30 نمونه طراحی WebGL خیره کننده

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
30 نمونه طراحی WebGL خیره کننده

WebGL (کتابخانه گرافیک وب) چند سال پیش منتشر شد. توانایی آن برای استفاده از عناصر HTML5 Canvas برای تولید گرافیک به صورت پویا،  کار طراحان وب و توسعه دهندگان را برای ایجاد اثرات دو بعدی و سه بعدی آسان ساخت. در اینجا برخی از نمونه های WebGL و نسخه های نمایشی نمایش داده شده است.

WebGL شاخه ای از OpenGL است که بر اساس سیستم های جاسازی شده OpenGL (ES) است. API جاوا اسکریپت برای طراحی گرافیک های 2 بعدی و 3D در مرورگر وب سازگار با بوم HTML5 بدون استفاده از افزونه ها  در دسترس است.این API جاوا اسکریپت توسط کنسرسیوم تکنولوژی غیر انتفاعی Khronos Group اداره می شود و با همکاری بنیاد موزیلا . از اوائل سال 2009، آنها نمونه های اولیه را توسعه داده اند و این فن آوری را مستقر کرده اند.


WebGl همچنان در حال رشد است، اگر چه   مرورگرهای مدرن آن را پشتیبانی می کنند، ممکن است در مرورگرهای قدیمی نیز کار کنید. در این مقاله، من به طور کامل نمونه هایی از WebGL را نشان می دهم که می تواند درک شما از این تکنولوژی جدید افزایش دهد.
 

آکواریوم

مقالات مرتبط