نحوه شروع کار حرفه ای در طراحی وب

2018/09/16
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
نحوه شروع کار حرفه ای در طراحی وب

آیا تا کنون فکر کرده اید چگونه کار طراح وب خود را آغاز کنید؟ خوب، من مطمئن هستم که شما انجام دادید همانطور که می دانیم، وقتی شروع کردیم، انجام دادیم. ما سوالات زیادی داشتیم. از کجا شروع به یادگیری و جایی که برای پیدا کردن شغل؟ به همین دلیل است که این مقاله ایجاد شد. ما قصد داریم این سوالات را بازبینی کنیم.
شاید بعضی از شما به دنبال یک حرفه جدید هستید و نمیدانید که چگونه شروع به تحصیل یا کسب دانش کنید. به همین دلیل ما اینجا هستیم به جدول محتویات بروید و به علاقه خود بروید.

جعبه ابزار طراح وب شما
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، آیکون مجموعه، تم و طراحی دارایی هافهرست مطالب:
قبل از شروع، باید اصول طراحی وب را بیاموزید. به طوری که شما می توانید چیزی به مشتریان بالقوه خود را ارائه دهد. به این ترتیب این بخش به طور خلاصه پوشش می یابد.


آیا میخواهید HTML و CSS را یاد بگیرید تا تبدیل به یک طراح وب بزرگ یا توسعهدهنده وب شود؟


نه، این یک روش یادگیری بسیار خسته کننده، بی اثر و وقت گیر است! ما یک ابزار بهتر برای شما داریم، چیزی که باعث می شود تا شما همزمان یادگیری HTML، CSS و حتی PHP را داشته باشید، زمان یادگیری خود را کاهش دهید!
این مقاله به دو سوال پاسخ میدهد:


تصور کنید این سناریو: شما فقط در کشوری که هرگز به آن نرسیده اید وارد نشده اید و همه چیز برای شما آشفته است. شما نمی دانید کجا نزدیکترین کافی شاپ است، جایی که نزدیکترین قطار است یا چه برنامه ای دارد، حتما، هنوز دوست ندارید!


شما یک مزیت دارید شما زبان خود را میگویید.


و این یک چیز فوق العاده است، زیرا شما فقط می توانید از مردم درخواست کنید.


اکنون سوال این است: آیا شما از افراد مناسب درخواست می کنید؟


دانستن اینکه چه کسی باید بپرسد، کارها را سرعت می دهد. این جایی است که وارد می شویم ما 1WD را در نظر بگیرید، محلی که این کشور جدید شما است. ما برای مدت زمان زیادی در اینجا هستیم و ما می دانیم مکان هایی که می توانید بروید، میانبرهایی را انتخاب کنید، مکان های امن و خطرناک و چیزهای زیادی را به وجود آورید برای شما مفید است.


من این تقارن را به پایان می رسانم، چون مطمئن هستم که شما این اتصال را قبلا انجام داده اید.


بنابراین، چه کاری می توانید با مجموعه مهارت فعلی خود انجام دهید؟


تا کنون فکر کرده اید که چگونه طراحان وب مستقل (از جمله هوشمند مبتدیان) موفق به گرفتن پروژه های بزرگ در تمام طول زمان، و یا هرگز از پروژه های به کار بر روی؟ حتی میانگین وب طراح وب یا توسعه دهنده وب صدها دلار برای هر پروژه یا چندین هزار دلار در ماه می پردازد. چگونه در مورد شما؟


اگر فکر می کنید "خوب، چطور می توانم همین کار را انجام دهم؟" سپس شما از این سوال درست می پرسید!
خوب، می بینید، ما با افراد فوق العاده تمرکز کرده ایم که تمرکز بر وردپرس هستند - و ذهن شما، آنها بدون هیچ دلیلی موفق نشدند!


بنابراین، اگر از ما بپرسید چگونه می توانید همین کار را انجام دهید، پاسخ این است: WordPress!

یادگیری HTML با چه چیزی دقیقا چیست؟


وردپرس.


به یاد داشته باشید، همیشه به یاد داشته باشید که در مورد شما نیست، بلکه مشتری شماست. همه چیز باید اطراف مشتری شما باشد. حتی در اولین مرحله خود، از آنها بپرسید یا آنها را در مورد مزایایی که از استفاده از خدمات شما به دست می آورند، بپرسید، صادق باشید و دقیق باشید. شما ماه و آنها، زمین است.


قبل از پاسخ دادن به این که چرا باید بر روی وردپرس تمرکز کنید، ابتدا بگذارید نقاط که مشتریان بالقوه را برای سرویس شما می برند قرار دهید:
وردپرس برای Unordained، یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نرم افزاری است که برای افرادی که غیر فنی هستند برای مدیریت محتوای مانند متن، تصاویر، فیلم، موسیقی، رسانه های اجتماعی و تقریبا هر جنبه ای از یک وب سایت بدون لمس یک خط کد، آسان می باشد. در حالی که CMS هایی هستند که به طور خاص برای توسعه دهندگان وب طراحی شده اند، وردپرس یکی از CMS های کاربر پسند است و در درجه اول برای وبلاگ نویسی ساخته شده است.


با وردپرس شما به راحتی می توانید blogposts ایجاد کنید. بیش از ده سال پیش مردم با ویرایش HTML وب سایت خود و یا حتی اضافه کردن فایل های HTML دیگر وبلاگ نوشتند. با وردپرس این مشکلات در حال حذف شدن هستند، زیرا آنها به صورت خودکار برای شما انجام می شوند؛ همه چیزهایی که باید انجام دهید، محتوای شماست.

ویژگی های وردپرس


یادگیری آسان است، آن را به طور مداوم در حال رشد، و اعداد بالا را تکرار کنید - در حال حاضر به روش های مختلف. سپس مزایای استفاده از وردپرس را شامل می شود، مانند بسیاری از وب سایت های خبری معتبر که اکنون استفاده می کنند، بسیاری از وبسایت ها تغییراتی را در وردپرس و غیره انجام داده اند.


یک برآورد از 70،000،000 (بله، میلیون ها) وبلاگهای وردپرس وجود دارد که معادل 20٪ از تمام وب سایت های اینترنتی است.


از ماه مه 2012 تاکنون 123،510 مشاغل وردپرس نوشته شده توسط طراحان وردپرس در Elance .com و روند نشان دهنده تقاضای مداوم است.


در انجمن های وردپرس.org تا کنون 385،000 عنوان وجود دارد و هزاران نفر به آن اضافه شده است. لازم به ذکر است که این فقط یک دسته است. این تعداد افرادی هستند که به طور فعال به وب سایت های وردپرس کمک می کنند.

چگونه وردپرس شما را بهتر می کند


به عنوان یادگیرنده


اگر به چیزهای جدید مربوط به طراحی وب مربوط هستید، نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم شروع کنید! همه ما از شما خواسته می شود این است که شما در واقع زمان خود را کنار بگذارید و از طریق مواد ما بروید. یک هفته آن را بگذارید و شما جهان را با فتوشاپ، HTML و CSS تکان دهید. سه روز دیگر اضافه کنید و آن را با پی اچ پی روبرو خواهید کرد و به زودی شما در راه تبدیل شدن به یک طراح وب یا توسعهدهنده وب خواهید بود. این کار می کند، ما می دانیم، زیرا خوانندگان و اعضاء ما را به ما نشان می دهند که برنامه برای آنها کار خوبی است!
خوب ... نمی توانستم صبر کنم تا به خانه بروم و این را بفرستم اولین چک 600 تومن را برای اولین بار چک کردم (قسمت 1 از 2) برای یک سایت و از استفاده از مراحل SIMPLE در bootcamp بود !!!! بویا من فکر می کنم این پروژه ساده ای است که به نوبه خود به دور از انتظار می رود و من نمی توانم صبر کنم تا مشتری به دوستان و مشتریان خود بگوید که من چگونه کار می کنم. همه چیز را پست کنید. با تشکر دوباره.


- لئون کلینچ


به عنوان طراح وب


فقط نگاهی به اعداد بالا نگاه کنید و فکر کنید، "چند نفر از آنها یک طراحی مجدد خواهند داشت؟ یا چند نفر از افراد جدید در جستجوی تم های جدید وردپرس برای استفاده هستند؟ هزاران نفر از مردم هر دو قدیمی و جدید به وبلاگ نویسی وردپرس به دنبال موضوعاتی هستند که می توانند از آنها استفاده کنند، به صورت رایگان یا حق بیمه باشند. و هر روز صدها، اگر نه هزاران طرح های جدید وجود دارد ... و متاسفانه نه همه آنها عالی هستند!
بنابراین، وجود دارد که شما بروید، میلیون ها وبلاگ نویسان به دنبال برای تم وردپرس که وب سایت خود را کاملا مناسب. میلیونها نفر از مردم به دنبال یک طراحی سفارشی است که فقط برای نام تجاری خود را ساخته شده است - نیاز من بیشتر بگو
تگهای

؟
به عنوان یک توسعهدهنده وب


توسعه دهندگان وب بدنام بدنام هستند. آنها هر فرصتی را می خورند و خیلی زود WordPress را کشف کردند. بسیاری از آنها با طراحان وب (طرح های طراحان، طراحان توسعه یافته) همکاری می کنند و چندین هزار دلار ماهانه به دست می آورند، حتی حتی روزانه. اما کسانی هستند که به سادگی کارهای "پچ کردن" را انجام میدهند، مشکلات کوچک و کوچک را در اینجا و آنجا یا اضافه کردن ویژگیهای جدید برای کاربران وردپرس وجود دارد. چرا ما توصیه میکنیم وردپرس؟
تصور کنید این است: بیش از 70 میلیون وب سایت وردپرس وجود دارد (واقعیت)، که 20 درصد از همه وب سایت ها در اینترنت را تشکیل می دهد (واقعیت دیگری)، و سپس شما یک طراح وب یا توسعه دهنده وب هستید که به دنبال پول اضافی هستید. و با این حال بسیاری از مردم هنوز فکر می کنند و می گویند که وردپرس فقط برای وبلاگ هاست و این یک بازار ارزان قیمت است تا بتوانید به آن بپردازید.
من الان به شما میگویم، وردپرس میتواند شما را به ثروت هدایت کند. این که آیا شما طراحی یا توسعه یک تجارت الکترونیک، شرکتی، شخصی و یا فقط یک وب سایت رسمی ساده دارید، وردپرس میتواند تمام موارد را مدیریت کند.


وردپرس مدتهاست فقط یک پلت فرم وبلاگنویسی متوقف شده است. وردپرس تکامل یافته است و فقط در مورد هر چیزی که میخواهید بر روی آن بگذارد. این چارچوبی است که می توانید آن را طراحی و توسعه کنید.


جوملا؟ آیا ما هنوز در 90 سالگی هستیم؟


آماده برای پریدن اما شما نمی دانید در کجا شروع کنید ؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم، ما بهترین مطالب را که در 1stWebDesigner منتشر شده است، جمع آوری کرده ایم. یادگیری همه چیز از ابتدا تا ساخت وب سایت های وردپرس. و حتی برخی از تمرین های کسب و کار خود را به صورت رایگان انجام می دهیم!

سوء تفاهم های متداول


وردپرس اغلب به وبلاگ نویسی مربوط می شود و به درستی به این دلیل که برای وبلاگ نویسی ساخته شده است. اما تنها چند ماه طول کشید تا مردم متوجه شدند که می تواند بیشتر از آنچه که در ابتدا برای آن بود، انجام شود. در حال حاضر، وردپرس می تواند برای ایجاد سایت های تجارت الکترونیک و سایر اشکال وب سایت ها، نه فقط برای وبلاگ نویسی استفاده شود. و مدیریت بسیار آسان تر است.


باز هم، وردپرس فقط برای وبلاگ نویسی نیست.


اما شاید من اشتباه بودم، شاید همگی سردرگمی نیست، اما مردم هنوز آن را نمی دانند. هدف من برای این مقاله این است که مردم زیبایی وردپرس را درک کنند، آنچه واقعا و چه چیزی می تواند انجام دهد.
درست است، استفاده از وردپرس در حال حاضر عمدتا برای وب سایت های وبلاگ نویسی، اخبار و سرگرمی است، اما در طول سال ها بسیاری از شرکت های بزرگ به عنوان یک راه حل برای حضور آنلاین خود به وردپرس تبدیل شده اند.

چه وردپرس می تواند ایجاد کند


خوب، واضح است، این نیست؟ وبلاگ های زیادی در نیش های مختلف وجود دارد: طراحی وب، سرگرمی، اخبار و وبلاگ شخصی. میلیون ها نفر از وردپرس به دلیل انعطاف پذیری، مقیاس پذیری و سادگی آن را از طریق سایر سیستم های مدیریت محتوا انتخاب می کنند.


وبلاگ NFL


NFL-Blog


دیوانه، درست است؟ شما چطور می توانید این کار را انجام دهید؟ خوب، همانطور که قبلا ذکر کردم، می توانید سایت های وردپرس را به آنچه که می خواهید تغییر دهید، بسته به تم ها و افزونه هایی که استفاده می کنید. شما می توانید یک سایت جامع را ایجاد کنید که در آن افرادی که از همان منافع فقط با هم درگیر می شوند و ساعت های بی شماری را در مورد مسائل بحث می کنند، یا


OOiZit
با وردپرس، شما حتی می توانید یک گالری عکس برای عکاسان و هنرمندان ایجاد کنید.
تم کامل برای این Photocrati است. این یک تم تخصصی برای نمایش آثار هنری است. البته شما می توانید تم خود را با پلاگین ها و برخی از هک ها سفارشی کنید.


وردپرس-عکاسی -theme


با پلاگین ها و تم های مناسب می توانید وب سایت عضویت خود را برای فروش محتوای حق بیمه یا فقط برای یک وب سایت گروهی ایجاد کنید. دیدن؟ این فقط برای وبلاگ ها نیست!


در اینجا یک مثال است:


GigaOM Pro


عضویت در سایت wordpress


ارائه دهنده خدمات برای این نوع از وب سایت وردپرس وجود دارد، و یکی از چیزهایی که ما می توانیم توصیه کنیم LabVidz است. فقط چند دقیقه می توانید مشتری خود را به عضویت سایت خود اضافه کنید، از موضوعات تا مدیریت لایحه کامل شده است.


شغل یهودیان نیویورک
شما حتی می توانید وردپرس را به یک فروشگاه آنلاین کاملا کاربردی مانند eBay یا آمازون تبدیل کنید.


Best Buy Mobile
یک صفحه فرود یک صفحه وب است که هدف آن جذب بازدیدکنندگان است و در نهایت آنها را به عمل هدایت می کند. این ابزار بازاریابی است که بسیاری از مردم برای ایجاد علاقه به محصولات و خدمات خود قبل از اینکه به طور کامل کسب و کار خود را شروع کنند استفاده می کنند.


راه اندازی اثر برنامه


تم کامل و 100٪ قابل تنظیم، تم وردپرس، اثر راه اندازی است که به طور خاص برای صفحات فرود است. صفحه آزمایشی خود را بررسی کنید تا خودتان را از اینکه چه وردپرس می توانید انجام دهید را بیاموزید.
وردپرس فرود -page

یادگیری وردپرس به صورت رایگان و کارشناس!


هنگامی که به برنامه نویسی می آید، وردپرس احتمالا ساده ترین سیستم مدیریت محتوا است که می توانید آن را توسعه دهید. طراحی عاقلانه شما مشکلی نخواهید داشت چون اغلب فقط تبدیل HTML/CSS از قالب PSD خواهد بود. گفته می شود اگر شما دانش خوبی از HTML و CSS داشته باشید می توانید به راحتی تغییرات را از طریق داشبورد وردپرس بدون دسترسی به هر مشتری یا سرور وب خودتان انجام دهید. همه چیز در یک مکان است اگر میخواهید ویژگیهای بیشتری اضافه کنید، فقط باید یادگیری جاوا اسکریپت (که بسیار ساده است) و PHP را یاد بگیرید (اگر می خواهید ویژگیهای اصلی خود را به وب سایت خود اضافه کنید.


در کل، شما می توانید در عرض یک هفته یادگیری HTML/CSS را شروع کنید و به طور مستقیم با WordPress کار کنید.


اما به WordPress بروید، مخصوصا وقتی که هنوز نمی دانید چگونه HTML و CSS را کپی کنید، اما اصول اولیه انجام خواهد شد!
در اینجا برخی از آموزش های مهم که شما نیاز دارید به سختی مطالعه کنید.


پس از آماده شدن برای رفتن به وردپرس، این فیلم ها را بررسی کنید.


اما حقیقت این است که شما فقط می توانید 10 دقیقه خواندن در مورد کد های HTML را صرف کنید و HTML را به تسلط بر زبان یاد ندهید، سپس به وردپرس بروید تا خودتان را به آنچه که می توانید انجام دهید، برسانید. به نظر می رسد به چالش کشیدن؟ بله!


در واقع، جیمز ریچمن را و من به دست HTML، CSS، PHP و این راه! ما فقط خودمان را با تگ های HTML معمول آشنا و مستقیم به ویرایش تم های وردپرس شروع به پریدن کرد، آنها را به اراده ما خم!
تگهای


آیا می توانید این کار را انجام دهید؟
من شرط می بندم شما می توانید! در زیر دو آموزش تصویری است که دقیقا با آن برخورد می کند!


بنابراین، HTML را با WordPress یاد بگیرید!


1WDnotes.com مرحله طراحی سایت قسمت 1