پروتوتایپ قدرت کاغذ

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
پروتوتایپ قدرت کاغذ

هنگام برنامه ریزی ساختار یک وب سایت یا یک برنامه، اغلب با گرفتن ایده هایم بر روی کاغذ در قالب فریم ها شروع می شود. من به سرعت طرح های مختلفی را طرح می کنم تا ببینم کدام فرم مناسب است: آیا باید از طرح دو یا سه ستون استفاده کنم؟ کدام نوع ساختار ناوبری سایت است؟ چگونه میتوان یک نوار جستجو یکپارچه کرد؟
برای کاستن سؤال های اساسی مانند این، هیچ چیز ضرب و شتم یک نمونه اولیه از کاغذ های سریع و کثیف را پر نمی کند. این یک راه عالی برای جلب خلاقیت است و زمانی که یک طرح کار نمی کند همیشه سرگرم کننده است که آن را خرد کرده و بسکتبال اداری را با میله زباله بازی کند.

جعبه ابزار طراح UX
نامحدود دانلود: 500،000 + Wireframe & UX Templates، Kits UI & Assets Design


آیا این به این معنی است که نمونه برداری بر روی کاغذ از استفاده از یک ابزار نرم افزاری برای سیم کشی برتر است؟ هر کدام دارای نقاط قوت خود است که در مراحل مختلف یک پروژه مفید هستند. در مراحل ابتدایی فکری، من روشی مبتنی بر مقاله را به دلایل زیر ترجیح می دهد:


بعدا، پس از برخورد با سوالات طرح اولیه، من ایده های من را بر روی صفحه نمایش و لذت بردن از مزایای استفاده از wireframing دیجیتال:


اگر در بازار برای یک نرم افزار با قابلیتی مناسب هستید، می توانم PowerMockup ، یک toolframeing tool که توسط شرکت ما طراحی شده است. PowerMockup یک افزودنی برای مایکروسافت پاورپوینت است که یک کتابخانه دستی از استنسیل ها را برای سریع طرح بندی یک طرح فراهم می کند.


هنگام طراحی یک برنامه، چه از طریق موبایل یا دسکتاپ، یکی از مهمترین فرایندها، نمونه اولیه برنامه شما است. نمونه اولیه به شما اجازه می دهد تا در صورتی که برنامه شما به درستی کار می کند یا خیر را ببیند و همچنین نقاط ضعف ممکن را در طراحی و کارکرد آن مشاهده کنید.
به عنوان یک توسعه دهنده وب، می خواهید اطمینان حاصل کنید که برنامه یک تجربه UX صاف و فراموش نشدنی را برای کاربران شما فراهم می کند. البته بهترین روش برای انجام این کار، استفاده از یک ابزار نمونه برداری برای تکمیل روند است. بازار این نوع ابزارها کم است. از گران ترین و پیچیده ترین به ارزان ترین و ساده ترین، شما را به طیف گسترده ای از انتخاب برای نیازهای شما.
با این حال، آیا شگفت انگیز نیست اگر شما می توانید یک ابزار نمونه برداری ساده است که هنوز قدرتمند است و در عین حال با یک قیمت مناسب مناسب می باشد؟ این یک رویا واقعی است. اگر این آرزو واقعا با هدف Mockplus تبدیل به یک واقعیت شود چه می کنید؟
Mockplus یک ابزار نمونه اولیه است که به عنوان قدرتمند و پاکیزه تر از سایر ابزارهای نمونه سازی اولیه است که در بازار برای اولین بار بوده است. به عنوان یک تازه وارد، دارای تعدادی از ویژگی های برجسته است که هر کار طراحان وب را یک نسیم می کند. اما قبل از اینکه ما به هر یک از ویژگی های خاص این ابزار غلبه کنیم، ابتدا باید بر ویژگی های دو هسته ای آن - ساده و قدرتمند تمرکز کنیم.


چه کسی ابزار پیچیده ای را می خواهد؟ یک ابزار ساده و ساده موجب صرفه جویی در وقت شما برای آشنا شدن با آن می شود. چنین سادگی Mockplus است - این گزینه بدون کشیدن و رها کردن آن بدون استفاده از کد است. حتی به عنوان یک طراح یا توسعه دهنده که می داند چگونه کد را می دهد، این ویژگی ها شما را از نگرانی در مورد کدهای جاسوسی و صرفنظر از هر خط یک به یک صرفه جویی خواهد کرد. کد:


با گزینه کشیدن و رها کردن، آسان است که ببینید کدام یک از اجزاء می رود. علاوه بر این، این گزینه به شما امکان می دهد صفحات پیوند داده و سازه های تعاملی را به راحتی بسازید. این بدان معنی است که حتی یک تازه کار میتواند یک نمونه اولیه را با آموزش کم یا بدون آموزش ایجاد کند.


تقریبا غیرممکن است که فکر کنید چطور ساده می تواند قدرتمند باشد. با این حال، توسعه دهندگان Mockplus قادر به انجام این دو ویژگی با هم هستند. از لحاظ قدرت، Mockplus یک ابزار همه جانبه است که به شما امکان می دهد تا نه تنها برنامه های موبایل بلکه برنامه های وب و دسکتاپ را نیز ایجاد کنید. این همچنین به شما اجازه می دهد تا پول خود را صرفه جویی کنید زیرا شما مجبور نیستید از هر وسیله دیگری برای دستیابی به هر هدف استفاده کنید.

ویژگی های خاص Mockplus


پس از بررسی ویژگیهای عمومی، بیایید به هر ویژگی نزدیک نگاه کنیم تا ببینید چه چیزی Mockplus می تواند و نمی تواند ارائه دهد:


200 اجزای ساخته شده از پیش ساخته، به شما امکان می دهد که نمونه اولیه خود را به طور موثر و سریع تر بسازید. همچنین دارای بیش از 400 آیکون است که بیش از اندازه به اندازه کافی برای ایجاد نمونه اولیه پویا و چابک هستند. با تمام این اجزای فراوان، تیم پشت Mockplus قصد دارد تا بیشتر اضافه کند.
اگر شما با استفاده از دستکاری نمونه اولیه خود راحت تر هستید، Mockplus دارای ویژگی Sketch Style است که به شما اجازه می دهد تا دستکاری کنید. قطعات کشیده شده. آن را کنترل و حفظ تمام خطوط به عنوان آنها را رسم نگه داشتن کیفیت طرح هر یک از اجزای.
برای ایجاد یک صفحه برنامه چقدر سخت است؟ Mockplus باعث می شود که شما برای ایجاد یک صفحه برنامه از طریق TopBar + List + BottomBar و تنظیمات قابل تنظیم جدید سازگار شوید. ویژگی TopBar + List + BottomBar همچنین شما می توانید هر جزء را بعنوان نشانه گذاری یا اضافه کردن نشانه گذاری به نمونه اولیه خود قرار دهید.
Mockplus همکاری تیم را بسیار ساده تر می کند. یک ویژگی برجسته در این زمینه ویژگی گروهی است که به شما اجازه می دهد که نمونه اولیه خود را حتی بدون کابل USB یا انتشارات از راه دور به اشتراک بگذارید. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که ذخیره کنید و آن را از تلفن همراه خود به تلفن همراه خود یا مشتریان خود ارسال کنید. Voila! آنها قادر خواهند بود فورا آن را مشاهده کنند. یکی دیگر از ویژگی هایی که سهولت و همکاری آسان را تشویق می کند، گزینه صادراتی ساده شده Mockplus است که به شما اجازه می دهد طراحی خود را به راحتی به HTML یا تصاویر.


ویژگی گروه به شما امکان می دهد تا چند مولفه را با هم ترکیب کرده و آنها را در یک جزء متحد و سفارشی قرار دهید. اگر می خواهید هر جزء را دوباره جدا کنید، این ویژگی به شما اجازه می دهد که آنها را ویرایش و گروه بندی کنید. علاوه بر این، صفحه دسترسی آسان و کتابخانه های جزء، بهره وری شما را افزایش می دهد.


اگر شما هنوز سوالی دارید یا مشکلی با Mockplus دارید، به بخش بسیار مفید و جامع کمک می کند که به شما یک چگونه به استفاده بیشتر از ویژگی های Mockplus. آموزش ها یا در فرمت های ویدئویی یا متن هستند.


برخی از موضوعات مورد بحث در این آموزش ها شامل استفاده از میانبر برای اضافه کردن اجزای سازنده، ایجاد صفحات تعاملی با تنظیم پیوندها، ایجاد یک صفحه طولانی برای یک برنامه تلفن همراه و بسیاری دیگر است.


برای توسعه برنامه های تلفن همراه، Mockplus با استفاده از اسکن کردن کد QR پیش نمایش بر روی گوشی های تلفن همراه را پشتیبانی می کند. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا تجربه کاربر واقعی طراحی برنامه خود را بررسی کنید.


علاوه بر ویژگی های ذکر شده، Mockplus همچنین ویژگی پشتیبان گیری خودکار را دارد. همانطور که از نام آن پیداست، این امکان را به شما می دهد که پروژه خود را به صورت خودکار ذخیره کنید و بدون هیچ زحمتی صرفه جویی در هر مرحله یا مرحله پروژه خود را نجات دهید. Mockplus همچنین به شما امکان می دهد داده ها را بین پروژه ها کپی کنید. این موجب صرفه جویی در وقت شما و نگرانی از نیاز به صبر کردن تا زمانی که همه چیز به پایان برسد.

چرا Mockplus را انتخاب کنید؟


برای یک تازه وارد، Mockplus ابزارهای دیگری را برای استفاده از پول نقد خود با ویژگی های خود که باعث افزایش بهره وری، سرعت، کارایی آگهی و بدون پیچیدگی می شود، فراهم می کند. با این حال، آب واقعی را می توان در پویایی ابزار پیدا کرد. گذشته از تعداد زیادی از اجزای موجود در ابزار، کتابخانه هنوز هم در حال گسترش است و در حال رشد است. به زودی نسخه جدید 2.1 با دو برابر قدرت به عنوان اصلی منتشر خواهد شد. با استفاده از این نسخه جدید، انتظار می رود افزایش قابلیت های تعاملات مانند پنجره ها، تصاویر کشویی، تعویض زمینه، رابط نورد و بیشتر.
Mockplus تمام این ویژگی های پویا را با هزینه ای مناسب ارائه می دهد. در واقع، در مقایسه با دیگر ابزارهای مدل سازی در بازار، Mockplus از لحاظ ویژگی ها و قابلیت ها ارزان تر است. چنین ویژگی هایی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​که بودجه محدودی دارند، اما ابزار طراحی دسکتاپ پویا را برای توسعه سریع طراحی می کنند.


تیم، Jongde Software LLC، که Mockplus را توسعه می دهد، واقعا یک شرکت راه اندازی طلوع آفتاب است که تمام توجه و علاقه ی شما را مورد توجه قرار می دهد. آنها موفقیت بزرگی در سرزمین اصلی چین ایجاد کرده اند و از تمامی کاربران چینی خود به طور گسترده ای ستایش می کنند. با این حال، این کافی نیست. در حال حاضر در جامعه بین المللی، آنها اعتماد به نفس را برای پذیرش کاربران بین المللی دارند. ما عمیقا بر این باوریم که آنها زودتر یا بعدا جای خود را خواهند یافت.

سعی کنید Mockplus Now


اکنون نسخه آزمایشی Mockplus را دانلود کنید و ویژگی های ساده و قدرتمند ابزار را تجربه کنید. نسخه آزمایشی به شما امکان می دهد از ابزار All-in-One استفاده کنید و شروع به ایجاد نمونه های تلفن همراه، وب و دسکتاپ کنید. <

Conception


آنجا وجود دارد ما شما را با گزینه های متعدد در نمونه سازی و ارائه نمونه اولیه و نحوه شروع به شما معرفی کرده ایم. چگونه شروع به ساختن طرح خود میکنید؟ آیا طرح شما را طرح کرده اید یا از نوعی نرم افزاری که در این مقاله نیست استفاده می کنید؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما در بخش نظرات است.

src = "0.jpg
مقالات مرتبط