50 بهترین ابزار برای ساخت وب سایت ها در سال 2017

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
50 بهترین ابزار برای ساخت وب سایت ها در سال 2017

W در مورد چگونگی ایجاد یک وبسایت که هر دو رایگان و حرفه ای است؟ منابع زیادی وجود دارند که به شما اجازه می دهد وب سایت، وبلاگ، ویکی و یا جامعه خود را بدون نیاز به زبان برنامه نویسی خود ایجاد کنید.


این وب سایت های رایگان (اغلب حداقل با شروع از گزینه ها) به شما اجازه می دهد به راحتی سایت ایجاد، طراحی سفارشی، اضافه کردن محتوا و نام دامنه خود را داشته باشید.


دیوانه ای است که بسیاری از افراد حتی یک وبسایت حتی به عنوان طراحان وب مستقل ندارند. اگر نمی دانید کجا شروع کنید - از اینجا شروع کنید! با حضور آنلاین و ایجاد نام تجاری خود، شروع کنید.


نسخه های رایگان وب سایت سازنده بهترین نقطه شروع نیستند، اما هنوز هم خوب است از نقطه شروع (معمولا شما می توانید به راحتی ارتقا دهید اگر شما آنها را دوست دارم). سقوط این سازندگان وب سایت این است که شما واقعا محتوای خود را ندارید و یا واقعا کنترل کامل وب سایت خود را تا زمانی که دامنه و میزبانی خود را دریافت نمی کنید. بنابراین نسخه های رایگان دارای محدودیت های خود هستند، اما هی - بهتر است شروع کنید!


قبل از اینکه ما در بهترین بررسی نرم افزار سازنده وب سایت گنجانده شود، ما باید چیزی بگوئیم. در 1stWebDesigner ما به شما کمک می کند تا در ایجاد و توسعه حضور آنلاین موفق شوید، بنابراین می توانید با کسب و کار آنلاین خود به موفقیت دست یابید. نیازی به گفتن نیست، شما نیاز به یک وب سایت با ایکس باکس و حرفه ای دارید تا بتوانید شروع کنید.


این روزها، محصولات و خدمات زیادی وجود دارد که هر روز قبل از ساختن وبسایت شما آسانتر شده و در لحظه لحظه به لحظه آن را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، ما همچنان از همان عذرهایی که مردم برای سالها استفاده کرده اند، به خاطر اینکه چرا بسیاری از صاحبان کسب و کار مشتاق وب سایت خود را در اینترنت برای دیدن جهان در دسترس ندارند، همچنان گوش می دهند.


بعضی از رایج ترین دلایل که ما در حال شنیدن میباشیم، این است که آنها هیچ دانش برنامه نویسی ندارند، آنها نمیتوانند هزینههای حرفه ای وب توسعهدهنده را متوقف کنند، یا به صرف زمان برای ایجاد و نگهداری وبسایت کسب و کار خود ندارند.


خوشبختانه برای شما، در 1stWebDesigner ما دوست داریم که برای خوانندگان ما دشوار باشد که بگوییم آنها نمیتوانند کسب و کار آنلاین خود را شروع کنند امروزه. به همین دلیل است که در این پست ما به بررسی سازندگان برتر وب سایت در حال حاضر در بازار خواهیم پرداخت.

سازندگان وب چیست؟


این که آیا شما می خواهید یک کسب و کار آنلاین را شروع کنید یا فقط به دنبال ایجاد یک سایت وبلاگ برای جذب یک مخاطب همفکر هستید، اگر شما هر شانس موفقیت را داشته باشید، داشتن یک وبسایت بصری جذاب و کاربر پسند بسیار مهم است.


سازندگان وب به طور دقیق به علت محبوبیت خود منفجر می شوند زیرا کاربران را قادر می سازند تا وب سایت های خود را بدون نیاز به دانستن نحوه کد گذاری و یا طراحی یک طراح خلاق به کار گیرند. در حقیقت سازندگان وب هیچ دانش فنی ندارند.


اگر چه هر بسته در اندازه های مختلف و طعم های مختلف می آید، سازندگان وب سایت ها معمولا WYSIWYG (چه چیزی شما می بینید چه چیزی دریافت می کنید) سازندگان است که به شما اجازه ایجاد وب سایت خود را با کشیدن و رها کردن عناصر وب سایت را در منطقه محتوا.
به این ترتیب، این محصولات فوق العاده باعث می شود تقریبا غیرممکن باشد که مردم بهانه ای برای تنظیم "نمای مجازی" خود نداشته باشند. ما آنها را دوست داریم زیرا به نظر می آیند عالی هستند، آسان هستند برای استفاده از آنها هزینه کم و پول ندارند و صاحبان کسب و کار مشتاق کسب و کار را برای شروع به کار می کنند.


سازندگان وبسایت مانند هر ابزار جدید ایجاد کننده buzz در بازار، موجب افزایش صدها محصول تکثیر شده شده اند که فقط تلاش می کنند تا بر روند محبوبیت سرمایه گذاری کنند. در اغلب موارد، آنها فقط نسخه های ارزان قیمت هستند که با تبلیغات هشداردهنده خالی می شوند و فقط باید در همه هزینه ها اجتناب شود. آسان تر از انجام گفت، درست است؟ راست.


دانستن چگونگی انتخاب یک وب سایت سازنده با کیفیت می تواند حیرت انگیز باشد زیرا بسیاری از تبلیغ کنندگان از مواد بازاریابی مشابهی استفاده می کنند که عالی است اما محصول واقعی تا حد زیادی از آنچه وعده داده شده به پایان رسید. در نهایت، آنها می توانند سردرد های عمده ای (به ویژه نسخه های رایگان) به پایان برساند و زمان بیشتری را صرف پول بالقوه تر از پیش بینی شما می کنند.
خوشبختانه، ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم، بنابراین در این بخش ما برجسته خواهیم شد که ما واقعا احساس می کنیم بهترین سازندگان وب سایت در حال حاضر در بازار امروز و همچنین برخی از آنها که به طور کامل نیست. انتخاب یک سازنده وب سایت با کیفیت که به نیاز و سبک منحصر به فرد شما بستگی دارد، برای ایجاد یک وبسایت بسیار جذاب مهم است که می تواند نام تجاری شما را ارتقاء دهد و کسب و کار شما را افزایش دهد.
بنابراین بدون اطلاع بیشتر، بیایید تور 1WD را از 50 سازنده وب سایت بالا بگیریم.

ساده ترین وب سایت ساز، انتخاب سردبیر: Wix


Wix شهرت خوبی برای داشتن برخی از وب سایت های زیبا در وب را به دست آورد. آنها قالب های وب سایت رایگان زرق و برق دار و مقدار زیادی از ویژگی های ارائه می دهند که کاربران می توانند وب سایت های زیبا و تعاملی ایجاد کنند.
Wix خود را از بقیه جدا کرده، زیرا آنها قطعا ساده ترین ابزار ساخت وب سایت در حال حاضر در دسترس است. این یکی از پیشرفته ترین راه حل ها برای افراد بدون تجربه برنامه نویسی برای ساختن سایت قدرتمند و خوب به راحتی و سریع است.


در اینجا یک نسخه ی کوچک از آنچه که افراد دیگر در هنگام استفاده از وایس فکر می کنند، مطمئن هستند که این ویدیو تبلیغاتی است، اما بهترین ویژگی Wix را نشان می دهد - آنها را چک کنید خارج