راهنمای جامع انتخاب میزبان وب

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
راهنمای جامع  انتخاب میزبان وب

اهمیت انتخاب سیستم مدیریت محتوا و استخدام یک طراح خوب در هر  تکنولوژی در حال حاضر مشخص شده است، اما به سختی کسی در مورد اهمیت یک میزبان وب خوب صحبت می کند. به همین دلیل ما این راهنمای میزبانی وب را آماده کرده ایم که به مبتدیان و کارشناسان کمک خواهد کرد که یک میزبان خوب را انتخاب کنند. به عنوان یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب خوب نه تنها مهم، بلکه ضروری است.  ما اطمینان داریم که این مقاله کاملا بی طرفانه است - این مقاله حاوی لینک های تبلیعاتی نیست، زیرا ما اهمیت یک میزبان وب مناسب را می دانیم و قدردانی می کنیم.همه می دانند که میزبانی وب چیست، VPS، و بسته های میزبانی نمایندگی فروش.  در غیر این صورت ، یک جستجوی گوگل انجام دهید!
مهم است که بسته ایده آل برای میزبانی وب را انتخاب کنید. اگر شما یک وبلاگ شخصی یا یک وب سایت کوچک دارید، میزبانی اشتراکی برای شما کافی خواهد بود. اما اگر یک وبسایت بزرگ داشته باشید که مقدار زیادی ترافیک نیاز دارد، باید سرور اختصاصی یا VPS را در نظر بگیرید.
همچنین، اطمینان حاصل کنید که فضا و پهنای باند شما  کم نیست. بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد این است که وب سایت شما در حال رشد باشد و سپس متوجه شود که فضای کافی برای رشد آن وجود ندارد. به علاوه، یک میزبان وب خوب به راحتی می توانید از یک پلن به پلن دیگر ارتقا دهید .
فرض کنیم وب سایت اصلی شما روی دروپال اجرا میشود و همچنین وبلاگ شما با استفاده از وردپرس در زیر دامنه میزبانی می شود! فرض کنید یک رسانه 1.5 گیگابایتی دیگر مانند عکس دارید و می توانید یک وب سایت کوچک مناسب را در 2 گیگابایت فضا داشته باشید. البته، اگر شما یک وب سایت بزرگ را اجرا می کنید، 2 گیگابایت کافی نخواهد بود. با این حال، حتی در این مورد نیز، پهنای باند اهمیت بیشتری دارد.

میزبانی وب سایت می تواند مانند خرید یک خانه باشد - شما نمی خواهید آن را از فروشنده ناشناخته خریداری کنید. اطمینان حاصل کنید که میزبان وب شما دارای شهرت خوب باشد. یک روش خوب برای ارزیابی مهارت های میزبان این است که یک تیکت پشتیبانی آزمون را ارسال کنید - مثلا در مورد یک بسته که میخواهید انتخاب کنید،  قبل از اینکه خدمات را خریداری کنید، تحقیق کنید. شما می توانید با مشاهده پاسخی که دریافت می کنید، توانایی های کلی پشتیبانی میزبان را ارزیابی کنید. این بخش به شما کمک خواهد کرد تا درک کنید که در هنگام انتخاب شرکت میزبانی وب خود داشته باشید. هرگز نباید مصالحه ای داشته باشید.
 به drupal.org/hosting در Drupal.org بروید. لینک ها  هر میزبان وب بررسی کنید. چه چیزی  می بینید؟ بله، همه این لینک ها وابسته هستند، در هر فروش مبلغی را به سایت   می دهند. Drupal.org فقط یک نمونه است - در سراسر اینترنت، میزبانی با لینک های وابسته (به علت کمیسیون وابسته  هستند) پر است.   این بدان معنا نیست که همه نظرات در اینترنت جعلی هستند، اما قبل از اینکه   کورکورانه باور کنید، باید فکر کنید. 


 بسیاری از شرکت ها برای هزینه مشخص، فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود  میزبانی وب را وعده می دهند. به نظر می رسد یک معامله، درست است؟در حقیقت، در میزبانی وب هیچ چیز نامحدود نیست.  آیا دیسک سخت افزاری با فضای نامحدود وجود دارد؟ این وعده های نامحدود بر این فرض استوار است که وب سایت های میزبانی شده بر روی هر سرور اختصاصی بیش از یک درصد مشخص از منابع تعیین شده را استفاده نمی کنند و بنابراین فضای سرور برای هر وب سایت با وعده «نامحدود» به فروش می رسد. در واقع، شرکت میزبانی وب شما را به استفاده از مقدار مشخصی از منابع سیستم محدود می کند، و اگر وب سایت شما از آن عبور می کند، به صورت موقت غیرفعال می شود. البته که این بدان معنا نیست که همه میزبان های وب که میزبان نامحدود هستند بد هستند، به طور کلی، Unlimited یک شیوه بازاریابی است که نباید زیاد رویش حساب کرد.


در حال حاضر، ما نگاهی به برخی از بهترین میزبان های وب  می کنیم.


من این لیست را به دو بخش تقسیم کرده ام: میزبان برای پروژه های بزرگت و میزبان برای پروژه های کوچک/متوسط. اولی شامل ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب است که VPS و میزبانی اختصاصی هستند،  دومین وب سایت میزبان اشتراکی هستند. البته، این تقسیم بندی اغلب مبهم است.

هر میزبان وب را با دو معیار  تعداد لینکهای داده شده به سایت میزبان و دوم تعداد سایت های میزبانی شده است که همیشه این معیار درست نیست مثلا  دو میزبان بزرگ مانند GoDaddy و Bluehost  از لحاظ این دو فاکتور عالی هستند ولی واقعا این طور است؟ البته اعتراف می کنیم که برخی از کاربران تجربه خوبی در هر دو GoDaddy و Bluehost دارند، اما به طور کلی سرورهایشان آنچنان دندان گیر نیست.
 میزبانی نامحدود به طور کلی چیزی نیست که بخواهیم آن را بپردازیم، اما HostGator  از آنجا که به نظر میرسد، بر خلاف بسیاری از رقبا، سرویس های نامحدود را به خوبی پشتیبانی می کند، بر خلاف اکثر رقبا او را تحسین می کنیم.


اگر شما برنامه ریزی برای راه اندازی یک سایت سرگرمی، یا نمونه کارهای کوچک شخصی هستید VPS نیاز ندارد،  اگر از سرویسهایی مانند Blogger برای میزبانی یک وبلاگ استفاده میکنید، اما نیاز به امکانات پیشرفته دارید،  می توانید راه حل هایی را با ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب پیدا کنید.
در حالت ایده آل، یک سرویس خوب میزبانی مشترک برای پروژه های کوچک با ترافیک کم، و همچنین سایت های متوسط ​​با تعداد بازدید های  200K  در ماه کافی است. با این حال،  اغلب شرکت های میزبانی وب تعداد سرورهای بیش از حد روی سرور انباشته می کنند  در نتیجه وب سایت های آهسته ای را به وجود می آورند. اما استقاده از CDN خیلی به سرعت سایت شما کمک می کند.
در زیر برخی از  شرکت های میزبانهایی هستند که برای چنین کارهایی سرورهای میزبانی وب خود ارایه می دهند:

 CloudFlare با دو برنامه رایگان و پولی انتخاب خوبی است. پلن رایگان به شما   خدمات CDN اصلی و ویژگی های امنیتی مانند حفاظت Hotlink و بررسی درستی مرورگر ارایه میشوند. اگر شما بیشتر  از بخواهید، می توانید طرح Pro را به مبلغ 20 دلار در هر ماه برای اولین وب سایت خود (5 دلار در هر ماه) انتخاب کنید.


MaxCDN طرح رایگان ندارد، اما قیمت آن خیلی مناسب است: 39.95 دلار در هر ماه برای 1 ترا. شما از ویژگی های مانند گزارش های زمان واقعی و SSL رایگان دارید.


آمازون CloudFront یکی از قابل اطمینان ترین (و گرانترین) خدمات CDN  است. برای یک پلن شما مجبور هستید 120 دلار در هر ماه برای یک TB پرداخت کنید . با این حال، آمازون CloudFront یکی از معتبر ترین CDN ها است و قطعا ارزش پول پرداختی را دارد. 


مقالات مرتبط