چرا طراحی واکنش مانند آب است

2018/09/15
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
چرا طراحی واکنش مانند آب است

سه حالت از ماده شناخته شده بر روی زمین وجود دارد. این حالت ها جامد، مایع و گاز است.


با توجه به این که این سه حالت متفاوت هستند، آسان است فرض کنیم که هر یک از آنها یک فرم منحصر به فرد دارند. جامدات مولکول های سفت و محکم بسته بندی می شوند، گازها مولکول های بیش از حد هستند که همیشه در همه جا تیز می کنند و مایع مولکول هایی هستند که به شکل واقعی ارتباط ندارند.

جعبه ابزار طراح وب شما
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی


قبل از فرار کردن از این پست به دلیل تجدید مختصر در برخی از یادداشت های شیمی، که ممکن است یا ممکن است باعث غیر فعال بودن خاطرات را مسدود، زمان کمی برای در نظر گرفتن چیزی است. چرا هر گونه خلاق حرفه ای تا به حال به اندازه کافی به ذکر است هر چیز مرتبط با موضوعات علمی مانند شیمی در یک پست وبلاگ وبلاگ طراحی؟ و چطور می توانم این را صادقانه بهبود بخشم مهارت های طراحی پاسخگو را بهبود ببخشید؟

مایع: دولت پاسخگو


به خاطر این مقاله، ماده مایع در حال حاضر به عنوان آب نامیده می شود.


بیایید نگاهی به چند نمونه بیاندازیم و همچنین توضیح دهیم که چگونه با طراحی پاسخگو ارتباط دارند.
همانطور که در بالا ذکر شد، آب تنها یکی از آن است که کاملا قابل مشاهده است، اما هیچ فرم دقیقی ندارد. مولکولهای آزاد شده این دولتی به هم متصل می شوند تا شکل هر ظرفی را که در آن قرار دارند تشکیل دهند.
در طراحی پاسخگو، این وب سایت به معنای داشتن یک فرم درست نیست. فرم آن بستگی به دستگاهی که در آن مشاهده می شود یا حاوی آن است.


وقتی که با آب صحبت می کنید، عبارت "سرعت بیش از قدرت" واضح تر می شود. به طور معمول، آب در حالت طراوت بسیار خوبی است و بدون آسیب رسیدن به آن از دست می رود. با این حال، هنگامی که سطح مناسب فشار اضافه می شود، می تواند به راحتی تغییر کند.


هنگامی که سطح فشار مناسب رسیده است، وضعیت آب آشامیدنی به سرعت به تقریبا هر چیزی تقلیل می یابد.


در طراحی پاسخگو، سطح فشار مربوط به استفاده از فضا در دستگاه مشاهده است. سطح بالاتری از فضای مورد استفاده و سپس آنچه که قابل قبول در نظر گرفته می شود، احتمال بیشتری برای یافتن پیام در دستگاه مشاهده شده افزایش می یابد.


زیبایی که واقعا در آب یافت می شود این است که مهم نیست که چطور سعی می کنید آن را از بین ببرید، هر بار که مشاهده می شود، آب به راحتی به عنوان آب شناخته می شود. با طراحی پاسخگو، به دلیل قطعنامه های صفحه نمایش، اندازه سایت ها کاهش می یابد.


مهم این است که بدون توجه به وضوح تصویری که سایت هنوز به راحتی قابل تشخیص است و در مورد اهدافش بحث نکند، مهم نیست.

اعمال ویژگی های آب به طرح های شما


امیدوارم اکنون ایجاد یک وبسایت پاسخگو به مزایای مشاهده دقیقتر آب برسید. اگر به جلو بروید و از یک یا چند بار بالا شروع کنید. احتمالا، چیزی پرش کرد یا فقط از طریق خیلی سریع فرسوده شد.


بعدا یاد می گیرید چطور ویژگی های خاصی از آب را به طراحی پاسخگو بسپارید که به شما اجازه می دهد بیشتر از سایت خود به دست آورید.
فکر مشترک در طراحی پاسخگو این است که شما سایت خود را به صورت متفاوت بر اساس قطعنامه های صفحه نمایش دستگاه سه گانه قدرت (تلفن، قرص، دسکتاپ/نوت بوک) و کار از آنجا طراحی شده است. این ممکن است تا حدودی کار کند، اما هدف از پیگیری یک وب سایت را پاسخگو است.
برای این مورد، وب سایت بهتر است به عنوان قابل انطباق برای قطعنامه های صفحه نمایش ذکر شده است.
آنچه که باید به جای این انجام شود، درک قطعنامه های مختلف و ارائه یک چارچوب، یا ویرایش یک پیش ساخته شده است، تا جایی که نحوه پاسخ آن با اندازه های مختلف صفحه نمایش مطابقت خوبی با طراحی و طرح بندی وب سایت شما دارد. < br>

درک اینکه چقدر نمایشگر شما می تواند

را انتخاب کند
تصور کنید یک سناریو که در آن شما یک بزرگسال و یک کودک جوان دارید، هر دو تشنه هستند و در حال تهیه نوشیدنی برای رفع تشنگی هستند.


آیا بالغ و کودک نوشیدنی مشابهی دارند؟ مطمئنا نه، کودک با چنین اندازه ای غرق می شود و ممکن است از میزان مصرف بیش از اندازه اختصاص داده شود.


با توجه به اینکه چه محتوایی باید باقی بماند و چه باید بگوید، با وضوح صفحه نمایش کوچکتر، این موضوع در مورد چند عامل تعیین کننده است: چه نوع محتوایی سایت شماست، عادتهای خواندن بازدیدکنندگان شما، چه عوارضی برای بازدیدکنندگان شما وجود دارد، چه مناطقی مورد نیاز هستند برای حفظ پیام، و آنچه که بدون توجه به گم شدن است.

تشکیل یک پیوند بین استقلال و انسجام


زیبا ترین چیزی که در مورد آب است این است که هر یک از مولکول های آن کاملا مستقل از یکدیگر هستند، اما هنگامی که با مولکول آب دیگری ترکیب می شود، پیوند منسجم شکل می گیرد.
این پیوند اجازه می دهد تا هر یک به مستقل باقی بماند و بتواند از یکدیگر جدا شود و اجازه می دهد آب بدون آب و هوا بیشتر شود.
این ممکن است یک عمل کلی برای هر وب سایت ساخته شده باشد، اما این کار بسیار مهم است هنگام برخورد با یک پاسخگو.
هدف این است که راهی پیدا کنید که تمام جنبه ها به اندازه کافی مستقل باشند تا بتوانند به تنهایی در قطعنامه های تعیین شده خود بدون هیچ مشکلی کنار بگذارند و زمانی که آن زمان نامیده می شود مانند آن با یکدیگر تعلق دارند.

In نتیجه گیری


حالت پاسخگو از آب بسیار زیبا، شکل، روند و هویت است. با نگاهی دقیق تر به نحوه عمل و پاسخگویی به موقعیت های مختلف، می توانید بینش خوب را در مورد چگونگی بهتر وب سایت پاسخگو به دست آورید.


مهمترین چیزی که از این مقاله دور می شود این است که پاسخگویی همانند سازگاری با قطعنامه های صفحه نمایش خاص نیست. واقعا پاسخگو است در مورد رشد، کاهش، و یا هر چیز دیگری که با ابعاد صفحه نمایش دستگاهی که در حال مشاهده است، تنظیم شود.

src = "0.jpg
مقالات مرتبط