لیست هشتاد تایی نوشته طراحی شده با جلوه های Illustrator

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
لیست هشتاد تایی نوشته طراحی شده با جلوه های Illustrator

همه  ما با قدرت ادوبی ایلوستریتور آشنا هستیم و این که طراح چه اهمیتی دارد. برای ایجاد یک اثر متنی جذاب و شگفت انگیز، Adobe Illustrator همیشه برای کمک به طراحان آماده است.  در این مجموعه، ما به  ارائه برخی از آموزش های شگفت انگیز و مفید برای ایجاد متن های  باور نکردنی با  Illustrator خواهیم پرداخت. می توانید نحوه ایجاد اثرات تار، نقاشی، چسبنده، براق،  یکپارچه و.... را بیاموزید. 

اگر بگویم Adobe Illustrator نرم افزار استاندارد برای ایجاد گرافیک برداری است  اشتباه می کنیم. برای طراحان لوگو عالی است،  در واقع Adobe Illustrator اغلب برای ایجاد لوگوها استفاده می شود. برای ایجاد یک لوگو، Illustrator به شما امکان می دهد که محیط انعطاف پذیر تری داشته باشید.  بسیاری از خوانندگان ما طراحان لوگو هستند، بنابراین امروز ما مجموعه ای از آموزش های مفید از جلوه های متنی را اماده کردیم. ممکن است شما یک مبتدی یا حرفه ای باشد،ولی مطمئناخوشتان خواهد آمد.


1. یک اثر متن صریح طلایی را با Adobe Illustrator ایجاد کنید


در این آموزش Illustrator، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک اثر متن طلایی ایجاد کنید. اگر چه این یک آموزش بسیار کوتاه است،  شامل بسیاری از تکنیک ها و اثرات است که می تواند برای پروژه های دیگر استفاده شود. گام های Pen Tool ممکن است کمی دشوار باشد، اما با صبر و دانش پایه ای، شما موفق خواهید شد.


یک اثر متن صورتی طلایی با Adobe Illustrator ایجاد کنید width =

2. نحوه ساخت آثار با آجر در Illustrator


در این آموزش، از 3D-rendering، blends و یک براش هنری برای ایجاد آجر استفاده خواهیم کرد. مهارت هایی که در اینجا یاد خواهید گرفت به راحتی می توانید به ایجاد متن های مختلف با آجر منتقل کنید. 


نحوه ساختن هنر نامه از آجر در Illustrator

3. چگونه یک اثر متن نئونی 3D را در تصویرگر


در این آموزش عالی ما یاد خواهیم گرفت که چگونه یک اثر متن نئونی با استفاده از Gradient Mesh، 3D Modeling، قلمهای هنری و یک پالت شفاف ایجاد کنیم. بیایید شروع کنیم


چگونه یک اثر نئون متن ایجاد کنیم

4. نحوه ایجاد یک اثر متن sparkly در Illustrator


در نکته سریع زیر، شما خواهید آموخت که چگونه یک اثر متنی جالب در پانزده مرحله ساده ایجاد کنید. این آموزش دیگری است که بر روی صفحه تمرکز دارد. اساسا، تقریبا تمام اثر متن با استفاده از یک مسیر ترکیبی ساخته می شود. مسیر ترکیبی با پر کردن ساده، هشت مرحله و  اثرات تصویری اولیه.


نحوه ایجاد یک اثر متن sparkly

5. نحوه ایجاد تایپوگرافی آبنبات توری


در این آموزش، ما یک طراح آب نبات فوق العاده را با استفاده از Illustrator و Photoshop ایجاد خواهیم کرد. این اثر را به متن خودتان اعمال کنید و کارت های کریسمس  منحصر بفرد را ایجاد کنید!


چطور CANDY CUI TYPOGRAPHY را ایجاد کنید

6. اثر متنی نقاشی تصویر


اثر متنی فوق العاده عالی  برای یک متن در این آموزش Illustrator  با استفاده از تخیل و مهارت های هنری خود لذت ببرید. در این آموزش چگونگی ایجاد شعله  و اثر قطره مایع برای متن را بیاموزید. شما تکنیک هایی را که من برای ایجاد جلوه های متن زیبا استفاده می کنید.


اثر متقابل متن

7. ایجاد یک اثر متنی در آب


در این آموزش،  شما یاد خواهید گرفت که از ابزار مش برای ایجاد قطرات آب استفاده کنید، از ابزار نماد سمپاش با استفاده از نماد قطرات آب و پراکنده کردن آنها استفاده کنید.
ایجاد یک اثر آب سرد

8. Tutorial Legacy Tron


در این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه یک اثر زیبا مانند سبک ترون ایجاد کنید. برای این آموزش هنرمند از Adobe Illustrator، Adobe Photoshop و Cinema 4D استفاده کرده است.


Tron Legacy Tutorial

9. تصویر من از بنفش  متنفرم 


در آموزش زیر، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک تصویر با اثر اسپلیشی و بنفش متن ایجاد کنید. ما این را با اشکال متعدد و لایه ای و با روکش های مختلف طراحی می کنیم. با ابزارهای Pathfinder برای بهبود متن، ابعاد و سبک آن را کار خواهیم کرد. شروع کنیم!


ایجاد یک تصویر جار و اثر Splashy، بنفش متن

10. نحوه ایجاد اثر متنی شکلاتی خوشمزه در Illustrator


برای همه دوستداران شکلات خارج از اینجا، در اینجا چگونگی ایجاد یک اثر متنی شکلات خوشمزه در Illustrator است. شما از Blend Tool استفاده می کنید، اثرات مانند Roughen و Chrome، حالت های مختلف ترکیب و همچنین 3D Extrude & amp؛ اثر نازک برای ایجاد مربع شکلات کامل. لذت ببرید!


چگونگی ایجاد یک اثر متن شکلات خوشمزه

11. ایجاد رنگارنگ ، نوع مقاله لایه ای


در این آموزش Illustrator هنرمند به شما نشان می دهد که چگونه می توانید خلق و خوی خود را با ایجاد تصاویر واضح با متن کاغذ و لایه های کاغذی روبان. ما یک نوع سفارشی ایجاد می کنیم و از جلوه های Illustrator به طور گسترده ای برای بهبود کارمان استفاده می کنیم.


ایجاد رنگ کاغذی نوع لایه

12. ایجاد یک اثر متن سه بعدی برای طراحی پوستر


در این آموزش هنرمند سه رویکرد متفاوت برای ایجاد اثرات سه بعدی بر روی کاغذ در طراحی پوستر ارائه می دهد. به سمت بالا و بالا رفتن!


ایجاد یک عنصر از اثر 3D نامه ای برای طراحی پوستر

13. ایجاد یک Calligram خزدار


در این آموزش، هنرمند شما را از طریق ایجاد یک کارت پستال خود که توسط یک سگ به نام Poppy ساخته شده است، راه خواهد انداخت. شما یاد می گیرید که چگونه یک متن را از طریق رندر کردن خز به کار ببرید، ویژگی های سگ کوچولو و جزئیات مختلف را اضافه کنید.
ایجاد یک Calligram خزنده

14. ایجاد یک اثر متن مومی


در این آموزش، شما نحوه ایجاد این درمان با برخی از شیب ها و البته استفاده سنگین از پانل ظاهر خواهید آموخت. مراحل زیادی وجود ندارد، اما آموزش کمی پیشرفته است.


ایجاد یک اثر متن مومیایی

15. طلای متن با الماس


در این آموزش Illustrator، ما نحوه ایجاد یک سبک متن طلایی با الماس را با استفاده از پالت ظاهر و براش پراکنده یاد خواهیم گرفت. شما بسیاری از تکنیک های جدید در اعمال اثر تبدیل، مسیر افست و الگوی بدون درز در پالت ظاهر خواهد آموخت.


متن طلایی با الماس

16. نحوه ساخت یک نوع متفورمین نوع گوشتخواری از گوشت گاو


در این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه یک درمان نوع زخم گوشتی را انجام دهید.


نحوه چیدن یک نوع گوشتخوار زامبی نوع درمان

17. ایجاد یک متن تصویرنگار محیط زیست


در Illustrator Illustrator آموزش های متنی، هنرمند به شما آموزش می دهد که چگونه یک درمان سبز ایجاد کنید. این کار عالی برای لوگو و عناصر طراحی دیگر است.


ایجاد یک محیط زیست دوست گران نوع درمان

18. ایجاد یک اثر متن ساده خون


در مراحل زیر هنرمند به شما نحوه ایجاد یک اثر متنی ساده را نشان می دهد. شما با یک متن ساده شروع می کنید و سپس از اثرات Roughen و Warp استفاده می کنید. در نهایت، شما نیاز به چندین شیب و برخی از برسهای ساده دارید.


ایجاد یک متن ساده خون

19. نحوه ایجاد سبک گرافیک متحرک متحرک


در این آموزش، شما نحوه ایجاد یک سبک گرافیکی پیچیده، با استفاده از پالت Appearance و دستورات از منوی Effect را خواهید آموخت. ما یک سبک براساس نشانه های زودیاک ایجاد خواهیم کرد. تمام عناصر سبک از یک شخصیت تک ایجاد می شوند. آیا اعتقاد دشوار است؟ شروع کنیم!


چگونه یک گرافیک متحرک متحرک ایجاد کنید

20. نحوه ایجاد قلموهای سمی و نوعی در Illustrator CS4


در این آموزش، هنرمند توضیح می دهد چگونه برای ایجاد جلوه های متنی دود واقعی، آن را به یک قلم مو و استفاده از آن برای نوع. اجازه دهید سیگارهای بردار ما را روشن کنیم و سیگار بکشیم!


نحوه ایجاد قلموهای سمی و نوعی در Illustrator CS4

21. گرادیان خط قدیمی نوع مدرسه /h2>
آموزش کامل و جامع Illustrator در مورد نحوه ایجاد سبک مدرسه قدیمی.


مدرن خط مدرسه قدیمی

22. نحوه ایجاد یک اثر متن چوبی


در آموزش زیر می توانید نحوه ایجاد "متن چوبی" را بیاموزید. با استفاده از ابزار 3D Extrude و Bevel همراه با برخی از شیوه های شاد و اثرات لایه ها می توانید این اثر عالی را برای متن و نمادها به صورت یکسان انجام دهید. >
نحوه ساخت یک اثر متن چوبی

23. ایجاد جلوه متننی از تایپوگرافی خیره کننده با Illustrator


در این آموزش، شما نحوه ایجاد تایپوگرافی خیره کننده و دقیق را با Illustrator خواهید آموخت.


ایجاد خیره کننده، دقیق

24. بیایید یک طراح نامه سه بعدی باهوش داشته باشیم


این آموزش کامل برای مبتدی با اعتماد به نفس است که می خواهد مهارت های خود را به سطح بعدی برساند. ما به بررسی نحوه ایجاد متن سه بعدی و استفاده از عمق میدان برای بهبود طراحی می پردازیم.


25.   یکپارچه سازی با سیستم عامل 


در این آموزش Illustrator، هنرمند به شما نحوه ایجاد یک درمان مدرن یکپارچه سازی با فونت، گرادیان، ترکیب، و برخی از برس های پراکنده را نشان می دهد. این یک آموزش نسبتا آسان است که شامل تکنیک هایی است که می تواند به سرعت به بسیاری از انواع درمان های دیگر و عناصر گرافیکی مختلف اعمال شود.


نحوه ایجاد یک درمان مدرن نوع Retro

26. Bling Bling Text Effect


در این آموزش، هنرمند به شما آموزش می دهد که چگونه این اثر Bling Bling چشمگیر را در Illustrator ایجاد کنید. شما چگونگی ایجاد بافت و استفاده از آن را به هر متن خواهید آموخت. پس شروع کنید.


Bling Bling Text Effect

27. ایجاد یک اثر متنی براق و صاف


در این آموزش، هنرمند به شما نحوه ایجاد یک اثر متن براق و صاف با استفاده از چندین پر و سکته را با حالت های مختلف ترکیب و درصد متنوع متنوع نشان می دهد. برای برخی از جزئیات گسسته، ابزار ستاره، گزینه های Pathfinder و برخی از اثرات اساسی دیگر مفید خواهد بود.
یک اثر متنی براق و شفاف ایجاد کنید

28. یک تأثیر نوع Stitched

ایجاد کنید
در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک اثر تایپ شده را ایجاد کنید. شما الگوی هندسی ساده، یک براش الگو و با استفاده از پانل ظاهر برای ایجاد ظاهر نهایی خواهید ساخت. شروع کنیم!


ایجاد یک اثر Type Stitched

29. ایجاد یک Text Grimy درمان با قرص قرص


در این آموزش، هنرمند به شما این امکان را می دهد که با استفاده از Brush Blob Illustrator، Paint Live Paint، و یک قرص قلمی، یک روش متداول متنی ایجاد کنید. شما به راحتی می توانید این تکنیک ها را به تصاویر دیگر، نوع درمان ها و آرم ها اعمال کنید.
ایجاد یک Text Grimy Treatment با یک قرص قلم

30. ایجاد یک نوع درمان متداول متداول


شما به راحتی می توانید این اثر را بدون پانل ظاهر ایجاد کنید، اما ایجاد این اثر مانند در این آموزش، شما می توانید به راحتی هر چیزی را با متن بدون تغییر اثر تنظیم کنید. همچنین یک ایده خوب برای ایجاد سبک گرافیکی برای اجرای آسان به متن و اشیاء دیگر در Illustrator است.
ایجاد یک نوع درمان متداول متداول

31. ایجاد یک طراحی رویایی با تایپوگرافی 3D


در این آموزش، ما قصد داریم طراحی Cool 3D Typography را ایجاد کنیم. تمام عناصر در اطراف مرکز و موضوع چرخیده می شوند: رویای. این کلمه کل طرح را اعمال می کند و فضا را با اجازه دادن به هر چیز دیگری از داخل ظاهر می کند. درختان از حروف رشد می کنند؛ کوه ها پشت سر این کلمه نشان داده می شوند و ماه درخشان را محاصره می کنند.


ایجاد یک طراحی رویایی با تایپوگرافی 3D

32. متن گرانجی 3D


این آموزش به شما در مورد نحوه استفاده از ابزارهای 3D در Illustrator همراه با برخی از تکنیک های سایه ساده اما هوشمندانه آموزش می دهد تا به برخی از متن های گرانجی متن عالی نگاه کنید.
Grungy 3D Text

33. نحوه ایجاد یک متن سبک متن سبک در تصویرگر


در آموزش زیر، شما نحوه استفاده از برس ها و جلوه های مختلف را برای ایجاد یک اثر متنی دست کشیده خواهید آموخت. ایده آل برای طرح های تصویری، شما یک اثر قلم ناز و سرگرم کننده ایجاد خواهید کرد.


نحوه ایجاد سبک دست سبک سبک متن

34. ایجاد یک اثر متنی خم 3D


در آموزش زیر، شما خواهید آموخت که چگونه یک اثر متن سه بعدی را در Adobe Illustrator ایجاد کنید. علاوه بر استفاده از ابزارهای 3D، شما می توانید شکل های لایه ای ایجاد کنید تا تغییرات رنگ با شیب و برجسته ایجاد کنید. شما همچنین می توانید در الگوهای ظریف کنترل شده با اشباع ماسک کار کنید.


 

35 ایجاد یک ویسکوز سبز اثر متن


در آموزش زیر، شما نحوه گسترش یک فونت موجود را یاد خواهید گرفت، از ابزار 3D Illustrator برای اضافه کردن ابعاد استفاده کنید و سپس یک اثر متنی سبز سبز را اضافه کنید. اگر می خواهید یک اثر سرگرم کننده، متن متن را به نمونه کارها اضافه کنید، سپس اکنون شروع کنید.


ایجاد یک اثر متنی سبز سبز

36. ایجاد یک درمان پیکسل های رنگی 3D


در این آموزش، من به شما نشان خواهم داد که چگونه فتوشاپ 3D پیکسل سرگرم کننده را برایتان ایجاد کنید. با استفاده از فونت آزاد، شیب، و فیلتر Illustrator 3D، شما به راحتی می توانید یک نوع درمان ایجاد کنید که می توانید به بسیاری از فونت های دیگر اعمال کنید.


ایجاد یک نوع رزولوشن 3D Pixel Type Treatment

37. Illustrator Tackle Twill


این آموزش به شما این امکان را می دهد که با یک پالت ظاهر Illustrator شبیه سازی کنید. هنگامی که ما انجام می شود، می توانید این سبک را به هر متن یا شکل در Illustrator اعمال کنید.


ILLUSTRATOR TACKLE TWILL

38. چگونه برای ایجاد جزئیات گوتیک تایپوگرافی خط مقدم


این مرحله را با قدم به قدم از طریق فرآیند طراحی برای طراحی تایپوگرافی اخیر گوتیک دنبال کنید. ما سفارشی فونت blackletter با عناصر سیاه و سفید مختلف و ایجاد طیف رنگ از کار با جزئیات دقیق برای ایجاد یک سبک سبک گوتیک سبک که در خانه به عنوان یک لوگو برای یک گروه فلزات سنگین و یا نام تجاری لباس تاریک است.


چگونگی ایجاد تایپوگرافی خطوط مقدماتی گوتیک

39. یکپارچهسازی با سیستمعامل 3D Arcade Text Effect


در این آموزش تایپوگرافی، ما با استفاده از ابزار Illustrators ساخته شده در قابلیت های سه بعدی، شیب ها و ماسک های شفاف برای طراحی یک اثر نوع Retro 3D Type استفاده خواهیم کرد.


Retro 3D Arcade Text Effect

40. ایجاد یک اثر متنی کاغذی ساده


در این آموزش تصویری Illustrator، شما یاد خواهید گرفت چگونه یک اثر متنی کاغذی ساده را ایجاد کنید. همچنین، برای بهبود نتیجه نتیجه نهایی، شما نحوه ایجاد برخی از جوهر و لکه ها را از بعضی بیضی ها و برس های ساده یاد خواهید گرفت.
یک اثر متنی کاغذی ساده را بسازید

41. ایجاد یک نوار ابریشمی اثر متن


در آموزش زیر، از ابزار Pen و Gradient برای ایجاد یک اثر متنی نوار روت استفاده کنید. اگرچه ما روبان را به متن اعمال می کنیم، می توانید از این اثر برای ایجاد اشکال و پیمایش استفاده کنید. شروع کنیم!


ایجاد یک Text Effect روبان ابریشمی

42. چگونه یک اثر متنی Western Text Type ایجاد کنیم


در این آموزش آسان، شما خواهید آموخت که چگونه یک نوع درمان غربی را در ابتدا با استفاده از Effects Illustrator ایجاد کنید. با استفاده از اثرات این آموزش، شما به راحتی می توانید آنها را به سایر انواع درمان ها و آرم ها اعمال کنید. شروع کنیم!


نحوه ایجاد نوعی درمان سرپایی

43. آموزش تصویری شیک


در این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه یک اثر متن زیبا را با نگاه ظریف انگیزه ای که به یک متن خاص اعمال می شود را یاد بگیرید، فقط برای کمک به یک ایده، ما سعی خواهیم کرد یک متن مدرسه قدیمی ایجاد کنیم که می تواند اجرا شود در طراحی وب مدرن.


آموزش اثر متن شیک

44. چگونگی ایجاد یک اثر رنگی رنگی 3D


در آموزش زیر، شما خواهید آموخت که چگونه یک اثر متنی رنگی سه بعدی ایجاد کنید. ما از چندین اثر Illustrator، الگوهای ساخته شده، یک فونت مدرن و بیشتر برای به کار بردن این اثر استفاده خواهیم کرد. شروع کنیم!


نحوه ایجاد یک اثر رنگی متن 3D

45. چگونگی ایجاد یک اثر متن براق و رنگارنگ


در آموزش زیر، شما نحوه ایجاد یک طراحی متن براق و رنگارنگ در Illustrator CS5 خواهید آموخت. ما از یک انتخاب فونت جالب، ماسک opacity، تکنیک های ساخت شکل و ... برای ایجاد این اثر متن استفاده می کنیم.


چگونه یک اثر براق و رنگی ایجاد کنیم

46. یک اثر متن شیشه ای پر از مواد سبز و اسیدی


در آموزش Illustrator زیر، شما خواهید آموخت که چگونه یک اثر متنی شیشه ای پر از مواد سبز و اسیدی ایجاد کنید. شما از ابزار ایجاد شکل، ماسک های کدورت و فیلتر استفاده می کنید. این پروژه می تواند به خوبی برای افزودن یک دانشمند دیوانه به پروژه طراحی خلاق بعدی خود، کار کند.


ایجاد یک اثر متن شیشه ای پر از ماده سبز، اسید

47. ایجاد یک اثر متنی مارک


این آموزش شامل مهارت های ساختن شکل بردار متوسط ​​در Illustrator برای ایجاد نشانگرها و همچنین استفاده از برخی از لایه ها و اسکریپت ها برای ایجاد جلوه های متن است. شروع کنیم.


یک اثر متن Marker ایجاد کنید

48. نحوه ایجاد یک اثر متن پلاستیکی 3D پلاستیکی


در این آموزش 3D تصویرگر تصویر، شما نحوه ایجاد حروف پلاستیکی 3D رنگی را با استفاده از 3D Extrude & amp؛ اثر براق و همچنین یک نگاه پلاستیکی همه منظوره که می توانید در سبک های گرافیکی ذخیره کنید و از آن در پروژه های دیگر استفاده کنید.


نحوه ایجاد سهولت متن سه بعدی متن پلاستیکی

49. ایجاد یک Text Text Type Chalkboard


این یکی از آموزش های مورد علاقه ترین Illustrator من است. شما یاد خواهید گرفت چگونه یک اثر متنی نوعی تخته سیاه ایجاد کنید با برخی از شیب ها، قلم مو و بعضی از Freebies از وکتور میل! این آموزش نسبتا ساده است و می تواند به بسیاری از پروژه های Illustrator دیگر نیز اعمال شود.


ایجاد یک نوع تخته سیاه

50. ایجاد یک متن تایپ مجدد قابل استفاده مجدد اثر


در این آموزش، هنرمند به شما نشان می دهد چگونه یک درمان ساده یکپارچه سازی ایجاد کنید. حتی اگر ساده باشد، از برخی از ویژگی های قدرتمند Illustrator استفاده می کند. اگر قبلا آموزش های من را بخوانید، می دانید این به معنی پانل ظاهر است! همراه با پنل Appearance، ما از برخی از اثرات بافت، اثرات Warp و برخی از لایه های ساده استفاده خواهیم کرد.


ایجاد یک نوع یکپارچهسازی با استفاده مجدد

51. ایجاد یک لوگوی بسیار معروف با این Adobe Illustrator Tutorial


ایجاد یک محیط سبز

52. از Illustrator برای ایجاد یک طراح لوگو، سرگرمی، سه بعدی، کاراکتر استفاده کنید


استفاده از Illustrator برای ایجاد سرگرمی، 3D، لوگو علامت تجاری

53. ایجاد طرح لوگو متن دلخواه دیوانه در Illustrator


Zee Logo

55. طراحی لوگو متنی MyNiteLife گام به گام آموزش


ایجاد آرم کوتاه

57. لوگوهای سریع را با ردیابی زنده در ادوبی ایلوستریتور


لوگوهای سریع با ردیابی زنده در ادوبی ایلوستریتور

58. آموزش تصویری المپیک Illustrator - مونیخ 1972


آموزش تصویری المپیک

59. Cool لوگو لوگو تصویر چوب


متاسفانه این آموزش دیگر در دسترس نیست.


WoodWorker

60. ساخت لوگوی TweetBacks


ساخت TweetBacks لوگو

61. طراحی لوگو متن خام در Illustrator CS4


طراحی لوگو خام در Illustrator CS4

62. اوباما 3D Logo Illustrator Tutorial


آموزش اوباما آموزش

63. لوگوی 3D BMW را در Illustrator ایجاد کنید


ایجاد لوگوی BMW

64. چگونگی آیکون لوگو Cool در Tutorial Illustrator


نحوه ساخت یک آرم لوگو با استفاده از یک نامه W و یک قلم مو سفارشی

65. آموزش تصویری: ایجاد یک متن جریان


Illustrator How To Make Flow Logo in Illustrator

66. ایجاد اریگامی اثر متنی را در Illustrator تایپ کنید


final

67. Abduzeedo 2010 Logo Design Tutorial در Illustrator68. با استفاده از نرم افزار Adobe Illustrator یک لوگو زیبا از ابتدا ایجاد کنید


ایجاد لوگو از طرح به طرح آثار هنری

69. لوگوی 3D Renault را در Adobe Illustrator ایجاد کنید


ایجاد لوگوی رنو

70. چگونه می توان یک لوگو متن سبک کارتونی را در Adobe Illustrator CS3

ایجاد کرد
نحوه ساخت یک کارتون سبز جعبه لوگو

71. اثر لوگو مزرعه مزرعه در تصویرگر


ایجاد لوگو آئودی

73. چگونه برای ایجاد یکپارچه الگوهای آبرسانی با Illustrator


نحوه ایجاد الگوی آبرسانی بدون درز

74. وب 2.0 Logo Reflection Effect Tutorial با Illustrator


اثر عکاسی هندسی

76. چگونه برای طراحی یک لوگو متن سه بعدی از ابتدا


نحوه طراحی لوگو از مفهوم تا تکمیل

77. آموزش طراحی لوگو ذره


LOGO PARTICLE

78. آرم 3D Volkswagen را ایجاد کنید


آرم Volkswagen را ایجاد کنید

79. چگونه فونت را تغییر دهید یک آرم در Illustrator ایجاد کنید


نحوه تغییر یک متن برای ایجاد لوگوی منحصر به فرد

80. طراحی لوگو کامل طراحی Illustrator Tutorial


آموزش طراحی لوگو طراحی

81. فرایند طراحی لوگو و Walkthrough برای روشهای جالب


مقالات مرتبط