Joost de Valk، بنیانگذار Yoast، داستان موفقیت او را به اشتراک می گذارد

2018/09/15
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
Joost de Valk، بنیانگذار Yoast، داستان موفقیت او را به اشتراک می گذارد

جوست، لطفا خود را به خوانندگان خود معرفی کنید.


من جاست دی والک، بنیانگذار و مدیر عامل Yoast.com هستم. من نیز یک شوهر 30 ساله و پدر 3 بچه (2 پسر، 1 دختر) از یک شهر کوچک به نام Wijchen در هلند است.

جعبه ابزار طراح وب شما
نامحدود دریافت: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی


درباره پیشینه شما در توسعه وب بگویید؟


" پس زمینه من نوعی "خنده دار" است، اولین وبسایت من را در سال 94، که در آن زمان 12 ساله بود، ساختم، در یک رایانه، پدر و مادر من این پول را به من دادند زیرا من یک بار آنها را خراب کردم خیلی زیاد. من برای مدت زمان زیادی با سایت های کوچک بازی کردم اما در آن زمان هیچ چیز قابل توجهی نداشتم.


حرفه ای حرفه ای در سال 2002 به عنوان یک توسعه دهنده جاوا در سال 2002 شروع شد، همانطور که من دوست دارم آن را انجام دهم، گرچه من در آن زمان برنامه های JSP و JSTL را برنامه نویسی کرده ام و قادر به نوشتن هیچ کدام از واقعی های جاوا نیستم.


ولی شغل من رسمی نبود؛ من یک مدیر حساب بودم و عمدتا در تلاش برای ترجمه نیازهای مشتریان به چیزی بود که طراحان می توانند طرح های فنی را برای آن ایجاد کنند.


از این کار من به یک کار فروش دیگر رفتم، اما در آن کار فروش یک معجزه کوچک اتفاق افتاد: آنها "من را مجبور کردند"، هرچند بعد از اولین روز من به شدت مجبور نبودم روی Mac کار کنم.


از علاقه به HTML و CSS، من در جامعه WebKit فعال شدم و در نهایت تبدیل به یک عضو کمپین در تیم WebKit شدم، عنوان «من هنوز هم نگه داشته ام، عمدتا به دلیل اینکه صدها نمونه آزمایشی خودکار را ایجاد کردم و Bugzilla خود را حفظ کردم.


از طریق تمام کارهای من در کاهش اشکالات (یک فرآیند که در آن شما یک صفحه وب را ایجاد می کنید که باعث ایجاد مشکل می شود و همه چیز را از بین می برد تا زمانی که کوچکترین مورد تست را داشته باشید)، من بسیار باهوش درباره HTML و CSS آموختم.


یکی از چیزهایی که من در آن تخصص کردم CSS3 بود، که من بودم و یک طرفدار بزرگ هستم، باعث شد که من چنین «پیش نمایش CSS3» را بنویسم. من آن ها را در دامنه بعدی من joostdevalk.nl منتشر کرده ام و بسیاری از صفحه های دیجیتال را با کسانی که پشت Digg هنوز ترافیک دارند، منتشر کرد.


این بخش در سایت من خیلی محبوب بود و تصمیم گرفتم آن را به دامنه خود، css3.info (که از آن زمان به فروش رسیده)، دامنه اولی که واقعا به طور جدی شروع به استفاده از وردپرس کردم، بکنم. >
این زمانی بود که من "دوباره تولد" خود را اگر شما به عنوان یک توسعه دهنده: من شروع به ایجاد پلاگین وردپرس برای انجام کارهایی که من می خواستم در CSS3.info، شروع با روبات های متا، که هنوز وجود دارد، اما همچنین در هسته وردپرس SEO پلاگین. "


درباره پس زمینه خود در جستجوگرها بگویید؟


"زمان به من یاد می دهد که در حالی که من دوست دارم با مردم صحبت کنم و به آنها اهمیت نمی دهم، من فروشنده ای متولد نیستم. من تقریبا در میان بین توسعه دهنده و بازاریابی انسان هستم و در کار بعدی من من تبدیل به یک جستجوگر میشوم که دقیقا آن را توصیف میکنم.


من در Onetomarket در هر دو روش قدیمی Blackhat خودم (که از سال قبل از گوگل ممنوع شده بود و دقیقا می دانستم) و روش های جدید آنها آموزش داده شد.


در حالی که ما از روش های قدیمی برای مشتریان استفاده نمی کردیم، امروز متوجه شدم که این درست است و اگر دنبال چیزی که blackhats می تواند به شدت در مورد رفتار و انتخاب موتورهای جستجو یاد بگیرد، بسیار مهم است.
< br>

افزونه های وردپرس


چرا شما در وردپرس خیلی متمرکز هستید؟


"از آنجا که من دوست دارم از آن استفاده کنم و جامعه را در اطراف آن دوست دارم. فوق العاده است که قادر به ایجاد چیزی و کمک به بسیاری از مردم است. البته این همیشه درست نبود، در ابتدا من "فقط" آن را انجام دادم، زیرا این روش به عنوان کاربر پسند برای قدرت وب سایت من بود. حالا این بخشی از کسب و کار من است و حتی جرات می توانم بگویم، بخشی از این که من آنلاین هستم. "


چگونه ایده ای برای ایجاد یک افزونه وردپرس ایجاد کردید؟


"من خارش خودم را می کشم وردپرس چیزی را که من میخواهم انجام دهم انجام نمیدهم؟ من آن را انجام خواهم داد. به دلیل آن 95٪ پلاگین های من ساخته شده است، 5٪ دیگر پروژه ها برای مشتریان پرداخت شده است.


چطور یک شکاف در بازار پیدا کردید؟


"من فکر نمی کنم که نیازهایم را پیدا کنم، این نیازها مرا پیدا می کنند. به نظر میرسد که خارشهای من عجیب نیستند، مردم بیشتر به همان کار نیاز دارند، بنابراین من این قابلیت را میسازم و آن را به عموم آزاد میکنم.
در برخی موارد من احتمالا "کمی" خودم بازار را "ایجاد" کردم؛ در مقاله من در وردپرس SEO من استراتژی هایی را پیشنهاد دادم که افراد آن را پذیرفتند، برای آن آنها به پلاگین های من نیاز داشتند.


به ما در مورد روند خود برای ایجاد پلاگین بگویید؟


"آن را با یک تکه از کد من برای خودم ساخته شده است، و نه چیزهای بیش از حد در اطراف آن، فقط نیازهای خود من، از آنجا در برخی از پلاگین ها به پلاگین های من منتشر می شود. در آن زمان من معمولا نیاز به اضافه کردن یک رابط کاربری و غیره، که معمولا بیشتر از ساخت پلاگین است.
این امر به دنبال ایجاد خلق وخیم تر از اسناد و مدارک است، چیزی که تمام پلاگین های من "بیشتر" ندارند.


چگونه پلاگین های خود را به بازار عرضه می کنید؟


"در حال حاضر، یک پست وبلاگ در مورد آنها معمولا به اندازه کافی برای جذب افراد است. وقتی اولین بار آن را شروع کردم، کارهای زیادی انجام شد، اما امروز من همانطور که در آن زمان انجام دادم، تقریبا همان روند را انجام می دهم: من دوستان چندانی را در صنعت ایمیل می فرستم، نظرات خود را در مورد پست های وبلاگ می نویسم که به طور موضعی مرتبط هستند، اساسا من خود را به مخاطبان من، معمولا بازاریابان دیگر، معرفی می کنم که این کلمه را گسترش می دهند.


چرا فکر میکنی پلاگینهای شما خیلی محبوب هستند؟ مخفی شما چیست؟


"کیفیت و انجام آنچه که در" قلع "وعده داده شده است. به جای اینکه یکی از پلاگین های من یک پلاگین همه ی در یک را انتخاب کنید و تنها نیمی از آنچه که مورد نیاز است، انجام دهید، زمانی که من پلاگین WordPress SEO را به صورت کل یکپارچه می نامم، این به آن دلیل است که واقعا برای وب سایت های وردپرسی شما SEO مورد نیاز است. وقتی من یک پلاگین "Google Analytics برای وردپرس" می نامم، فقط این کار را انجام می دهد: Google Analytics را به وردپرس اضافه کنید. با داشتن، مسلما، گزینه های زیادی وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید، اما شما لازم نیست استفاده کنید.

SEO


چگونه به SEO علاقه مند شدید؟


من به دنبال یک شغل جدید بودم، به وضوح ناراضی بودم و در زمانی که همسر من این شغل را برای جستجوگرها نشان داد، خیلی خوب به نظر من رسید. من کمی با موتورهای جستجو بازی کردم، می دانستم که من در سراسر تمام استانداردهای HTML و CSS، به طوری که من استخدام شده ام. صادقانه بگویم، تا زمانی که همسرم به من نشان داد که باز کردن شغل، من هرگز در نظر نمی گرفتم که یک جستجوگر باشد. من برای همیشه به من افتخار می کنم که آن را به من نشان دهد (و برای ازدواج من و فرزندان من، اما این چیز دیگری است).


چگونه آنچه را که در مورد جستجوگرها می دانید چگونه یاد گرفتید؟


به "در راه های مختلفی: من در من پس از کارفرما، Onetomarket به دست، اما اغلب، من با خواندن وبلاگ ها جستجوگرها و انجمن ها و تست که آیا آنچه را گفتند در مورد SEO درست بود به دست
تگهای

.
SEO بسیار چیزی است که شما باید با انجام آن و غواصی عمیق یاد بگیرید: باز کردن سیاهههای سرور و جستجو برای حرکات Googlebot در اطراف سایت شما. سعی کنید آن را درک کنید، سعی کنید به عنوان یک مهندس جستجو فکر کنید. هنگامی که شروع به "گرفتن" کنید، این کار فوق العاده ترین در جهان است.


چگونه از علاقه به جستجوگرها به عنوان متخصص جستجوگرهای مشهور در جهان مطلع شدید؟


"من چیزها را ساختم، سپس به مردم گفتم ... من در جای خوشبختی بودم که برخی از افرادی که من در مورد آنچه که من انجام دادم بسیار پاسخگو بودم. اولین کنفرانس من یک کنفرانس کوچک به نام روزنامه SEO توسط دیو نیلور بود.


در طی این کنفرانس، دیو زمانیکه من را کنار گذاشت، ما چت خوبی داشتیم، بعد از آن او را با دوستان خود، افرادی مثل کریس شرمن و دنی سولیوان که من در کنفرانس های SES و بعدا SMX سخنرانی می کردم، و بچه ها مانند Matt Cutts از Google و Greg Boser از BlueGlass در حال حاضر.


فقط چند روز قبل از این که من به آن کنفرانس رفتم، یک بررسی طولانی در مورد عوامل رتبه بندی SEO انجام دادم. رند Fishkin از SEOmoz به من ایمیل فرستاد، که بعدها به یکی از بزرگترین بخش تحقیق SEO در آن سال تبدیل شد.


به طور کلی، همه این افراد به نظر می رسید مانند آنچه که من انجام دادم و هنوز هم انجام می دهند، بنابراین من بیشتر از آن را انجام دادم و بیشتر مردم پاسخ دادند، از آنجا در آن فقط یک مارپیچ بزرگ بود.
< h2> فیوژن
نام تجاری شخصی شما منحصر به فرد است؛ زیرا این یک همپوشانی از توسعه وب و SEO با استفاده از بازاریابی محتوا است. فرمول خود را به ما بگویید؟


"من دوست دارم به شما بگویم که من این را از برنامه دریافت کردم، اما این بی معنی است. این فقط "اتفاق افتاده" بود و وقتی دیدم اتفاق می افتاد، فرصت را گرفتم و آن را ساختم.
من اخیرا در زمینه تحصیلات دانشگاهی خودم فریبنده تر شده ام (من در مورد دین و تجارت بین الملل مشغول به تحصیل بودم، هر چند من هیچ درجه ای را نداشتم)، زیرا بیشتر آنچه که در الهیات آموخته ام، بیشتر به آنچه که امروز انجام می دهیم مربوط می شود.
br>


بازاریابی محتوا، "داستان داستان" و غیره. همه اینها فقط هنر قدیمی evangelization در یک بسته جدید است. Evangelization از یونانی به معنای چیزی بیش از «گسترش پیام خوب است»، این چیزی است که شرکتها باید با محصولاتشان، دولتها و سیاستها و برنامههای آنها با برنامهها و پلاگینها خود انجام دهند. »


چطور با هم در ارتباط باشید؟ بزرگترین درس هایی که در اینجا یاد گرفتید چیست؟


"من واقعا آن را به تنهایی مخلوط نکردم من فقط در مورد آنچه که انجام دادم نوشتم و در بعضی مواقع برای من مشخص شد من "افراد وردپرس SEO" برای بسیاری از افراد بودم و به دنبال مشاوره و پلاگین ها در این زمینه بودند.


چیز جالبی این است که در کار من به عنوان یک مشاور، من بیشتر از یک وبسایت SEO بزرگ و "جستجوگر اخبار" نسبت به یک وبسایت "WordPress SEO" هستم، زیرا اکثر مشتریهای مشاوره من، شرکتهایی هستند که وبسایتهای زیادی دارند و مسائل ناشی از آن، اما تصویر "عمومی" من در حال حاضر به طور کامل به وردپرس در وهله اول و SEO به عنوان یک ثانیه نزدیک قرار دارد.


"برای تبدیل شدن به یک متخصص جهانی در سطح جهانی، باید در پذیرفتن آنچه که شما نمی دانید، تقریبا نادیده گرفته شود، و همچنین در مورد اطمینان از شناختن آنچه که نمی دانید، اما باید بدانید در اسرع وقت.


به محض این که دانش شما به دست آورد ارزش به اشتراک گذاری بعد از آن شما نیاز به شروع به دادن دور که دانش از طریق یک وبلاگ، مقاله در مجلات و سخنرانی در کنفرانس ها.
و
تگهای


این چیزی نیست که یک شبه اتفاق می افتد. من این کار را برای مدت 8 سال انجام داده ام، در این مرحله در حال رشد است. بنابراین کار سخت و فداکاری طول می کشد و شما باید مدت زمان زیادی را صرف پرداخت هزینه های نقدی کنید. اگر هرگز تصمیم نگرفتم که پلاگینهای خود را در اوایل به فروش برسانم، یا اگر من خودم را در معرض معرفت وردپرس خود قرار دادم، من هرگز در جایی که من هستم نیستم.

کلمات نهایی


آخرین، و نه کم کم، توصیه شما به کسی که مایل به ترکیب نقاط قوت خود و ایجاد یک برند شخصی قوی و یک کسب و کار موفق است، چه خواهد بود؟ مهمترین چیز اینجا چیست؟


"مهمترین چیز این است که کاری را که دوست دارید انجام دهید. من هیچ کس در صنعت ما نمی دانم که به چیزی غیر از چیزی که دوستش دارد، یک رهبر فکر، یک متخصص جهانی یا یک "گورو" تبدیل شده است.


دلیل آن ساده است: عشق به آنچه شما انجام می دهید، باعث می شود که کار شما کار ساده ای نیست؛ به شما این امکان را می دهد که مقدار (ساعت مکرر) ضروری (اغلب مضحک) ساعت را برای کسب دانش و مشخصات مورد نیاز خود قرار دهید.


متشکرم، جوست!

src = "1.jpg
مقالات مرتبط