11 ابزار طراحی و توسعه Google

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
11 ابزار طراحی و توسعه Google

وقتی با اینترنت یا برنامه های تحت وب کار می کنید ، Google همیشه به یک روش حضور دارد. از آنجا که برنامه هایی مانند Google Chrome جلوتر از زمان خود هستند ، طراحان و توسعه دهندگان باید نحوه عملکرد پروژه خود را در سیستم عامل های Google تجزیه و تحلیل کنند.  چه فناوری هایی را برای پیاده سازی نیاز دارند ، مسائل امنیتی و عملکرد برنامه را بررسی کنند. Google بسیاری از ابزارهای کارآمد را که به طور خاص برای آن منظور ساخته شده اند در اختیار کاربران قرار می دهد.

خوشبختانه ، Google دسترسی به ابزاری را ارائه می دهد که به هر برنامه های تحت وب کمک می کند تا در بهترین شکل خود عمل نمایند. ابزارهای توسعه دهنده Google ابزاری هستند که به توسعه دهندگان کمک می کنند همه چیز را در مورد عملکرد برنامه خود درک کنند. با استفاده از این ابزارهای Google می توانید طرح ها ، ویرایش در زمان اجرا، اشکال زدایی و اقدامات عملکرد را بررسی کنید.
در اینجا لیستی از 11 ابزار ارائه شده توسط Google وجود دارد که استفاده از آنها برای طراحان و توسعه دهندگان ضروری است. 

هنگامی که یک وب سایت ساختید ، ضروری است که ببینید آیا سایت مطابق با انتظارات شما عمل می کند یا خیر. شما باید عملکرد هر صفحه وب را بررسی کنید. Google ابزاری به نام Lighthouse در اختیارتان قرار می دهد که به شما در بهبود کیفیت صفحه وب کمک می کند. از تب Audits می توانید به Lighthouse دسترسی پیدا کنید. چندین گزینه دارید ، مانند دسکتاپ و تلفن همراه. علاوه بر این ، می توانید گزینه ها یی را برای ارزیابی عملکرد ، سئو و فاکتور دسترسی تیک بزنید. با روشن بودن این پارامترها ، فانوس دریایی می تواند گزارشی دقیق از عملکرد و پیشرفت هایی را که می توانید انجام دهید به شما ارائه دهد .

2. Polymer:

Polymer

Polymer یکی دیگر از چارچوبهای منبع باز Google است که از کتابخانه Javascript  ساخته شده است. برای ساخت برنامه های وب و عملکرد بهتر اجزای برنامه  وب کاربرد دارند . توسعه دهندگان Google همیشه دست در دست هم کار می کنند تا یک کتابخانه در اختیار توسعه دهندگان وب قرار دهند. با استفاده از Polymer ، می توانید عناصر وب سفارشی شده را از طریق روش های ساده ایجاد کنید. Polymer ویژگی اتصال یک طرفه و همچنین دو طرفه به شما را ارائه می دهد.

3. Google API Explorer:

Google API Explorer

Google طیف گسترده ای از API ها را به توسعه دهندگان ارائه می دهد تا در برنامه های وب خود پیاده سازی کنند. اما ، جستجوی آنها خسته کننده است. از این رو ، مرور گر Google APIs Explorer به شما کمک می کند تا API مناسب را با توجه به نیاز خود پیدا کنید. یک لیست طولانی از API ها را برای شما فراهم می کند که باید آنها  را پیمایش کنید تا API مورد نیاز را ببینید. اما در عوض ، می توانید نیاز API را در جعبه جستجوی ارائه شده بنویسید ، و API های مورد نیاز را فیلتر می کند. هر پیوند می تواند شما را به صفحه مرجع برساند ، که نحوه استفاده از API انتخاب شده را توضیح می دهد.


Flutter ابزاری است که می تواند به شما در ایجاد وب سایت ها و برنامه های وب  زیبا کمک کند. اگر تمرکز شما روی یک رابط کاربری زیبا است ، پس برای طراحی UI خود باید از Flutter استفاده کنید. با استفاده از Flutter ، ویجت های با قابلیت شخصی سازی دریافت می کنید که به شما کمک می کند در عرض چند دقیقه رابط های بومی برنامه خود را بسازید. دارای معماری لایه ای است که امکان شخصی سازی کامل را فراهم می کند. همه اینها منجر به ارائه سریع طرح های رسا و انعطاف پذیر می شود. Flutter از کامپایلرهای بومی Dart برای کامپایل کد ماشین Native ARM استفاده می کند.

Google GitHub بستری است که به کاربر امکان ذخیره و تبادل کد و پرونده ها را می دهد. با بیش از 260 مخزن برای مرور و جستجو ، Google جایگاه افتخاری در این سیستم عامل دارد.  یک جعبه جستجو فراهم کرده اند که می توانید با استفاده از آن به دنبال مخزن مورد نیاز خود و رسیدن به پرونده و کد مورد نیاز باشید. این کادر جستجو زمان شما را کاهش می دهد و شما را به لیست مورد نیاز مخازن می برد. با استفاده از این ابزار می توانید همراه با مدیریت کد در همان مکان ، ساخت ، آزمایش و اجرا کنید. شما می توانید Actions و کد آن را توسعه دهید ، یا می توانید با کدهای موجود در انجمن کار کنید.


Puppeteer در حالی که یک API سطح بالا ارائه می دهد ، یک کتابخانه Node است که برای کنترل Chrome   از طریق پروتکل DevTools استفاده میکند. هر کاری را که می توانید به صورت دستی در یک مرورگر انجام دهید ، در Puppeteer قابل انجام است. با استفاده از Puppeteer می توانید عکس های صفحه را کلیک کنید ، PDF صفحات را ایجاد کرده و یک برنامه تک صفحه ای را اجرا. همچنین می توانید محتوای از پیش ارائه شده تولید کنید. همچنین امکان ارسال خودکار فرم ، آزمون UI ، ورودی صفحه کلید و موارد دیگر را فراهم می کند.

برای ساخت PWA ، می توانید کار با Workbox را شروع کنید. Workbox با مجموعه ای از کتابخانه های JavaScript همراه است که به شما کمک می کند پشتیبانی آفلاین را به برنامه های وب اضافه کنید. با راهنماهای Workbox ، می توانید یک پرونده ثبت سرویس ایجاد کنید ، درخواست های ورودی را مسیریابی کنید و استفاده از افزونه ها و بسته های بسته را درک کنید. جعبه کار می تواند با ذخیره فایل ها و کدهای برنامه وب ، به شما در تجزیه و تحلیل عملکرد خود در حالت آفلاین و بدون اتصال شبکه کمک کند. این از استراتژی ذخیره زمان درستی برخوردار است که باعث می شود برنامه های وب شما حتی روی اتصال ناپایدار نیز دقیق کار کنند. ویژگی هایی از قبیل پنهان کردن ، ذخیره سازی در هنگام اجرا ، و مسیریابی درخواست ، Workbox را به ابزاری اساسی در دنیای توسعه برنامه های وب تبدیل می کند. مهمترین عنصر Workbox تاکنون این است که Google Analytics آفلاین نیز برای اندازه گیری عملکرد وب سایت شما در دسترس است.

برای داشتن یک آموزش کامل  کدگذاری ، هر توسعه دهنده  تازه کاری باید به Codelabs مراجعه کند. راهنماهای Codelabs به شما کمک می کنند تا یک برنامه کوچک را توسعه دهید. همچنین می تواند با افزودن ویژگی جدید به شما در افزایش قابلیت های برنامه موجود کمک کند.  Codelabs کاربر خود را با راهنمایی های عملی برای محصولات Google امده می کند. این سایت به زیبایی در دسته ها و رویدادهایی ساخته شده است که به شما کمک می کند هرچه می خواهید جستجو کنید.

Color Tool توسعه دهنده را قادر می سازد هنگام بررسی قابلیت دسترسی ، پالت رنگی ایجاد ، مبادله و استفاده کند. یک پالت از پیش تعیین شده از پالت Material می تواند برای برنامه های شما مفید باشد. شما باید یک رنگ را انتخاب کنید و آن را در طرح اصلی رنگ اعمال کنید. پس از آن ، به انتخاب ثانویه بروید و دوباره رنگی را انتخاب کنید. در آخر ، می توانید برای هر دو طرح رنگ متن را تعیین کنید. Color Tool به دلیل ارائه طیف وسیعی از انتخاب رنگ به توسعه دهندگان و طراحان مشهور است. آنها می توانند از این رنگ ها در برنامه های خود برای طراحی یک رابط پر جنب و جوش استفاده کنند.

Design Sprints یکی دیگر از ابزارهای گوگل است که از طریق طراحی ، ساخت نمونه اولیه و داشتن کاربران برای آزمایش ایده ها به حل مشکلات کمک می کند. مشخص شده است که تیم ها در یک دوره کوتاه با یک هدف مشترک همسو می شوند. این تیم اهداف مشخص و همراه با محصولات قابل ارائه را مشخص کرده است. در نهایت ، Design Sprints به ایجاد یک فرضیه ، نمونه اولیه ایده و آزمایش سریع همه آن در یک محیط واقعی کمک می کند. این شرکت که از گوگل منشأ گرفته بود ، چشم انداز تشویق فرهنگ UX و تمرین رهبری طراحی در داخل سازمان را داشت. چارچوب حاصل مجموعه ای از روش های انعطاف پذیر است. تیم ها به طور مستمر در تلاشند تا آن را مطابق با ساختارها و اهداف مختلف سازمانی تطبیق دهند.

Google DevTools مجموعه ای از ابزارهای Google است که در مرورگر Chrome گنجانده شده است. با استفاده از این ابزار می توانید به سرعت صفحات را در زمان واقعی ویرایش کرده و مشکلاتی را که به شما در بهینه سازی سریع وب سایت ها کمک می کند به سرعت تشخیص دهید. Google DevTools زمانی مفید است که می خواهید عناصر صفحه ایجاد کننده یک صفحه وب ، تجزیه و تحلیل CSS و موارد دیگر را بررسی کنید. تب Elements Google DevTools را معرفی می کند. برگه Elements به شما کمک می کند تا کدی را که در پشت صفحه وب انتخاب شده مشاهده کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا در صفحه انتخاب شده درک درستی از div یا برچسب داشته باشید ، و در آنجا می توانید کد را وقتی که زنده است ویرایش کنید. هنگامی که می خواهید طراحی های یک صفحه وب را تجربه کنید ، Google DevTools ابزاری مناسب است. هنگام بررسی طرح بندی صفحه ، می توانید فونت ها را بررسی کرده و انیمیشن ها را برای رفتار آنها مشاهده کنید.


مقالات مرتبط