نکاتی برای تبدیل از طراح آماتور به فریلنسر حرفه ای

MAGBOT +
نکاتی برای تبدیل از طراح آماتور به فریلنسر حرفه ای

بسیاری از طراحان اوج  موفقیت خود را در فریلنسینگ حرفه ای بودن جستجو می کنند. این یک کاری است که تقریباً هرکسی ان را دوست دارد . اما ، دقیقاً مانند هر شغل ، به سخت کوشی و استعداد نیاز دارد. و ، اگر می خواهید وارد رقابت شوید ، باید  بیشتر  تلاش کنید.

فریلنسینگ صنعتی است که فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. اما مجموعه ای از دستورالعمل ها وجود ندارد که شما برای تبدیل شدن به یک فریلنسر ان را دنبال کنید. این یک مسیر پیچیده است. با این وجود ،  باید قبل از شروع کار آنلاین خود نکاتی را بدانید. از مدیریت زمان تا خواسته های طاقت فرسا ، مطمئناً یک طراح موفق بودن کار ساده ای نیست.

این مقاله بر ویژگیهای اساسی یک طراح حرفه ای متمرکز است. با استفاده از این  نکات می توانید از خطاهای آماتوری جلوگیری کنید - مواردی که شما را از مسیر موفقیت منحرف می کنند.

1. محدوده ای را که در آن مهارت دارید کشف کنیدآنچه شخص را به یک طراح حرفه ای تبدیل می کند ، محدوده ای است که برای تخصص در آن انتخاب می کند. به یک تکنیک یا سبک مسلط شوید. همیشه تسلط بر یک مهارت بهتر است. باعث صرفه جویی در وقت و انرژی میشه. این تنها راهی است که می توانید آثار استثنایی ایجاد کنید.

 اگر بدانید که چه می خواهید و در چه چیزی مهارت دارید ، دید واضح تری از اهداف خود خواهید داشت. بنابراین ، مشتریان مناسب را جذب خواهید کرد.

2. تمرین  یکی از ملفه های اصلی یک شغل عالی تمرین است.
  هرچه بیشتر تمرین انجام  دهید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. تسلط بر فتوشاپ و سایر نرم افزارها کاری است که باید انجام دهید تا نتایج برجسته ای کسب کنید. اگر زمینه خوبی در این موارد ندارید ، همیشه می توانید برای یک دوره ثبت نام کنید یا آموزشهای Youtube را تماشا کنید. به این ترتیب مهارت را گام به گام و با سرعت خود یاد خواهید گرفت. باور کنید ، در آینده سپاسگزار خواهید بود

3. الهام خود را پیدا کنیدبرای الهام گرفتن از اینترنت فوق العاده است. شما می توانید به آثار طراحان از سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. شما می توانید تجربه و سختی های آنها را متحمل شوید. شاید شما برخی از طراحی های وب سایت را دوست داشته باشید - تکنیک های آنها را کپی کنید

شما می دانید که آیا آنها را در سیستم خود می خواهید یا خیر. در هر صورت ، شما در نهایت به ایده خلاقانه خود خواهید رسید. و ، شاید این ایده باعث بهبود وب سایت یا بهتر شدن آن شود. اما هنگام کپی کردن یک خط بکشید. عناصر را از سایت ها کپی نکنید زیرا ممکن است با مشکل دزدی ادبی روبرو شوید.

4- با مشتری های خود رابطه برقرار کنیدمشتری ها تقاضا ایجاد می کنند ، و خواسته ها اشتغال ایجاد می کنند. مشتریان ، اگر نباشند ، هیچ چیز وجود ندارد. به همین دلیل لازم است که شما روابط محکمی با مشتریان خود برقرار کنید. برای جذب و نگهداری مشتری های وفادار ، تکنیک های مختلف را کاوش کنید. با آنها ارتباط برقرار کنید و رشد جیب خود را تماشا کنید.


5. مدیریت زمان و پروژهقسمت مهم و اساسی دیگر یک فریلنسر عالی مدیریت زمان و پروژه های شما است. وقتی می دانید چگونه در زمان مشخص کار کنید ، مشکلی برای مدیریت چندین پروژه اختصاصی نخواهید داشت.  

6. باهوشتر کار کنیدپروژه های خود را بلافاصله پس از دریافت ارزیابی کنید. نحوه و زمان فعالیت خود را محاسبه کنید. وظایف را به سرعت مدیریت کنید. اما اطمینان حاصل کنید که آنها را با جزییات مدیریت می کنید. برای کارهایی که می توانید انجام دهید محدودیت های زمانی مشخصی تعیین کنید هنگامی که این کار را انجام دادید ، به نتایج برجسته تری خواهید رسید. و  مشتریان نیز راضی خواهند بود.

7. در این کار زیاده روی نکنیدیک اشتباه متداول که فریلنسرها مرتکب می شوند ، گرفتن هر تعداد کار زیاد است. این یک نه بزرگ است. می بینید که کار روی چندین پروژه به طور همزمان می تواند باعث شود شما نتوانید بهترین عملکرد خود را ارائه دهید.

بسته به زمان و در دسترس بودن ، کاری را که می توانید انجام دهید انتخاب کنید.

8. یک برند شویدآنچه طراحان موفق را از بقیه جدا می کند ، رویکرد آنها در زمینه برند سازی است. بسیاری از جوانان فریلنسر برای امرار معاش به این کار می پیوندند. در مقابل آنها ، افراد حرفه ای به آینده و مارکی که می خواهند بفروشند فکر می کنند. به آنچه می فروشید و داستانی که ایجاد می کنید توجه کنید.

9. امور مالی خود را  بدانید امور مالی خود را مدیریت کنید ، رمز موفقیت است. فریلنسینگ و برند تجاری همه در مورد سود عملی است.  بسیاری از فریلنسرها  تمام پولی را كه به دست می آورند  خرج می كنند. آنها امیدوار به سودهای آینده  هستند . این از بدترین اشتباهاتی است که می توانید مرتکب شوید. مهم نیست که چقدر درآمد کسب می کنید ، آنچه را که سزاوار آن هستید ذخیره کنید.

10. انعطافپذیر باشیدیکی دیگر از مهارتهای مهم سازگاری و انعطاف پذیری است. اگر نتوانید با تغییرات و چالش ها سازگار شوید ، مهم نیست که بهترین مدارک را  داشته باشید. توانایی ها و دانش شما در انطباق به شما کمک می کند تا در میان انبوه رقیبان زنده بمانید. به بازار در حال تغییر و نیازهای مشتری باز باشید. همان چیزی باشید که همه به آن نیاز دارند.


مقالات مرتبط