7 راه برای ایجاد پول آنلاین با طراحی

2018/09/18
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
7 راه برای ایجاد پول آنلاین با طراحی

پول آنلاین! همانطور که آسان به نظر می رسد، کسب درآمد آنلاین ثابت شده است که یک کار دلسرد کننده برای بسیاری است.


اوه، من حتی از A-listers صنعت اینترنت استفاده نمی کنم. من در مورد میانگین جو صحبت می کنم که روز و شب مبارزه می کند تا چند دلار اضافی را از دنیای پیچیده اینترنت بیرون بکشد. این آسان نیست، اما اگر هرگز به آن نرسید، لذت نداشت.


یک تکه بزرگ از اینترنت در نوع خاصی از طراحی دخیل است. افراد در حال ایجاد لوگو، طراحی وب سایت، پوشش مجله و غیره هستند تا یک طراح تا حدودی شناخته شوند.

جعبه ابزار طراح Freelance
نامحدود دانلود: 500،000 + الگوهای وب، مجموعه آیکون ها، تم ها و آژانس های طراحی


امروز، من سعی خواهم کرد تا معروف ترین (و آسان به عنوان شما را به عنوان استاد) راه های کسب درآمد آنلاین با طراحی . اساسا، خواهیم دید که چگونه ماندرا پول آنلاین آنلاین است.
در اینجا شما می توانید برخی از گزینه های عالی را برای کسب پول بیشتر با قوی ترین مهارت های خود پیدا کنید. با طراحی برای مردم بیایید به آنها نگاه کنیم.

1. طراح Infographics


صنعت طراحی اخیرا علاقه مند به Infographics شده است. زماني بود که کلمه اي را به تنهايي در عنوان مقاله بنويسد، به اين معني که مقاله مي تواند ضربه اي باشد. هر چند که این روزها گذشت، هر کس ارزش اطلاعات Infographics را می بیند.


Infographics بارهای اطلاعات مفید را در فرمت جذاب گرافیکی ارائه می دهد که برای مغز انسان به طور معمول آسان است.

2. پذیرش کمکهای مالی


لطفا من را با نظرات نوع I-can-take-donations تسلیم نکنید. اگر نمی توانید کمک های مالی دریافت کنید، سپس حرکت کنید. برای کسانی که می توانند، لطفا ادامه دهید ایده کمک های مالی کار نخواهد کرد مگر اینکه شما در حال دادن به جامعه است.
تگهای


و اگر واقعا چیزی را به جامعه می دهید، مطمئن باشید که مردم به شما پول می دهند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که سخاوتمندانه درخواست کمکهای مالی کنید. بله، کار می کند!


هر پول پول خوب است؟ درست است؟


3. برای وبلاگها بنویسید


خوب، یک بار یک پست در مورد اینکه چرا هر طراح وب باید وبلاگ بسازم نوشتم این مقاله واکنش مخلوطی دریافت کرد، اما در پایان روز بیشتر طراحان موافقت کردند که عادت موازی وبلاگ نویسی مزایای خود را دارد. از این به بعد، طراحان وب میتوانند با راهاندازی وبلاگهای خود یا نوشتن برای وبلاگهای دیگر، درآمد خوبی کسب کنند. مهم است زمان و صبر قبل از اینکه جهان شما را تشخیص دهد.


سن سیمان و آجر امروز با چالش مشابهی که با عصر سنگی مواجه شده است - انقراض به علت تکنولوژی سریع می باشد.


4. طراحی لوگو


اجازه دهید شروع به کار با پول آنلاین با طراحی لوگو کنید، زیرا این شخص به من شخصا بسیار نزدیک است. من یادم می آید که من در زمان دبیرستان پسر عموی من را در دنیای اینترنت سوق دادم.
بد نیست بدانید که چگونه، اما او در جهان از طراحی لوگو فرود آمد و امروز او صرفه جویی در مقدار زیادی از پول را با طراحی لوگو به طور منظم. همانطور که به نظر می رسد، به نظر می رسد طراحی لوگو حرفه ای به خودی خود است که مردم آن را تنها به دلیل پولی که می توانند انجام دهند، انجام می دهند.
لطفا خودتان را با آنچه که در سراسر دنیا در حال طراحی است فرا گرفته و به فتوشاپ بروید. لطفا

5. فروش سهام گرافیک


بله آنها کار می کنند با استفاده از تنوع وب سایت هایی که گرافیک سهام را به فروش می رسانند، به نظر می رسد که طاقچه ممکن است اشباع شده باشد اما هنوز پرونده ای نیست. دلیلش خیلی ساده است. نوع چیزهایی که در این وبسایتها وجود دارد همیشه بهترین کیفیت نیست.


ببینید، من این واقعیت را انکار نمی کنم که چنین وبسایت ها گرافیک بیش از حد بالا داشته باشند، اما هر گرافیک بیش از حد بالا نیست. درست؟ این جایی است که طراحان مانند شما می توانند از آن استفاده کنند. خالی را پر کنید و جهان را از فروش گرافیکی سهام حاکم کنید. من می دانم افرادی که درآمد زندگی خود را فقط با فروش گرافیک سهام در وب سایت های مختلف.
گرافیک سهام فقط برای طراحان واقعی است. این در مورد ایجاد فایل های بردار، آیکون ها و تصاویر و غیره است اگر شما فتوشاپ را نمی دانید بهتر است آن را یاد بگیرند!
همچنین، به یاد داشته باشید که طراحی گرافیک سهام بسیار هیجان انگیز نیست. اگر می خواهید پول آنلاین با فروش گرافیک سهام داشته باشید، باید ابتکاری و صبور باشید. این جهان دارای رقابت فراوانی است و اگر شما به اندازه کافی تلاش نکنید، به راحتی از بین می روند. سخت و سخت باش.

6. عکس فروش عکس


اکنون، برای کسانی که پشت دوربین قرار می گیرند و سپس در پشت فتوشاپ قرار دارند. اینترنت در حال مرگ است تا عکس های شما را بخرد و می توانم به شما یک کسب و کار را از این اطمینان اطمینان دهم که در هر کاری که انجام می دهید، خوب هستید. وب سایت فروش عکس خود را راه اندازی کنید یا عکس هایی را در بازار های دیگر که در زیر فهرست شده اند منتشر کنید. در هر صورت شما ملزم به رشد است. به زودی، از اشتیاق شما پول می گیرید - عکاسی!


به یاد داشته باشید اگر شما به فتوشاپ نیاز دارید که عکاسی کنید، عکاس نیستید. دریافت واقعی!


قبل از اینکه ما حرکت کنیم، اجازه دهید لیست مقالاتی را که شما باید برای خواندن بیشتر برای خواندن دنبال کنید فهرست کنید:

7. قالب/تم فروشگاه


خوب، این بیشتر از همه آشکار نیست. اگر شما یک طراح هستید و شما در حال فروش تم ها نیستید، مطمئنا از یک قسمت بزرگ پول از دست می دهید.


ببینید، من به این معنی نیست که هر موضوع فروش می کند و با فروش تم ها شما ثروتمندترین فرد در این سیاره خواهید بود، اما مطمئنا می توانید درآمد زیادی کسب کنید. بازار های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین کار ممکن را برای کار خود انجام دهید.


زمان الهام گرفتن.


به یکی از سیستم های مدیریت محتوا بپیوندید و متخصص یکسان باشید. از WordPress و Joomla به عقب و جلو بروید.اکنون، قبل از حرکت ما، در اینجا محتویاتی است که باید نشانه گذاری کنید:

src = "18.jpg
مقالات مرتبط