افزایش واقعیت افزوده در برنامه های موبایل

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
افزایش واقعیت افزوده در برنامه های موبایل

سازگاری اولیه تکنولوژی اغلب ناامید کننده است. با این حال، از اواخر، با سخت افزار بسیار قوی تر برای بازی کردن، توسعه دهندگان شروع به استفاده از تکنولوژی در روش های بسیار خلاق و غیر منتظره. در حال حاضر انواع برنامه های موجود برای سیستم عامل های موبایل و اندروید و iOS موجود است.


ما قصد داریم به برخی از بهترین نمونه های زیر نگاهی بیندازیم.

همه کیت های UI موبایل شما می توانید برای


بیشترین دنباله پس از اجرای واقعیت افزوده، در سال 2016 به شکل Pokemon Go وارد شده است. یک احساس جهانی، Pokemon Go تکنولوژی را به روش بسیار خلاقانه اجرا می کند. این فرمت تجربه تجسمی برای هر کاربر طبیعی و سرگرم کننده بود.
با استفاده از افزونه های UI ظریف برای ایجاد یک تجربه بصری واقع گرایانه تر. این شامل سایه زدن در اطراف و زیر Pokemon و توپ هوشمند در حال حرکت توپ مرتبط با شتاب سنج دستگاه است.


تجربه 3D توسط


طراحی را می توان آپلود، سوار، ویرایش، و سپس با دیگران برای بازخورد به اشتراک گذاشت. پیاده سازی های دیگر مشابه این نیز در سراسر برنامه های تلفن همراه، از جمله مواردی که اجازه می دهد پیش نمایش از اقلام مد مانند لباس و عینک آفتابی، استفاده شود. این مزایای دنیای واقعی را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

Snapchat


Snapchat مسئول بسیاری از افراد است که به تکنولوژی واقعیت افزوده معرفی شده اند. این اجازه می دهد تا کاربران از تمام سنین به بازی با تکنولوژی در بسیاری از راه. از اعمال جلوه ها و ماسک ها به چهره خود، برای قرار دادن عناصر در اتاق اطراف شما.


Snapchat یکی از محبوب ترین و قابل دسترس ترین روش ها برای آزمایش تکنولوژی است. این آسان برای استفاده، سرگرم کننده است و با سادگی اجرا شده است.
در یکی از کمترین پیاده سازی های حسی که من دیده ام، Snapchat از این تکنولوژی به عنوان یک مفهوم اصلی برای محصولات خود استفاده می کند.


به عنوان یکی از محصولات پیشرو با استفاده از واقعیت افزوده، Snapchat، به نظر می رسد که یک نیروی محرکه در چگونگی دیدن فناوری از طریق 2017 و فراتر از آن است. همانطور که تیم کوک به تازگی توضیح داده است:


"من آن را یک ایده بزرگ مانند گوشی های هوشمند می دانم. گوشی هوشمند برای همه است، ما مجبور نیستیم فکر کنیم که آیفون در مورد یک جمعیت خاص یا کشور یا بازار عمودی است: این برای همه است. من فکر می کنم AR بزرگ است، بزرگ است. "


ما هنوز به طور کامل پتانسیل واقعی واقعیت افزوده را مشاهده نمی کنیم. 2017 به نظر می رسد که پیشرفت های چشمگیر و هیجان انگیز در تکنولوژی در دستگاه های تلفن همراه را ببیند.


چگونه می خواهید آن را اجرا کنید؟ آیا شما موافقت میکنید که این پیشرفت بزرگ بعدی در برنامههای تلفن همراه است؟

src = "3.jpg
مقالات مرتبط