30 ابزار آنلاین مدیریت پروژه (رایگان و پولی)

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
30 ابزار آنلاین مدیریت پروژه (رایگان و پولی)

مدیریت پروژه و مهارت های همکاری در هر کسب و کار نقش مهمی ایفا می کنند و اغلب نتیجه پروژه بسیار تحت تأثیر مراحل اولیه برنامه ریزی و نظارت است.
مدیریت پروژه برای کسب و کارهای کوچک و انعطاف پذیر بسیار مهم است که در آنها همه کار بر پایه چند نفر است که باید در ارتباط با هم باشند و طی جریان کاری پروژه را توسعه می دهند. جهانی شدن همکاری ها و همکاران بسیار مهم است بسیاری از کسب و کارهای مدرن مانند سازمان های طراحی وب حتی آدرس ثابت فیزیکی ندارند - کارمندان از سراسر جهان از خانه هایشان کار می کنند.
ابزارهای آنلاین مدیریت پروژه انتخاب صدها کارآفرین و هزاران کسب و کار کوچک و متوسط ​​هستند.


اگر میخواهید اولین برنامه مدیریت پروژه خود را پیدا کنید، یا اگر فقط میخواهید گزینه های دیگری را بررسی کنید . به خواندن مطلب ادامه دهید، . اکثر این ابزارها با قیمت ثابت ماهانه عرضه می شوند، برخی از آنها باید بر اساس  تعداد کاربر در ماه پرداختی دریافت می کنند.


همچنین، دوره آزمایشی اکثر آنها در دسترس است، بنابراین شما می توانید فرصتی برای بررسی داشته باشد و انتخاب مناسبترین را  انجام دهید.


انتخاب های زیاد  ممکن است  پیدا کردن برنامه مناسب  را برای شما سخت کند. در این مقاله برخی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه و همکاری آمده است. ابزارهایی هم برای ایده های طوفان مغزی، میزبانی مکالمات و حتی مدیریت اتاق خبر وجود دارد.


هر یک از آنها ویژگی های عمومی مشترک دارند، اما هر یک از آنها نیز چیزی شگفت انگیز برای ارائه دارد.


قبل از رفتن به فهرست کلی، من به شدت    آسانا - توصیه می کنم.  ابزار مورد علاقه من که تا به حال استفاده کرده ام و اگر شما آن را مناسب بدانید بعد از بررسی، بعد از من تشکر خواهید کرد!
برای تیم های زیر 15 نفره رایگان است، بنابراین برای اکثر شرکت ها مناسب است، ... فقط آن را چک کنید!


Teambox-project -management-collaboration-tools


Teambox بهترین نرم افزار همکاری آنلاین پروژه برای مدیران پروژه، پیمانکاران، مترجمان آزاد و تیم ها است. Teambox پیشگام در ابزارهای همکاری اجتماعی با مدیریت پروژه آنلاین است. ماموریت این است که تغییر نحوه کار کارمندان را با انجام کارهای ساده تر انجام دهید.


Projecturf-project -management-collaboration-tools


Projecturf برنامه مدیریت پروژه مبتنی بر وب است که به افراد و شرکت ها کمک می کند تا پروژه ها، افراد و وظایف را مدیریت کنند. یک پروژه می تواند بزرگ یا کوچک باشد، شخصی یا کسب و کار بزرگ باشد. هنگامی که یک پروژه ایجاد می شود، اعضای تیم را به پروژه اضافه می کنید که دسترسی سریع از طریق وب را به دست می آورند. در یک پروژه، تعداد زیادی از ویژگی ها و توابع وجود دارد که می توان آنها را مدیریت کرد، مانند ایجاد و مدیریت وظایف، وقایع در تقویم ؛ آپلود و ذخیره سازی طرح ها و اسناد؛ و تجزیه و تحلیل داده های پروژه با استفاده از تاریخ فعالیت و گزارش گیری.
Apollo-project -management-collaboration-tools


Apollo  مدیریت پروژه آسان. با استفاده از Apollo، متوجه خواهید شد که ساخته شده است تا به شما کمک کند کارها را سریع و کارآمد انجام دهید. با آپولو، شما همیشه می دانید که پروژه های خود، مخاطبین شما و  چرخه پروژه  شما کجاست و شما  همه چیز  را در کنترل  می کنید - بدون در نظر گرفتن اینکه پروژه شما چقدر دشوار است.
پروژه Basecamp -management-collaboration-tools


Basecamp بهترین انتخاب برای کارآفرینان، مترجمان آزاد، کسب و کارهای کوچک و گروه های بزرگ در سازمان های بزرگ است. پروژه ها به خوبی هنگامی که کارکنان با یکدیگر صحبت می کنند، در مورد مسائل آشکارا صحبت می کنند و به طور واضح ارتباط برقرار می کنند. Basecamp بر روی این آسان سازی تمرکز دارد.


پروژه Huddle -management-collaboration-tools


Huddle پلتفرم مشارکتی   است که توسط 90،000 کسب و کار و سازمان های دولتی در بیش از 180 کشور استفاده می شود.
پروژه فانوس دریایی -management-collaboration-tools


فانوس دریایی کارها طوری  برای شما هندل می کند تا بتوانید کار را در ساده ترین حالت خود انجام دهید. همکاری در پروژه ها سخت است چه شما تیمی 5 یا استودیوی 50 نفره باشید، فانوس دریایی به شما کمک خواهد کرد تا پیگیری پیشرفت پروژه خود را با سهولت انجام دهید.


پروژه Goplan -management-collaboration-tools


Goplan به شما اجازه می دهد تا پیگیری پروژه های خود را با استفاده از یک رابط کاربری بصری با همکاران خود هماهنگ کنید. Goplan توسعه داده شد تا توسعه دهندگان  نیاز به یک ابزار بهتر برای مدیریت پروژه های داشته باشند،  حتی برقراری ارتباط با مشتریان.  
Actionmethod-project -management-collaboration-tools


Action Method   توسط Behance یک روش مدیریت کار و  فعالیت طراحی کرده برای کمک به متفکران خلاق که ایده های پیش رو و خلاقانه بر اساس توانایی گرفتن و مدیریت وظایف شما باید تکمیل شود، Action Method   تضمین می کند که ایده ها اجرا می شوند.  Action Method Online،نسخه ای برای آیفون و اندروید به حداکثر رساندن بهره وری، سازمان کمک می کند.


Project Rulefm -management-collaboration-tools


قانون - یک برنامه برای ایجاد  و مدیریت کسب و کار شما . افراد، CRM، پروژه ها، اسناد و موارد دیگر - تعامل و همزمانی کامل با شفافیت کامل آنلاین در جریان فعالیت - بنابراین شما می توانید در نهایت مدیریت یک کسب و کار را تحت یک قاعده اصولی اجرا کنید.


Freedcamp-project -management-collaboration-tools


Freedcamp راه حل های نامحدود کاربر و بدون محدودیت پروژه برای همه، به طور کامل رایگان،  و برای همیشه ارائه می شود.  نرم افزار وب شگفت انگیز Freedcamp  در نهایت استاندارد در مدیریت پروژه خواهد بود.
پروژه یونووب -management-collaboration-tools


Onehub باعث به اشتراک گذاری فایل های بزرگ می شود. امن، سریع و آسان برای استفاده از اشتراک فایل برای هر اندازه کسب و کار. مدیریت پروژه ها، به اشتراک گذاری فایل ها و همکاری با دیگران. با استفاده از محصولات Workspaces و Transfers، Onehub راه حل هایی برای کمک به رشد کسب و کار را با بهبود ارتباطات و به اشتراک گذاری اطلاعات کار می کند.


 Solo-project-management-collaboration-tools


در بالای پروژه های خود را با So1o حفظ کنید. هوشمندانه میزان زمان صرف شده و آنچه شما آن را صرف کرده اید را پیگیری کنید. ببینید چند روز تا مهلت، آنچه که شما نقل کرده اید و چقدر یک پروژه کامل است. نمودارهای زیبا طراحی نشان می دهد تجزیه و تحلیل بصری از پروژه شما.


Worketc-project -management-collaboration-tools


WorkKetc CRM، مدیریت پروژه، صدور صورت حساب، فروش، پشتیبانی و موارد دیگر را با یک موتور اتوماسیون قدرتمند ترکیب می کند تا به کوچک بودن شما کمک کند کسب و کار به سطح بعدی.
 Proworkflow-project-management-collaboration-tools


ProWorkflow top نرم افزار مدیریت پروژه در حال حاضر کمک به هزاران نفر از مشتریان در سراسر جهان برای بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار خود، مدیریت منابع کارکنان، پیگیری پروژه ها، وظایف و زمان و نگه داشتن در بالای آن همه. >
پروژه Activecollab -management-collaboration-tools


activeCollab یک ابزار مدیریت پروژه و همکاری است که بر روی سرور یا شبکه محلی نصب می شود. activeCollab به شما امکان کنترل کامل فایل ها و ارتباطات شما را با کاربران نامحدود، پروژه های نامحدود و فضای ذخیره سازی نامحدود می دهد - بدون هزینه ماهیانه با شرکت خود رشد می کند.
کار تیمی پروژه -management-collaboration-tools


مدیر پروژه کار تیمی یک کار گروهی آسان و آسان برای استفاده است. برنامه مدیریت نرم افزار پروژه ای که به مدیران، کارکنان و مشتریان کمک می کند به طور مولدتری با هم کار می کنند.
Conceptboard-project -management-collaboration-tools


Conceptboard کار همگانی در زمان واقعی را در افکار و اسناد ارائه می دهد که شما می توانید با همکاران، مشتریان و & amp؛ دوستان. مفاهیم یک فضای کاری عالی برای ایده ها، اسناد و تصاویر شما است. این بسیار شهودی است و همکاری آنلاین را آسان تر می کند.


Zohoprojects-project -management-collaboration-tools


پروژه های Zoho یک نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین با همکاری و ردیابی اشکال است که اجازه می دهد تیم های پروژه برای همکاری و کار سریعتر انجام شد برنامه ریزی و ردیابی به شما کمک می کند پروژه خود را به صورت برنامه ریزی کنید. همکاری کمک می کند تا ارتباطات را درون تیم بهبود بخشد و همه را در همان صفحه نگه دارد.
 
Teamlab-project -management-collaboration-tools


TeamLab یک پلت فرم مبتنی بر وب برای همکاری تجاری و مدیریت پروژه است. این سیستم توسط Ascensio System Limited، یک شرکت سریع رشد یافته ارائه شده است که راه حل های IT را برای استفاده شخصی و شرکت های تجاری ارائه می دهد.


 


Deskaway-project -management-collaboration-tools


DeskAway یک نرمافزار همکاری با پروژه است که تیم را به مکان مرکزی برای سازماندهی، مدیریت و پیگیری پروژههای خود میرساند & amp؛ کار DeskAway توسط تیم کوچکی از توسعه دهندگان و طراحان با دقت دستکاری شده است. هر ویژگی به صورت سفارشی ساخته شده است تا سهولت استفاده و توانایی برای کمک به رشد کسب و کار شما را به شما ارائه دهد.
پروژه Producteev -management-collaboration-tools


کار کردن در راه اندازی محصول؟ یک تیم گرفتی؟ Producteev یک پلت فرم مدیریت ساده و سریع، هوشمند وظیفه متصل به خدمات ارتباطی روزانه خود است.
Kapost-project -management-collaboration-tools


Kapost یک اتاق خبر آنلاین برای انتشار وب است که توسط 1stwebdesigner استفاده می شود. Kapost تمام فرایند تولید محتوا را مدیریت می کند: از زمین تا پرداخت و همه چیز در میان. تیم تحریریه خود را فعال کنید تا مخاطبان و محتوا را متمرکز کنید، نه کارهای اداری. مجموعه ای از کمک کنندگان را به راحتی مقیاس می کند.
<کلاس IMG = "aligncenter" SRC = "https://1stwebdesigner.com/wp-content/uploads/2011/08/project-management/campfire-project-management-collaboration-toolssrc = "22.jpg" alt = "با آتش-پروژه -management-collaboration-tools "/>


Campfire یک ابزار چت گروهی مبتنی بر وب است که به شما اجازه می دهد تا در عرض چند ثانیه اتاق های چت محافظت شده با رمز عبور را تنظیم کنید. دعوت از مشتری، همکار یا فروشنده برای چت کردن، همکاری و تصمیم گیری. پیوند به یک اتاق در اینترانت خود برای ارتباطات داخلی.
Socialcast-project -management-collaboration-tools


Socialcast یک پلت فرم همکاری سازمانی است که مردم، داده ها و برنامه های شرکت شما را در زمان واقعی متحد می کند. نرم افزار Socialcast یک فضای مشترک انعطاف پذیر، ساده و فاقد اطلاعات فراهم می کند که کارکنان می توانند اطلاعات را از برنامه ها، سیستم ها و افراد در سراسر شرکت پیدا کنند.
Flowdock-project -management-collaboration-tools


Flowdock یک پل بین مکالمه و مدیریت دانش ایجاد می کند. شما لازم نیست از ابزارهای دست و پا گیر مانند پیام فوری، IRC یا ایمیل برای مکالمه گروهی از یک طرف و ویکی ها، سیستم های فروش بلیط و غیره برای مدیریت دانش از سوی دیگر استفاده کنید. با Flowdock، می توانید راه های خود را به یک فرایند سبک وزن، بدون زحمت، جایی که جریان مکالمه و مانع ایجاد دانش کاهش می یابد، کاهش دهد.
Thoughtboxes-project -management-collaboration-tools


این که آیا شما میخواهید ایده های خود را برای پروژه بعدی بزرگ خود بیاورید یا فقط می خواهید از وظایف خود پیروی کنید، Thoughtboxes آن را سرگرم کننده و آسان می کند. با یک کلیک تنها می توانید افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید یا با دوستان، خانواده و همکاران خود به صورت خصوصی همکاری کنید.


Peersme-project -management-collaboration-tools


Peers.me مکالمات میزبانی را ارائه می دهد تا همه افراد را در راه آسان به کار گیرند. با استفاده از Peers.me برای ارتباط گروه، صندوق پستی ایمیل شما تمیز می شود. هیچ چیز فانتزی، Peers.me همه چیز در مورد ارتباط است. Peers.me رایگان است تا 10 کاربر.


پروژه بریکس -management-collaboration-tools


BrixHQ باعث می شود تا مدیریت و همکاری پروژه های چابک آنلاین آسان و مقرون به صرفه باشد.
Podio-project -management-collaboration-tools


Podio یک پلت فرم آنلاین است که کار جدیدی را انجام می دهد و نحوه انجام آن را انجام می دهد. این باعث می شود مردم قدرت بیشتری از قبل داشته باشند تا کار روزمره را بهتر، دقیق تر و به روش خود انجام دهند. پدیو توسط انواع تیم ها و سازمان ها برای طیف وسیعی از اهداف مورد استفاده قرار می گیرد. برای اولین بار شما می توانید ابزار کار خود را ایجاد کنید و شیوه کار شما را شکل دهید.
Scadaplan-project -management-collaboration-tools


Scadaplan یک ابزار مدیریت پروژه و همکاری برای گروه های کوچک و متوسط ​​می باشد. بسیاری از برنامه های مشابه را می توان در سراسر اینترنت یافت که شامل توابع مانند وظایف، مهلت ها، تقویم ها، نظرات و غیره است. تیم Scadaplan سعی کرده است با استفاده از ده ها برنامه مشابه که در 9 سال کار در صنعت طراحی و توسعه کار کرده است. به همین دلیل تصمیم گرفتند چیزی از خودشان بسازند و مردم را از محصول خود بشناسند.


مقالات مرتبط