10 پلاگین رایگان طراحی وب برای فتوشاپ Adobe

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
10 پلاگین رایگان طراحی وب برای فتوشاپ Adobe

ادوبی رهبر جهان در نرم افزار طراحی است. آنها همه چیز را از طراحی بردار تا کار چاپی و انتشار آن از ادوبی XD ارائه می دهند، آنها اکنون نمونه اولیه وب را ارائه می دهند.


و در حالی که این برنامه ها دارای ویژگی های فراوانی هستند، آنها نیز اتاق بیشتری برایشان فراهم می کنند. به همین دلیل من بهترین پلاگین برای همه طراحان Adobe CC را پوشش می دهم که هر چیزی را از برنامه های تلفن همراه به قالب های وب سایت ایجاد می کنند. مهم نیست که سطح تجربه شما چیست، شما مجبورید چیزی در اینجا پیدا کنید که مفید است.

Unlimited downloads: 500،000+ Photoshop Add-ons، Brushes & Design Assets


plugin craft invision


شروع کردن لیست این است که InVision Craft که بیشترین پلاگین را دارد. این برای فتوشاپ و Sketch در دسترس است، که هر دو ویژگی مشابهی دارند.


Craft بیشتر شبیه یک کتابخانه از پلاگین ها با ویژگی های مختلفی است که با هم ترکیب شده اند. شما می توانید نمونه های اولیه را طراحی کنید، محتوای مجلل را خودکار کنید و به طور خودکار منابع طراحی را به ابر هماهنگ کنید. همه از پانل پلاگین Craft.


این افزونه رایگان است و برای همیشه باقی خواهد ماند. من به طور کامل توصیه می کنم این کار را انجام دهید و ببینید که چگونه گردش کار دیجیتال خود را بهبود می بخشد.

Fontea


فونت پلاگین


تایپوگرافی قسمت بزرگی از طراحی وب و با فونتهای گوگل وب است که شما می توانید خیلی بیشتر از پیش فرض فونت های سیستم به همین دلیل است که Fontea ساخته شده است: برای کمک به طراحان وب طراحی تایپوگرافی زیبا بدون تکیه بر خانواده های فونت پیش نصب شده. < br>


با Fontea شما می توانید از صدها فونت گوگل را به صورت رایگان انتخاب کنید. این همه می تواند به وب سایت های شما تعبیه شود، بنابراین آنها برای هر پروژه مناسب هستند. و شما می توانید به سرعت بین سبک های مختلف بدون هر چیزی دانلود کنید.

HTML Block


plugin plugin html


افزونه HTML Block به شما اجازه می دهد کد را بسازید و آن را مستقیما به عناصر در فتوشاپ تبدیل کنید. این همانند معکوس افزونه افزونه کد است؛ زیرا شما هم اکنون می توانید مستقیما به فایل های فتوشاپ وارد کنید.
توسعه دهندگان به طور خاص این پلاگین را دوست دارند، زیرا اغلب برای ایجاد دکمه ها، منوها و ستون ها با CSS ساده تر است. اگر شما ترجیحا برنامه نویسی در شکل ابزارهای فتوشاپ و اثرات لایه را ترجیح می دهید، نصب این پلاگین ساعت های ناامیدی را ذخیره می کند.

PS Pen Panel


ps pen panel addon


فتوشاپ به معنای یک ابزار ویراستاری بردار نبود. با این حال این ابزارها دارند و یکی از بهترین راه های طراحی عناصر بردار برای وب است.


بزرگترین مزاحمت پریدن بین قلم ابزار مختلف است و باز کردن منوی تنظیمات برای روشن کردن/غیر فعال کردن تنظیمات ابزار ضربه محکم و ناگهانی است. PS Pen Panel این مشکل را به طور کامل حل می کند.


این یک افزونه رایگان است که پانل جدیدی را به رابط کاربری GUI اضافه می کند. این پانل برای طراحان بردار ساخته شده است که به طور دائمی آیکون ها را در فتوشاپ به جای Illustrator طراحی می کنند. ممکن است کمی زمان برسد، اما گردش کار شما را سریعتر میکند.


توجه: این افزونه 100٪ رایگان است، اما هنوز هم از طریق فرآیند پرداخت سایت انجام می شود. این تنها راه طراحی سیستم پلاگین آن است، اما این پانل قلم برای دانلود رایگان است، اجازه دهید وب سایت شما را گیج نکنید!

AI2Canvas


ai to svg plugin


شما می توانید با عنصر بوم HTML5 و وب SVG های وب کار کنید. اما این گام اضافی صادرات SVG ها و برنامه نویسی آنها در عناصر بوم می تواند یک زمان غرق شدن باشد.


با پلاگین AI2Canvas شما می توانید ویژگی صادرات Illustrator را با سهولت خودکار کنید. این به شما اجازه می دهد تا گرافیک بردار را ایجاد کرده و به طور خودکار آن را به کد HTML5 بکشید. شما حتی می توانید ویژگی های چرخش را برای ایجاد جلوه های متحرک از Illustrator اضافه کنید!


برای کسب اطلاعات بیشتر، این ویدیو نمایشی را بررسی کنید.

Copio


پلاگین copio adobe


اگر می خواهید یک لایه را در فتوشاپ کپی کنید همیشه می توانید با کلیک یک دکمه تکرار کنید. اما شما هرگز قادر به کپی یک لایه از یک فایل و جایگذاری آن در یک فایل دیگر نیستید.


با Copio که همه می توانند تغییر کنند. این پلاگین ساده ساده افزودن پشتیبانی کامل کپی/رها برای هر لایه ای که می خواهید به سایر فایل های PS حرکت کنید.


به طور معمول شما باید لایه ها را بکشید و رها کنید، و این می تواند خسته کننده تلاش برای مطابقت مکان نما خود را بر روی برگه فایل خاص فتوشاپ. با استفاده از این افزونه، شما فقط لایه را انتخاب کرده و با استفاده از میانبرهای صفحه کلید Copio کپی/چسباندن آن را انتخاب کنید. طراحی در فتوشاپ بسیار ساده تر شده است.

Cut & Slice Me


cutandslice me plugin


دستگاه های شبکیه ای زمان صرف طراحی برنامه های تلفن همراه را افزایش داد. اما آنها همچنین این شرایط را برای به طراحی وب سایت پاسخگو ارائه دادند که حتی وبسایتها نیاز دارند @ 2x و @ 3x تصاویر برای هر صفحه نمایش تردید دارند.


با استفاده از افزونه Cut & Slice Me شما می توانید فرآیند صادرات را با تصاویر به درستی اندازه و به درستی نامگذاری کنید. شما فقط باید دستگاه هایی را که نیاز دارید پشتیبانی کنید و این افزونه از بقیه مراقبت می کند.

Composer


<کلاس IMG = "aligncenter" SRC = "https://1stwebdesigner.com/wp-content/uploads/2017/06/08-photoshop-composer-stepssrc = "7.jpg" alt = "با آهنگساز فتوشاپ پلاگین" عرض = "1000" ارتفاع = "447"/>


Adobe Photoshop یک برنامه عالی برای mockups به دلیل ویژگی comps لایه آن است. این کامپوننت ها به شما اجازه می دهد رابط های مختلف با رنگ های مختلف، حالت های کاربر و ویژگی ها را حفظ کنید، در حالی که همه آنها را در یک سند نگه دارید.
Composer لایه Comps را به سطح بعدی میبرد. این پلاگین به شما امکان می دهد عناصر مشابه را در تمام کامپوننت های لایه به روز کنید تا نیازی نیست که به صورت جداگانه از آنها استفاده کنید.
بنابراین بگذارید بگوییم شما یک آرم در گوشه بالا سمت چپ چهار comps لایه های مختلف دارید. شما می خواهید آن را به مرکز حرکت دهید. به طور سنتی شما باید چهار بار آن را روی صفحه لمس کنید.


با کامپوزر شما تمام کامپوننت های لایه را انتخاب می کنید، لوگو را حرکت می دهید و درست مثل باران است.

ژنراتور سایه طولانی


پلاگین ژنراتور سایه طولانی


روند طراحی مدرن همراه با طراحی مواد واقعا برای اثر سایه طولانیمدت داشته است. این بسیار محبوب است که کاربران فتوشاپ دارای پلاگین ژنراتور سایه طولانی است که این را با یک کلیک بازسازی می کند.


طول سایه، کدورت، و جهت همراه با نوع رنگ را انتخاب کنید. سپس روی "Generate" کلیک کنید و سایه طولانی شما به هر عنصری که دوست دارید اعمال می شود.

CSS3Ps


css3ps plugin


من نمی توانم این مقاله را بدون اشاره به یک ابزار صادرات کد نتوانم. است، احتمالا بهترین گزینه رایگان در خارج وجود دارد با پشتیبانی کامل از خواص CSS3 مدرن است.
تگهای


ابتدا عناصر را در فتوشاپ طراحی کرده و سپس آن لایه ها را انتخاب کرده و روی دکمه CSS3P کلیک کنید.


این به طور خودکار کد CSS3 خالص را به همراه کلاسها خلق می کند تا این عناصر را در صفحه شما بازسازی کنند. این کار بر روی همه چیز از طریق لایه های متن به دکمه ها انجام می شود و حتی به طور همزمان چند لایه را پشتیبانی می کند.


این ویدیو نسخه ی نمایشی را بررسی کنید تا ببینید که این افزونه چگونه کار می کند.
< h2>
اینها تنها تعدادی از پلاگین های مورد علاقه من برای طراحان وب هستند، اما همیشه موارد جدیدی منتشر شده است، بنابراین در مورد پلاگین های بیشتر Adobe CC در افق قرار می گیرند.

src = "10.jpg
مقالات مرتبط