ابزار برای افزایش زمان بارگذاری صفحه

2018/09/21
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. برای بهبود کارایی با ویرایش محتوا به نام خود مگ بوت را یاری رسانید.
ابزار برای افزایش زمان بارگذاری صفحه

در زیر برخی از ابزارهای فوق ذکر شده است که می توانند به شما در دستیابی به سرعت بارگذاری بهتر وب سایت و برخی منابع اضافی برای خواندن بیشتر در مورد این موضوع کمک کنند. بنابراین اجازه می دهد تا کار کنید.

جعبه ابزار طراح وب شما
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی


این یکی به طور عمده مانند یک اعتبار سنج عمل می کند، اما به شما در مورد هر یک از خطاهای شما بیشتر می گوید. هرچند یک خطای چندگانه دارد، 1stwebdesigner.com زمان بارگذاری کلی 1.88 ثانیه را بدست آورد، که طبق استانداردها بسیار خوب است و می گوید که صفحه باید حداکثر چهار ثانیه بارگذاری شود.آزمایش بارگذاری سایت برای شما شگفتی نخواهد کرد، اما به شما کمک خواهد کرد که از خطاهای کوچکی که در مورد آنها فکر نکرده اید خلاص شوید. همچنین به شما در پیدا کردن خطا در مورد فایل های آپلود شده، اندازه وب سایت ها و اشیاء کل برای بارگیری، نه تنها اشتباهات CSS و جاوا اسکریپت را که در هنگام کد گذاری انجام داده اید پیدا می کنید. توجه داشته باشید که این یک برنامه نیست که به طور خودکار خطاها را حذف کند - شما باید این کار را خودتان انجام دهید.


اگر شما یک توسعهدهنده جاوا اسکریپت هستید یا میخواهید از کد جاوااسکریپت در صفحه وب خود استفاده کنید، Packer چیزی است که شما نیاز دارید. این کد برای شما ایجاد نمی کند، اما آن را فشرده می کند. این ابزار بسیار سریع و بسیار کار می کند. شما فقط باید کد اصلی خود را در قسمت بالا کپی کنید و سپس بر روی "Pack" کلیک کنید. در عرض چند ثانیه شما کد جدید را دریافت خواهید کرد (که اساسا همانند اصل اصلی است)، اما در حالت دیگر. کد فشرده خطاهای تولید نخواهد کرد و همانطور که همه می دانید، کد کمتر اندازه کمتر و در نتیجه زمان بارگذاری سریعتر است.


SquishIt یک علامت تجاری GitHub است و به شما کمک زیادی می کند. هنگامی که هر دو CSS و جاوا اسکریپت را در وبسایت خود دارید (تقریبا اکثر زمانی که شما کد گذاری می کنید)، این ابزار هر دو آنها را به یک فایل بسته بندی می کند و تعداد فایل هایی را که نیاز به بارگذاری دارند کوچکتر می کند. اگر چه این ابزار ممکن است با توجه به رابط کاربری ضعیف دشوار باشد، هنگامی که شما با آن بازی می کنید، یک بار یا دو بار آن را خواهید دید که در واقع می تواند مفید باشد.
SquishIt می تواند به لطف بسیار بیشتر از گروه گوگل و انجمن بحث آن ویژگی کمک کند. شما می توانید در مورد راه بیش از CSS و جاوااسکریپت صحبت کنید، از مشاوره و نظرات بپرسید و سپس به طور درست کد کنید.


این یک برنامه PHP5 است که شما را با CSS و جاوا اسکریپت شما کمک می کند. چه کاری انجام می دهد این است که آن را چندین فایل CSS و جاوا اسکریپت را حذف می کند و فضای سفید و نظرات را حذف می کند و آنها را با رمزگذاری gzip و سرصفحه های پنهان بهینه در سمت سرور صادر می کند.


اساسا، اگر شما 5 فایل جاوا اسکریپت داشته باشید، همه آنها بعد از استفاده از Minify تبدیل می شوند. این برنامه برای استفاده آسان است، درخواست HTTP را حذف می کند و 70٪ پهنای باند CSS/JavaScript را کاهش می دهد.


برنامه در پروژه های دیگر نیز یکپارچه شده است. اگر شما وردپرس، دو پلاگین ها که لذت بردن از ویژگی های مشابه وجود دارد: با WP کوچک کردن و با W3 Total Cache از را.


Minifier جاوا اسکریپت به اندازه Minify کار می کند، فقط چندین فایل را با هم ترکیب نمی کند. تنها کاری که می کند این است که فضای سفید و نظرات را از یک صفحه جاوااسکریپت حذف می کند. وب سایت رسمی این ابزار می گوید این برنامه به کاهش حجم پرونده ها کمک می کند و یک سبک برنامه نویسی ظریف تر را تشویق می کند. Minix جاوا اسکریپت هیچ چیز دیگری را در کد شما اصلاح نمی کند و آن را خراب نخواهد کرد، به طوری که اسکریپت به درستی اجرا می شود.


ابزار گوگل یکی دیگر از مواردی است که اساسا کد شما را پاک می کند تا زمان بارگذاری سریع تر اجازه دهد. با این حال، این ابزار درست کار می کند و خطاهای برنامه نویسی معمول را در جاوا اسکریپت مرتفع می کند.
کامپایلر شامل یک کتابخانه جاوا اسکریپت بزرگ است، در چندین مرورگر و رایانه، یک چک کننده سبک و fixer و یک بهینه ساز JS مورد آزمایش قرار گرفته است. ابزار گوگل بسیار قدرتمند است و به طور کامل کار می کند، هر یک از صفحات جاوا اسکریپت خود را مرتب می کند تا زمانی که هیچ کاری دیگر انجام نشود.اگرچه یاهو اخیرا افتاده است، شبکه توسعه دهنده آنها هنوز هم کار خوبی را انجام می دهد. YUI Compressor یکی از محصولات خود است که، همانطور که می دانید، فایل های خود را سریع و ایمن فشرده می کند. YUI هر دو با CSS و جاوا اسکریپت کار می کند و خود را بهتر از رقبا مانند Packer یا JSMin (ارائه شده در بالا) اعلام می کند. هدف از این نرم افزار حفظ کیفیت کد است و تنها تغییر آنچه که به درستی کار نمی کند.


با استفاده از ابزار یاهو، لیستی از کمپرسورهای CSS/جاوااسکریپت را خاتمه می دهیم که به سرعت بارگذاری صفحات شما کمک می کند. بسیاری از آنها بسیار آسان برای استفاده هستند و حتی شما مجبور نیستید زمان زیادی را برای بهینه سازی صفحه خود صرف کنید، اما قبل از آپلود نسخه نهایی سایت، آن را انجام دهید. فراموش نکنید که زمان بارگذاری برای شما و بازدیدکنندگان بسیار مهم است و قادر به نگهداری از استانداردهای بالا نمی تواند به شما کمک زیادی کند. بنابراین شما باید هر یک از این ابزار را امتحان کنید و ببینید کدام یک از آنها برای شما بهتر است. src = "18.jpg
مقالات مرتبط