دانلود نامحدود ابزار گرافیکی از Envato فقط با 29 دلار

2018/10/04
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
دانلود نامحدود  ابزار گرافیکی از Envato فقط با 29 دلار

 به عنوان یک طراح، داشتن دسترسی به ابزار های گرافیکی و طراحی با کیفیت بالا، کار شما را ساده تر می کند. اما بسیاری از خدمات ارایه شده شرکت ها و سایت ها محدود به تعداد مشخصی دانلود فایل در ماه هستند. این بدان معنی است که شما باید مراقب دانلود هایتان باشید . این بدان معنی است که شما باید دقیقا در مورد آنچه که انتخاب می کنید برای دانلود دقت داشته باشید. اگر تصمیم به استفاده از یک فایل   ندارید، بهتر است آن را دانلود نکنید. 

اما Envato Elements متفاوت است. اشتراک ماهانه با دسترسی نامحدود به  منابع طراحی برجسته . بدون هیچ محدودیتی دسترسی داشته باشید.

 منابع موجود


مهم نیست که روی چه پروژه ای کار میکنید، Envato Elements دارای یک کتابخانه ای از منابع  فراوان برای شماست:  مجموعه ای از پس زمینه ها، بافت ها، الگوهای،  تصاویر برداری، آیکون ها، اشیاء و تصاویر را کشف می کنید.  با استفاده از فایل ها و ابزار برای برنامه های کاربردی مانند Adobe Photoshop، Adobe Illustrator و Sketch، کار طراحی گرافیک خود را به سطح بعدی برسانید.

 تایپوگرافی خود را با صدها فونت برای هر سبک و نیازمندی تقویت کنید. 


قالبهای پرطرفدار برای پروژه های چاپی، طراحی  جعبه محصول، آرم ها، کیت UX/UI، وب سایت و موارد دیگر را دریافت کنید.  تم هایی برای پروژه های مختلف وب و CMS وجود دارد. قالب های برای وب سایت های کامل، پنل های مدیریتی، تم ایمیل های خبری و صفحات فرود وجود دارد. شما همچنین می توانید از تم های با کیفیت بالا برای بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید.


همچنین تقریبا 4،000 مدل سه بعدی در Envato Elements   وجود دارد.

عضویت در Envato Elements 


با دسترسی نامحدود به هزاران منبع طراحی عالی، Envato Elements واقعا یک سکوی مستحکم برای پروژه شماست. دیگر نیازی نیست که برای دانلود ابزار و عناصر با کیفیت پایین هزینه و وقت صرف کنید. با Envato شما می توانید آنچه می خواهید در هر زمان دسترسی داشته باشید. ثبت نام 

مقالات مرتبط