بهترین طراحی Chatbots در برنامه های موبایل

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
بهترین طراحی Chatbots در برنامه های موبایل

 Chatbots یک مفهوم است که برای مدتی در مطرح بوده است، اما به تازگی به عنوان یک فرصت است که شما نمی خواهید در طراحی برنامه تلفن همراه آن را از دست دهید. 


با پیشرفت در علم کامپیوتر و یادگیری ماشین، فرصت های توسعه chatbots اکنون ظاهرا بی پایان است. همانطور که توسعه دهندگان و کسب و کارها اکنون می دانند که چگونه می توانند مزایا را برای محصول یا پشتیبانی اعمال کنند.


در این مقاله ما قصد داریم برخی از بهترین پیاده سازی های chatbots را در طراحی برنامه موبایل بررسی کنیم، نگاهی به مشکلات و تجزیه و تحلیل طراحی  آنها بسیار موثر است.

طراحی مفهومیRay-Ban 


این طراحی مفهومی یک نمونه عالی برای شروع کار است. این نمونه بر چت با جملات زندگی روزمره ما تأکید دارد. امکانات این طرح مفهومی با مثال های جالب هیجان انگیز است. از پیاده سازی  مبتنی بر کارت  بسیار موثر است و همچنین واقعیت افزوده طراحی شده بسیار ساده و آسان است .
 طراحی وب سایت چت چت الهام بخش برنامه وب Ray-Ban Concept


این طراحی مفهومی خاص نشان می دهد که چگونه چنین طراحی را می توان با یک برنامه مانند مسنجر یکپارچه کرد. خوب همانطور که ما می بینید شروع پر شتابی است، برنامه های کاربردی مانند این می توانند  تجربه خرده فروشی آنلاین را بهبود و جایگزین شوند. 

پیام رزرو


 پیاده سازی chatbots در برنامه تلفن همراه  برای شروع می تواند  یک جدول  پیام رزرو و پیش فرض باشد که صرفا با مشخص کردن جزئیات  یک سطر را برگرداند. مثال بسیار ساده و واقع گرایانه، مدل پیام رزرو  است که به شدت بر نظم و محتوای پیام شما به منظور ایجاد نتیجه مطلوب متکی است.


 طراحی وب سایت چت چت الهام بخش برنامه وب Ray-Ban Concept  

آوا

آوا یک نمونه  ربات چت است که طراحی شده است.  یک طراحی رسمی ، به جای استفاده از صفحه کلید با دکمه های پویا، Ava جایگزین   شده است. و  اجازه می دهد تا تجربه کاربری سریع تر شود، البته ترفندی است که کمک می کند  تا  محدودیت های chatbot را مخفی کند.

 طراحی وب سایت چت چت الهام بخش برنامه وب Ray-Ban Concept  


Duolingo

Duolingo  مثال دیگر از برنامه های چت منحصر به فرد و هیجان انگیز که می تواند مشکلات را حل کند. در Duolingo، قابلیت Chatbot اجازه می دهد تا تعامل و گفتگو به منظور بهبود تجربه یادگیری زبان موثر باشد. در این طرح، از محتوای چند رسانه ای زیادی برای ایجاد پیام های متنی بر چت استفاده شده است.

 طراحی وب سایت چت چت الهام بخش برنامه وب Ray-Ban Concept
مقالات مرتبط