آیا شما مشکل پیدا کردن فونت مناسب دارید؟

2018/10/09
این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
آیا شما مشکل پیدا کردن فونت مناسب دارید؟
 همیشه دسترسی به چندین فونت مختلف وجود دارد. پیدا کردن یک از مواردی که می خواهید در پروژه خود استفاده کنید، می تواند زمان گیر باشد.. به عنوان یک طراح وب مشغول، شما به احتمال زیاد بسیاری کار دارید تا انجام دهید. خوشبختانه ابزارهایی وجود دارد که میتوانند به شما در جستجوی فونت مناسب کمک کنند تا فونت را شناسایی کنید فونتی که دوست دارید استفاده کنید، یک ابزار ساده و آسان برای استفاده و البته رایگان است .فرض کنید، به عنوان مثال، شما از فونت زیر خوشتان امده است. و می خواهید از آن در پروژه فعلی خود استفاده کنید، اما حتی نام آن را نمیدانید یا جایی که باید آن را جستجو کنید، بنابراین میتوانید آن را دانلود کنید.




اما چطور؟ این جایی است که ابزار نرم افزاری خوب وارد بازی می شود  WhatFontis.com دارای یک ابزار جستجوی نرم افزاری است که می توانید از آن رایگان استفاده کنید.

چه مراحل در استفاده از WhatFontis مشارکت دارند. ابزار جستجوی کام؟


این 3 گام ساده را دنبال کنید و ابزار جستجو WhatFontis.com استفاده کنید.
در مرورگر خود سایت WhatFontis.com را وارد کنید. برای ثبت نام سرویس رایگان، باید آدرس ایمیل خود را پر کنید، تأیید کنید که شما یک ربات نیستید و روی دکمه REGISTER کلیک کنید. سپس باید یک ایمیل برای تأیید دریافت کنید.
هنگام ورود به سیستم، صفحه خانگی بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود .




اکنون زمان آن است که اولین درخواست جستجو خود را ایجاد کنید.اگر از فونت مورد علاقه خود  یک فایل تصویری دارید، آن را آپلود کنید. چند قانون وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. اما آنها پیچیده نیست. شما باید حداقل یک خط از متن افقی را ارسال کنید. JPG، GIF، و PNG فرمت های قابل قبول فایل هستند. شما فقط می توانید حروف لاتین را ارسال کنید.




انتظار نداشته باشید شناسه فونت دقیق 100٪ بدست آورید. شناساییبرخی از فونت های سفارشی می تواند  دشوار باشد.


اگر شما دقیقا فونت را دریافت نکنید،اما هنوز تعداد نمونه هایی کاملا مشابه را، خواهید یافت.




یک رویکرد دیگر این است که یک پیام را ارسال کنید که شامل یک تصویر از فونت مورد نظر شما در انجمن Forum WhatFontis.com است. بسیاری از اعضای انجمن، به ویژه کاربران قدیمی، در شناسایی فونت ها بسیار خوب هستند. وبه شما هستند کمک کنند.


مقالات مرتبط