چگونه می توان زمان بارگذاری صفحه را به طور مناسب بهبود داد

2018/09/21
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
چگونه می توان زمان بارگذاری صفحه را به طور مناسب بهبود داد

سرعت وب سایت به مراتب مهمترین عامل تعیینکننده برای موفقیت در بازار آنلاین و رقابتی امروز تبدیل شده است.


هنگامی که ما چندین سال پیش در مورد بهینه سازی عملکرد وب سایت صحبت کردیم، ما فقط در مورد بهینه سازی بخش سرور متمرکز شدیم زیرا اکثر سایت ها ثابت بوده و برای سمت سرور پردازش شده اند. با این حال، ظهور فن آوری های وب 2.0 از برنامه های کاربردی پویای وب بسیار محبوب بود.

جعبه ابزار طراح وب شما
نامحدود: 500،000+ Templates for Web، Icon مجموعه ها، تم ها و آژانس های طراحی


بنابراین، لازم است توجه دقیقی به نحوه عملکرد سایت شما در سمت سرویس گیرنده درست مانند پردازش سرور انجام شود.
امروزه، مسائل مربوط به عملکرد در طرف مشتری باید بلافاصله در مقایسه با مشکل عملکرد سرور، بلافاصله مورد توجه قرار گیرد، زیرا سابق می تواند تجربه کاربر را تحت تاثیر قرار دهد. در حالی که درست است که 10 درصد از عملکرد کل برنامه های وب را می توان با بهبود عملکرد بازپخش 50 درصد بهبود بخشید، نمی توان انکار کرد که با افزایش تمرکز بر روی عملکرد برنامه می توان از 40 درصد یا بیشتر بهبود بخشید جلوی پایان و زمان بارگذاری آن را به نصف کاهش می دهد.


دیگه چی؟ در مقایسه با پروژه های عقب پایان، شما باید زمان بسیار کمتری صرف کنید و منابع را در ارتقاء خود به جلوی آن. به همین دلیل مهم است که صاحبان سایت در بهبود عملکرد جلویی وب سایت خود توجه لازم را انجام دهند.


در زیر چندین بهترین شیوه زیر استفاده می شود که به میزان قابل توجهی باعث افزایش عملکرد جلویی شما می شود:

1. اول، زمان بارگذاری صفحه خود را اندازه گیری کنید


البته، شما می خواهید بدانید که چگونه پاسخ جلویی خود را هنگامی که یک کاربر یک درخواست را به مرورگر ارسال می کند. علاوه بر این، تنها پس از اندازه گیری عملکرد جلویی شما، می توانید سطح بهبودی را که می خواهید انجام دهید، بشناسید.


خوشبختانه، چندین ابزار مفید در دسترس آنلاین وجود دارد که می تواند به شناسایی عملکرد جلویی سایت شما، مانند صفحه سرعت، Y-Slow و Firebug برای نام چند مورد کمک کند.

2. کاهش اندازه منابع CSS، HTML و جاوااسکریپت از طریق اصلاح


هنگام نوشتن کد CSS ما اغلب از فرمت ای که برای درک آسان تر استفاده می کنیم. اساسا، ما ترجیح می دهیم با استفاده از فرمت بشر دوستانه به نظر می رسد چیزی شبیه به:


در مثال بالا، ما می توانیم به وضوح ببینیم که ما در مرکز با استفاده از حاشیه و سایر ویژگی های CSS هماهنگ می شویم. CSS بالا نیز می تواند نوشته شود:


اما همانطور که می بینید این خط کد خیلی شبیه قطعه کد بالا CSS نیست. اگر چه ممکن است ما برای خواندن آن آسان تر باشد، اما شامل شخصیت های غیر ضروری می شود.
اگر شما یک وب سایت بزرگ با هزار خط کد را اجرا می کنید، سپس نوشتن کد مانند قطعه کد اولیه می تواند باعث کاهش عملکرد شما شود. اما، تفکیک فایلهای CSS میتواند به شما در کاهش شخصیتهای ناخواسته مانند فضای خالی، نظرات و غیره کمک کند.


بهترین بخش در مورد تقلید این است که تمام کاراکترهای غیر ضروری (از جمله داده های بارگیری شده) می توانند بدون تاثیر عملکرد وب سایت شما حذف شوند. شما حتی می توانید کد CSS خود و همچنین جاوا اسکریپت را با استفاده از ابزار کمپرسور YUI کوچک کنید. علاوه بر این، شما می توانید HTML خود را با استفاده از ابزار PageSpeed ​​Insights حذف کنید.

3. فایل های CSS و جاوا اسکریپت را با هم ترکیب کنید تا سربار HTTP را کاهش دهید


هنگام بارگذاری وب سایت، یک درخواست HTTP به سرور راه دور ارسال می شود، و تمام فایل های وب سایت شما مانند CSS و جاوا اسکریپت باید به مرورگر وب شما دانلود شود.


بنابراین، اگر شما 4 فایل CSS دارید، حداقل چهار درخواست "GET" برای رندر کردن همه این فایل ها نیاز دارید. این در نهایت سربارهای مورد نیاز برای تولید یک صفحه وب را افزایش می دهد. با این حال، با جمع آوری فایل های CSS و جاوا اسکریپت با هم، می تواند به افزایش قابل توجه سرعت صفحه کمک کند.


Sitepoint همچنین در مورد بسته بندی CSS و جاوا اسکریپت صحبت کرد، زیرا آنها توانستند زمان پاسخ خود را تا 1.6 ثانیه کاهش دهند، که به آنها کمک کرد تا "زمان پاسخ 76 درصد از زمان اصلی" را کاهش دهند.

4. بهینه سازی تصاویر خود برای کاهش درخواست سرور


بارگیری چندین عکس می تواند وب سایت خود را به طرز غم انگیزی کند و بدون در نظر گرفتن تصویر خود. به این دلیل است که هر تصویر در سایت شما یک درخواست HTTP برای بارگذاری ایجاد می کند. بنابراین، تصاویر بیشتری که در وبسایت خود داشته باشید، درخواست های GET بیشتر تولید خواهد شد، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است:


متأسفانه مرورگرها تنها می توانند چندین درخواست همزمان را پردازش کنند، در نتیجه یک تنگنای تصاویر ایجاد می شود. اما، ترکیب چندین عکس به یک تصویر تنها می تواند در کاهش تعداد درخواست های HTTP کمک کند. این دقیقا همان کاری است که CSS Sprite انجام می دهد.


یک قاتل، اساسا یک تصویر بزرگ است که حاوی مجموعه ای از تصاویر است. خوشبختانه، ژنراتور CSS Sprite کمک می کند تا کار آپلود تصاویر - که باید به یک CSS اسپری تک ترکیب - بسیار آسان تر است. در اینجا یک مثال از تصاویر جریبت است:


یک روش دیگر وجود دارد که می تواند برای بهینه سازی تصاویر برای کاهش درخواست HTTP، نامیده می شود به عنوان URI داده ها وجود دارد. هنگام استفاده از یک عنصر IMG در سند HTML خود و یا تعریف پسزمینه در CSS، شما باید این عنصر را به یک فایل تصویر خارجی پیوند دهید.


با استفاده از URI داده ها می توانید نیاز به مرورگر برای بارگیری داده های تصویری از منابع خارجی را حذف کنید، زیرا اطلاعات را به اسناد HTML یا CSS جاسازی می کند.


URI داده ها را نشان می دهد در داخل نشانه ها و شیوه نامه ها در رشته های داده که به فرمت base64 کد گذاری می شود. بهترین بخش این است که رشته می تواند برای ذخیره تصاویر خود به طور مستقیم در نشانه گذاری ها و شیوه ها استفاده شود، به جای درخواست HTTP برای بارگیری داده های تصویر از یک منبع خارجی.
فرمت استاندارد URI داده ها است: data: [] [؛ base64]


اکنون، اجازه دهید نگاهی به نمونه ای که در آن URI داده ها به شکل "تصویر پس زمینه تکراری" در CSS است نگاه کنیم:

بسته شدن


در صورتی که اتصال به اینترنت سریعتر می شود، صاحبان سایت باید اطمینان حاصل کنند که عملکرد جلویی وب سایت خود را برای عملکرد سریع بهینه سازی می کنند. امیدوارم که نکات کلیدی ذکر شده در بالا به بهبود عملکرد جلویی شما کمک کند و سرعت سریع وب سایت را افزایش دهد.

src = "0.jpg
مقالات مرتبط