نکاتی ضروری برای طراحی برنامه های موبایل برای iPad

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
نکاتی ضروری برای طراحی برنامه های موبایل برای iPad

اکثر ما از استفاده واقعی از iPad نمی دانستیم، اما هنوز هم آن را خریداری کردیم. صفحه کلید لمسی به اندازه لپ تاپ های ما خیلی سریع نبود، هنوز از آن استفاده شده است.


یک بازار به وجود آمد و هر کس به دنبال "iPad سازگار" طراحی کرد. حدس بزنید، کلید واژه اپل سازگار در حال حاضر بیش از 50،000 بار در هر ماه در Google جستجو می شود، اگر اعتماد به کلید واژه ابزار Google باشد. و سپس کلمات کلیدی مرتبط چندگانه وجود دارد. به سادگی نشان می دهد که بازار iPad به طراحان برنامه تبدیل شده است.


(معمولی) نکته - این بحث به شما آموزش نحوه ایجاد یک برنامه اپل پرچین نمی دهد. و هنگامی که می گویم <من> من نکات معمولی را پوشش می دهد که در حال حاضر در وبلاگ های دیگر ذخیره شده است، به من اعتماد کنید.

همه کیت های UI موبایل شما می توانید برای

درخواست کنید
شخصا، از برنامه هایی که دستورالعمل های زیادی دارند، نفرت دارم. اگر شما نمیتوانید آن را ساده نگه دارید، استفاده از طراحی برنامه چیست؟ اگر برنامه شما نیاز به کاربر نهایی برای خواندن کتابچه راهنمای کاربر ضخیم بیش از حد داشته باشد، دوستان من، شما فقط یک برنامه فلاپ طراحی کرده اید.


به یاد داشته باشید که دستورالعمل هایی را برای کاربران برنامه خود ارائه می کنید تا احساس کنید و به برنامه واقعی حرکت کنید. فهرست شما از دستورالعمل ها نباید هرگز برای کاربران برنامه خاموش باشد.


بنابراین، از نماد "علامت سوال" در هر صفحه نمایش ممکن از برنامه iPad خود اجتناب کنید. اجازه دهید برنامه دفترچه آموزشی خود را در خود داشته باشد. به طور جدی، من از برنامه هایی با دستورالعمل های بسیار متنفر متنفرم!

حالا «راهنمایی ها» را با دستورالعمل ها اشتباه نگیرید


میدونی چیه؟ گاهی اوقات احساس بدی میکنم وقتی احساس میکنم که خواننده من ممکن است به من دروغ گفته باشد. در بالا، از شما خواسته شد از دستورالعمل های بیش از حد برای افرادی که قادر به استفاده از برنامه خود هستند استفاده نکنید. "نکات" یک بازی توپ کاملا متفاوت است. نکات یک شکل از "مثبت" است که به کاربران کمک می کند تا وقتی که در حال مبارزه هستند حرکت می کنند. بنابراین، نکته خوبی است که کاربران را به علاقه مند نگه می دارد.
WARNING - هرگز سبک فوق العاده خود را در برنامه خود تغییر ندهید. کاربر نهایی ممکن است فقط علاقه خود را از دست بدهد.

چیدمان باید راحت با جهت گیری تغییر کند
تصویر بالا همه را می گوید. در مورد دستگاه های حساس جهت گیری مثل iPad، طرح برنامه باید با تغییر جهت دستگاه ناسازگار نباشد. اگر چه طرح شکسته ممکن است کارایی برنامه را مختل نکند، قطعا برای کاربر نهایی قطع می شود.


چه کسی می خواهد از یک برنامه استفاده کند که جهت گیری iPad خود را درک نمی کند؟ این همانند استفاده از برنامه ای است که هرگز برای iPad (یا هر وسیله حساس دیگر جهت آن موضوع) در ابتدا طراحی نشده است. در نظر بگیرید که مقدس چیدمان طرح موبایل را بررسی کنید .

همیشه نام کاربری در صفحه نمایش

را نمایش دهید
این ممکن است عجیب و غریب، اما با دستگاه های مانند iPad این است که باید. iPad نوعی ابزار است که توسط چندین اعضای خانواده استفاده می شود. من نمی گویم که اپل همیشه یک ابزار خانوادگی است، اما در موارد بسیاری آن را دارد. یک عضو خانواده از iPad استفاده می کند و سپس دیگر آن را بر می دارد.


چه کسی می خواهد از یک برنامه یا یک رابط کاربری استفاده کند در حالی که شخص دیگری به آن وارد شده است؟ بدترین حالت این است که شما هرگز نمی دانید که آیا شخص دیگری وارد سیستم شده تا زمانی که اطلاعاتی را بدست نیاورید. مانند برنامه eBay برای iPad که نشان داده شده در شناسه کاربر وارد نمی شود:
بنابراین، پیشنهاد شده است که به وضوح نشان داده شده در شناسه کاربر در هر صفحه از برنامه خود را نشان می دهد. این کمک می کند تا هر گونه سردرگمی و موقعیت های ناخواسته را پاک کنید.

هرگز بیش از حد حرکات


کاربران اپل می دانند که دستگاه می داند ضربه زدن و کشیدن. شما لازم نیست که آن را به صورت ضخیم بنویسید و آن را بیش از حد آشکار کنید. نکته کوچکی از "به من برای بیشتر" ضربه بزنید، همه چیز مورد نیاز برای نگه داشتن کاربران برای جستجوی بیشتر است.


شما مجبور نیستید به کاربر نهایی توضیح دهید که چه نوع بهره برداری، چه کاری می تواند انجام شود و چه مزایای آن چیست. آن را بی احترامی نکنید.

Space Space ... Pleeeease!


به من بگویید که این یکی از نکات واضح است که قبلا مورد بحث بوده است. من باید در مورد این بحث بیش از حد تا شما بچه ها درک اهمیت آن به خصوص در زمینه iPad مانند دستگاه های. ببینید دستگاه هایی مانند iPad می توانند طراحی شما را گسترش دهند و یا آن را به نظر برساند.


اگر شما یک برنامه خاص برای iPad ایجاد می کنید، می توانید کلاهبرداری را به حداقل برسانید، اما در مورد زمانی که برنامه باید هر زمان و هر زمان به روز شود، چه باید کرد؟
گاهی اوقات به دلیل اندازه های مختلف تصاویر که به طور روزانه تحت فشار قرار می گیرند، ممکن است برخی از برنامه های به روز شده به صورت پویا متوقف شوند. بنابراین، برنامه خود را به گونه ای طراحی کنید که فضای آزاد زیادی در دسترس باشد. این به ذهن کاربر آرامش می دهد. همچنین، این نتیجه به صورت خودکار نتیجه می شود.

اپل با حداقل معرفت. بنابراین باید برنامه شما باشد


سخنرانی استیو جابز در زیر به دیدگاه مینیمالیستی iPad (و تمام دستگاههای دیگر اپل) مربوط نیست، اما به نوعی یا هرچیزی که همه آنها متصل است. اگر به شما بگویم که شما قبلا این ویدیو را دیده اید، من شوکه خواهد شد. کدام پناهگاه شما را در زندگی؟ ::


یک نگاه سریع به iPad خود و شما می دانید که چگونه آن را ساده است. این دستگاه با فناوری فوق العاده شگفت انگیز عرضه شده است اما نشان نداده است. در حال حاضر، آیا شما در حال طراحی یک برنامه اپل که از ابزار خود خارج می شود، به ویژه هنگامی که ابزار خود را به راحتی در دست شما قرار می گیرد؟ پیروی از مینیمالیسم و ​​ببینید که چگونه برنامه خود را با رابط اپل شگفت انگیز ادغام می کند.

لمس خوب است اما بیش از حد از آن استفاده نکنید


به سرعت، قبل از شروع توضیح آنچه من می خواهم، تصویر زیر را بررسی کنید:
برنامه CNN برای iPad دارای یک نوار ناوبری براق است که در پایین آن قرار دارد. این نوار باعث می شود که خوانندگان به سرعت از طریق داستان های مختلف به خواندن ادامه دهند و هر کدام از داستان ها به آنها علاقه مند شوند. ببینید که چگونه CNN استفاده از دکمه های مرورگر را با فشار دادن محتوای مهم در یک صفحه به حداقل می رساند. خوب است که اپل ویژگی تجربه لمسی پر، اما گاهی اوقات اسلاید و لمس نیز تجربه را از بین می برد.
آن را برای کاربر نهایی راحت کنید و ببینید که چگونه با نرم افزار خود عشق می ورزید!

src = "18.jpg
مقالات مرتبط