنگام برنامه ریزی برای راه اندازی خود می کند. در واقع ، بسیاری از کارآفرینان نام تجاری بالقوه خود را بر اساس دامنه های موجود و شکل ظاهری URL محدود می کنند.

البته افزایش تقاضا تنها عامل نیست.

با گذشت زمان ، طراحان وب تکنیک های خود را بهبود بخشیده و به ابزارهای بسیار بهتری دسترسی دارند. از یک طرف ، ایجاد یک وب سایت با ظاهری مناسب با سایت سازهایی مانند Squarespace و WIX از همیشه آسان تر است. از طرف دیگر ، ایجاد یک وب سایت واقعاً درجه یک و استراتژیک به کار بیشتری نیاز دارد.

چشم انداز دیجیتال به سرعت در حال پیشرفت است - حتی بیشتر از دهه اول اینترنت. به عنوان مثال ،  در سال 2015 بود که گوگل اعلام کرد که الگوریتم های جستجوی آنها  به وب سایت های   موبایل فرندلی تر هستند امتیاز بیشتری می دهند. امروز ، اگر وب سایت شما برای تلفن همراه بهینه سازی شده نباشد ، Google   شما را به خاطر آن جریمه می کند.

هزینه پایه راه اندازی وب سایت  

ساختن یا طراحی مجدد وب سایت با تیمپلت اماده معمولاً ارزان ترین گزینه است. می تواند از چند صد دلار تا 3000 دلار یا بیشتر  هزینه داشته باشد ، اما "هزینه" واقعی در اینجا زمان و دردسر است.

به طور کلی ، هرچه پول کمتری خرج کنید ، می توانید زمان و دردسر بیشتری را برای بدست آوردن سایت به شکل دلخواه خود داشته باشید - و احتمالاً بدون کد نویسی دقیقاً همانطور که می خواهید نتیجه حاصل نمیشود.
استارت آپ های جدید با بودجه محدود می توانند با ThemeForest  شروع کنند و  قالب وب سایت ارزان (مخصوصاً برای وردپرس) را  که معمولاً در حدود 30 تا 100 دلار است انتخاب کنند. البته درصورت عدم تخصص در نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا بر روی سرور به هزینه معادل 200 تا 400 دلار برای راه اندازی سرور و سایت نیاز دارند
عملکرد و سهولت استفاده از این قالب ها و سطح سفارشی سازی که می توانید داشته باشید خیلی دلگرم کننده است . هنگامی که قالبی را پیدا کردید که نیاز شما را برآورده کند ، باید مطمئن شوید که نظرات مثبت را دریافت کرده است ، سابقه بالایی دارد و به شما امکان ویرایش  را می دهد.

هزینه استخدام فریلنسر برای طراحی مجدد وب سایت

سطح بعدی ساخت وب سایت ، استخدام یک طراح سایت مستقل است. فریلنسرها دارای استعدادهای مختلفی هستند و بر این اساس هزینه دریافت می کنند.

بسته به اهداف شما ، می توانید یک فریلنسر پیدا کنید که برای یک وب سایت ساده از 2000 تا 5000 دلار و برای یک وب سایت بزرگتر با انواع طرح های مختلف ، ویژگی های سفارشی و سایر موارد ، مبلغی بالغ بر 10،000 تا 20،000 دلار هزینه دریافت کند.
هنگام کار با فریلنسر ، احتمالاً می توانید طرحی را انتظار دارید داشته باشید که ظاهر خوبی دارد  و بدون نقص بارز عملکرد خوبی داشته باشد. آنها احتمالاً ایده های شما را می گیرند ، چند نسخه اولیه برای شما ارائه می دهند تا در نظر بگیرید ، و سپس از موردی که شما بیشتر دوست دارید ساخته می شوند.

در بیشتر موارد ، طراح آزاد عمدتا بر ارائه نسخه ای که شما برای او توصیف می کنید متمرکز است در حالی که ویژگی های خاصی را برای بهبود تجربه کاربر پیشنهاد می دهد.

هزینه استخدام آژانس برای طراحی وب سایت

گزینه دیگر ، استخدام آژانس برای طراحی وب سایت شما است که به شما امکان می دهد به تیمی متشکل از کارشناسان که احتمالاً تجربه دستیابی به اهدافی مانند اهداف شما را دارند  دسترسی داشته باشد. با این حال ، همانطور که انتظار دارید ، طراحی مجدد وب سایت از طریق آژانس ها و شرکت های طراحی سایت  بیشترین هزینه را دارد.

یک طراحی وب سایت ساده ، می توانید از 15000 تا 30،000 دلار بسته به اندازه سایت اجرا گردد، در حالی که هزینه وب سایت های با تعداد صفحات زیاد ، عملکرد سفارشی و نیازهای منحصر به فرد شما بین $ 40،000 تا $ 75،000 دلار  هزینه دارد .
مقالات مرتبط